Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Mediniai langai: pagrindiniai privalumai

Ne nuostabu, kad žmonių nuomonė apie vieną ar kitą dalyką keičiasi, ne išimtis ir statybų bei interjero sritys. Tokiu pavyzdžiu tikrai galėtų būti mediniai langai, kurie, atlaikę plastikinių langų išpopuliarėjimą ir konkuruodami su kitomis rinkoje esančiomis alternatyvomis, tokiomis kaip aliuminio langai, šiandien, galima sakyti, išgyvena tikrą renesansą. Vis dėlto tiems, kurie nori būti 100 procentų tikri dėl savo būste montuojamų langų pasirinkimo, derėtų atidžiau išanalizuoti pastarųjų savybes. 

Mediniai langai, sėkmingai konkuruojantys su plastiku ir aliuminiu, turi daug privalumų dėl savo funkcinių ir estetinių savybių. Žinoma, yra keletas niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pasirinkdami medinius langus savo namams. Juos šiame straipsnyje ir apžvelgsime.

Medinių langų ilgaamžiškumas

Žmonių norai, ypač kalbant apie interjerą, linkę kisti gana dažnai ir dėl įvairių priežasčių. Tačiau, vos susidūrę su remonto darbais, dažniausiai norime juos užbaigti kaip įmanoma greičiau. Todėl, jei domitės galimybe namuose įsirengti medinius langus, vertėtų žinoti, kad kokybiškai pagaminti bei gerai prižiūrimi jie gali tarnauti pusę amžiaus ar net ilgiau. Atnaujinti medį nėra sunku, jį galima tiesiog reguliariai padengti naujais dažais.

Net vienas žmogus gali daug nuveikti visame pasaulyje, ypač kai kalbama apie gamtos išsaugojimo idėjas. Mediniai langai yra ekologiškas pasirinkimas visomis prasmėmis. Visų pirma, pati mediena yra natūralus, atsinaujinantis gamtos šaltinis, o kitos medžiagos, reikalingos mediniams langams gaminti, taip pat yra natūralios (bent jau tokias turėtų rinktis sąmoningi gamintojai). Naudojant langus į aplinką nepatenka jokių kenksmingų medžiagų, o jų perdirbimas nesukelia jokių neigiamų padarinių.

Puikios šilumos izoliacijos savybės

Mediniai langai gerai sulaiko šilumą, o lango rėmą malonu liesti net ir tada, kai lauko temperatūra yra žemiau nulio. Geros medinių langų izoliacinės savybės pasiteisina ypač tokiomis aplinkybėmis, kai šilumos energijos kaina nuolat kyla, nes, palyginti su aliuminio ar plastiko langais, mediniai langai užtikrina daug geresnę šilumos izoliaciją. Mediniai langai neleidžia rėmuose susidaryti šalčio tiltams, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui. Būdama natūrali žaliava, mediena leidžia orui laisvai cirkuliuoti į patalpas ir iš jų, todėl yra sakoma, jog mediniai langai „kvėpuoja“. Šis procesas padeda išlaikyti drėgmės balansą patalpose.

Patvarumas

Mediena yra tvirta medžiaga, todėl iš jos pagaminti langai yra daug tvirtesni, palyginti su langais, pagamintais iš plastiko. Kaip ši savybė pasitarnauja praktikoje? Mediniai langai gali atlaikyti sunkesnius stiklus, todėl jie populiarūs renkantis netradicinių formų ar didesnių matmenų langus.

Pritaikymas prie interjero

Nesvarbu, ar jūsų namuose vyrauja solidi klasika, ar kuklus skandinaviškas stilius: mediniai langai puikiai derės prie bet kokio interjero. Jei įprasti langų modeliai jums nėra priimtini, pasiūlysime jums galimybę susikurti savo svajonių medinius langus. Pagal užsakymą pagaminti mediniai langai lengvai tiks prie esamo jūsų namų interjero ir tarnaus ilgus metus.

Medinių langų privalumai

Trūkumai

Tikslesni niuansai:

  • Palyginti su plastikiniais, mediniai langai yra brangesnė investicija.
  • Nors medinių langų gamyboje naudojamos papildomos medžiagos, didinančios atsparumą drėgmei, eksploatuojant langus patartina jas kartkartėmis įmirkyti.
  • Kas 5-10 metų verta atnaujinti medinius langus (nušveisti, nuvalyti, impregnuoti, perdažyti, perlakuoti). Tokiu būdu jie tarnaus gerokai ilgiau.

Visi mūsų langai yra pagaminti mūsų gamykloje ir yra įskaičiuoti į kiekvieno pasirinkto projekto kainą. Mes siūlome laminuotus medinius langus su dvigubu stiklu ir kokybiškomis rankenomis. Taip pat siūlome galimybę projekte nemokamai pakeisti langų dydžius.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika