Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.6
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Gamyba

Kokybė ir tvarumas visame gamybos procese

 Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir jūsų komfortui, gyvenant jau pastatytuose mediniuose namuose. Todėl medieną perkame tik iš sertifikuotų tiekėjų Švedijoje ir Suomijoje. Kasmet sunaudojame 20 000 m3 medienos, pagaminame apie 3500 medinių namų ir 12 000 langų ir durų. 
Namų gamybai naudojame pačių sukurtas ir modifikuotas CNC apdirbimo stakles, kurios yra pritaikytos frezuoti sienojų sukirtimo spynas. Mūsų gaminiai yra gerai žinomi dėl savo kokybės – naudojama tik pati kokybiškiausia žaliava: patvari mediena iš Švedijos, Suomijos. Visa mūsų mediena perkama tik iš patikimų ir sertifikuotų tiekėjų.
Langų gamybai, dažniausiai, naudojama kietesnė pušies mediena. Kadangi mediena yra natūrali medžiaga, ji kvėpuoja ir reaguoja į aplinkos sąlygas: temperatūrą ir drėgmę. Tai lemia langų gamintojams ne itin palankius natūralius medienos išlinkimus. Siekdami to išvengti, naudojame klijuoto tašo medieną, kuri apsaugo produkciją nuo bet kokios galimos deformacijos.

Naudojame vieną ekologiškiausių statybinių medžiagų – medieną. Siekdami užtikrinti aplinkosauginių, socialinių ir ekonominių aspektų balansą, pirmenybę teikiame medienai iš FSC sertifikuotų miškų. Su šiuo metu mūsų turimais sertifikatais galite plačiau susipažinti puslapyje „Kokybės garantas“.

Mediniai namai: nuo žaliavų iki baigto statyti vasarnamio

Užsisakę savo vasarnamį pas mus, jūs gausite visą paslaugų paketą: nuo idėjos iki baigto statyti namo. Mūsų projektuotojai padės pakoreguoti norimo namo projektą, patars ir pasiūlys geriausius techninius sprendimus. Jei išsirinkote standartinį projektą ir jokių pakeitimų daryti nenorite – bus galima iškart imtis jo gamybos. O jei norėsite koreguoti durų ar langų vietą, pridėti papildomą pertvarą ir pan., tą bus nesunku padaryti kartu su mūsų projektuotojais. Įprastai vieno projekto gaminimo trukmė yra 4–6 savaitės. Dar 1–2 savaites trunka namo statyba. Taigi vasarnamiu galėsite džiaugtis tikrai greitai!

Modernios technologijos ir besiplečiantys padaliniai

Šiuo metu turime 4 gamybos padalinius, kurie užima daugiau nei 12 000 m² gamybos ploto ir juose dirba daugiau nei 120 specialistų. Mūsų produkciją galima rasti daugiau nei 30-tyje pasaulio šalių.
Kiekvienas padalinys specializuojasi vienoje iš kelių sričių, taip užtikrinama, kad darbus atlieka savo srities žinovai, o resursai ir žmogiškieji ištekliai yra paskirstomi optimaliai. Medinių namų ir vasarnamių gamybai naudojame savo sukurtas CNC stakles, kurios mūsų ekspertų buvo pritaikytos frezuoti sienojų sukirtimo spynas. Žemiau galite detaliau susipažinti su mūsų gamybos padaliniais.

Sužinokite kaip pasirenkame medieną jūsų namų statyboms

Mediena yra pagrindinė mūsų naudojama statybinė žaliava. Iš jos gaminame visas pagrindines namų konstrukcijas, taip pat langus, duris ir daugelį apdailos detalių. Todėl medienos pasirinkimas – vienas atsakingiausių ir svarbiausių aspektų, norint užtikrinti aukščiausius kokybės standartus.

Kokybė, vertinama visame pasaulyje

Didžioji dalis mūsų naudojamos medienos yra iš Skandinavijos ir Baltijos šalių. Ar žinojote, kad būtent šių regionų spygliuočių mediena pasaulyje yra laikoma geriausia ir kokybiškiausia? Didžiąją dalį mūsų naudojamos medienos sudaro mediena iš Suomija, Švedijos ir Lietuvos. Lietuviška mediena – tai ne tik kokybiškas, bet ir tvarus pasirinkimas, nes jos transportavimui reikia mažiausiai išteklių.

Kodėl mes renkamės eglės medieną?

Ieškodami ekologiškų, gamtai draugiškų sprendimų nusprendėme kurti tokius namus, kurių statybos pagrindu būtų mediena. Apskritai mediena yra viena tvariausių statybinių medžiagų, naudojama namų statyboms jau nuo seniausių laikų. O dėl savo struktūrinių savybių būtent eglės mediena yra geriausiai tinkama šiandieniniam statybų procesui. Eglės mediena yra lengvai apdirbama, ji pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis bei išlaiko itin gerą patalpų mikroklimatą.

 Kokybės kontrolė viso proceso metu

Pasirinkus aukštos kokybės medieną daug dėmesio skiriame jos sandėliavimui, kad būtų išsaugotos geriausios medienos savybės. Įprastai mediena sandėliuojama atsižvelgiant į jos paskirtį ir drėgnumą. Eglės medienos drėgnumas neturėtų viršyti 20 %. Todėl įmonės viduje laikomės savo kokybės standarto ir sandėliuojame eglės medieną išlaikant <18 % drėgnumą. Produkcijai naudojame medieną, kuri turi FSC sertifikatus. Galutinio produkto gamybai atrenkame tik kokybišką medieną. Jei transportavimo ar sandėliavimo metu išryškėja kokie nors įsigytos medienos defektai, ji yra perdirbama ir panaudojama biokurui, o jūsų svajonių namai yra statomi tik iš aukščiausios kokybės medienos!

Kasmet apdirbama iki 20 000 m3 medienos

Kasmet pagaminama iki 3 500 medinių namų projektų

Kasmet pagaminama iki 12 000 langų ir durų

Kasmet perdirbama iki 3000 m3 medienos atliekų

UAB „Timber Cabins“ gamybos padaliniai

Šiuo „Meistro Namai“ turi 4 gamybos padalinius, kurie užima daugiau nei 12 000 m² gamybos ploto ir juose dirba daugiau nei 120 specialistų. Meistro Namų produkciją galima rasti daugiau nei 30-tyje pasaulio šalių.

TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika