Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Apie mus

Daugiau gamtos mažiau chaoso

Daugiau gamtos – mažiau chaoso. 2008 metais pradėjome verslą tikėdami, kad gamta yra geriausi mūsų namai ir būtent ji turi įkvėpti kurti savo aplinką bei būstą. Šiandien dviejų žmonių komanda, pradėjusi „Meistro namų“ kelionę, gerokai išsiplėtė. Kokybiškus medinius namus gaminame ir pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje.
Per visą šią kelionę išlaikėme pagrindines savo vertybes, kurios mus skatina kurti namus ne išsiskiriančius iš gamtos, bet tampančius jos dalimi. Vertiname kokybišką medieną ir visada ieškome geriausių sprendimų klientams. Todėl nuo 2012 metų pradėjome importuoti medieną iš Švedijos, Suomijos, kad jums galėtume pasiūlyti dar daugiau pasirinkimo. „Meistro namai“, tai harmonija nuo pat pamatų iki kraigo!

Įmonės tikslai:

Išplėsti savo veiklą į dar daugiau skirtingų šalių, kad mūsų namai būtų prieinami kiekvienam klientui, kad ir kokioje šalyje jis begyventų.
Gerinti gamybos procesus, siekiant atitikti aukščiausius klientų poreikius ir gamybos standartus.
Sekti statybų sektoriaus naujoves bei atitinkamai keisti naudojamas žaliavas bei procesus, kad statomi namai būtų aukščiausios kokybės bei atitiktų naujausius tvarumo standartus.
Siekti didesnio efektyvumo bei atsakingai rinktis gamybos žaliavas, kad būtų tausojama mus supanti aplinka, gamta.
Gamybos procese rinktis kuo ekologiškesnes technologijas, atsinaujinančią energiją, kad būtų galima sumažinti CO2 emisijos kiekius.
Išlaikyti tvarumo idėją ne tik namo gamybos ir statybų metu, bet ir po jų. Įgyvendinant įmonės misiją rekomenduoti klientams tvarius, atsinaujinančius energijos šaltinius mūsų pastatytuose namuose.

Mūsų misija

Įmonės misija – suteikti kiekvienam klientui galimybę gyventi ne tik ekologiškame, tvariame, gamtą ir aplinką tausojančiame būste, bet ir šiuolaikiniame, išskirtinio dizaino ir pagal individualius jo norus bei poreikius sukonstruotame name.

Mūsų vizija

Įmonės vizija glaudžiai remiasi glampingo ir tiny house (mažųjų namų) filosofija – kurti tvarius, aplinką tausojančius namus, kurie atitiktų aukščiausius klientų keliamus reikalavimus bei prisidėtų prie aplinkos tausojimo savo itin mažais išlaikymo kaštais bei ekologine statinio kilme.

Vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien

Darna su gamta

Namus kuriame iš medienos – vienos ekologiškiausių statybinių medžiagų. Natūralios, biologiškai skaidžios medžiagos yra laikomos ekologiškiausiomis, tai vienas tvariausių pasirinkimų statant naują būstą, o tokių statybų anglies dioksido pėdsakas – vienas mažiausių.

Kokybė

Geriausias mūsų darbo įvertinimas, tai klientų atsiliepimai ir jų sodybas bei sodus puošiantys mūsų gaminti statiniai. Nuo paprasto dizaino stoginės, iki erdvaus vasarnamio – skiriame pakankamai dėmesio kiekvienai smulkmenai, kad jus pasiektų kokybiškas produktas. Atrenkame geriausias žaliavas, nuolat mokomės ir pritaikome naujausias technologijas, kad atitiktume net reikliausių klientų standartus.

Lankstumas

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl ir mūsų namai gali prisitaikyti, kad atitiktų jūsų poreikius. Visus namų modelius projektuojame ir gaminame patys, taigi galime koreguoti bet kurį standartinį projektą pagal jūsų pageidavimus ar sukurti individualų namo projektą.

Maloni patirtis

Vertiname savo klientus, todėl visuomet stengiamės suteikti geriausią patirtį. Ar tai būtų konsultacija dėl rąstinio namelio statybos jūsų vasarvietėje, ar namo projekto rengimas nuo nulio – visada išklausome, pasiūlome geriausius sprendimus bei atsakome į visus kylančius klausimus.

Meistro namų istorija

2008

Maža, bet stipri dviejų žmonių komanda pradeda judėjimą, kurdami vietą harmonijos kupinam gyvenimui.

2009

Pradėjome siūlyti nuo A iki Z modifikuojamus medinių namelių projektus, taip skatindami klientus susikurti savo svajonių erdvę. Tais pačiais metais buvo įsteigtas vietinis prekės ženklas Lietuvoje „Meistro Namai“.

2010

Įsteigtas vietinis prekės ženklas Lenkijoje „Dom Mistrza“.

2012

Pradėjome importuoti medieną iš Švedijos, Suomijos.

2014

Mes augame! Per vienerius metus pastatomos dar dvi gamyklos.

2018

Vyksta plėtra į Prancūzijos bei Ispanijos rinkas, gimė „Maestro Chalet“ ir „Maestro Casas“ prekiniai ženklai.

2020

Mes ir toliau augame. Plečiamės Portugalijos rinkoje; įkurtas „Maestro Casas“ prekinis ženklas.

2021

Prie rinkos prisijungia „Maestro Cabins“ Jungtinėje Karalystėje ir „Maestro Case“ Italijoje.