Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Supaprastinkite savo svajonių namų statybą su individualiomis finansavimo sąlygomis

Su mumis statyti lengva!

                           Šiame straipsnyje norime papasakoti apie finansavimo galimybę tiems, kurie ieško būdų savo nuosavą namą pradėti statyti greičiau ir patogiau. Jei jau turite sklypą ir nežinote, kur ir kaip galite gauti finansavimą savo svajonių namo statyboms – kviečiame skaityti iki pabaigos ir susipažinti su finansavimo galimybe, kurią siūlome mes.

Kam gali būti aktualus šis pasiūlymas?

                           Jei turite nuosavą sklypą, bet neturite didelių santaupų namo statyboms, gali būti keblu gauti tokio tipo paskolą iš tradicinių bankų. Su sunkumais gauti paskolą dažnai susiduria ir jauni specialistai, užsienyje dirbę ar dirbantys asmenys, taip pat vykdantys individualią veiklą ar dirbantys pagal verslo liudijimą.

Nors šie žmonės ir gauna stabilias pajamas, tačiau daugelis bankų reikalauja bent 6 mėn. darbo patirties Lietuvoje, taip pat neterminuotos darbo sutarties ir t. t. Mes norime, kad namus pradėti statyti jums būtų paprasčiau. Todėl siūlome namų išpirkimo paslaugą, kai savo turimą sklypą galite panaudoti kaip pradinį įnašą, o gauti paskolą ir įsigyti namą galėsite vėliau – kai bus baigtos statybos.

Tik 3 paprasti žingsniai

                           Statybų proceso pradžia be tradicinės banko paskolos yra lengva ir paprasta. Štai svarbiausi etapai:
 

  • Nuosavas sklypas.

Turint nuosavą sklypą didmiestyje ar aplink, galima jį panaudoti kaip pradinį įnašą (t. y. 15 %) ir jį perrašyti mums arba sklypą galima palikti jūsų vardu, tuomet jūs sumokate 15 % projekto vertės pradinį įnašą iš savo santaupų. Pasirūpinsime visų dokumentų tvarkymu, kad procesas būtų sklandus ir paprastas.
 

  • Namo projekto pasirinkimas.

Preliminariai įsivertinus savo finansines galimybes, galima rinktis norimą namo projektą. Šį finansavimo modelį siūlome visiems gyvenamiesiems namams, kuriuos siūlome savo svetainėje. Taip pat ir individualiai projektuojamiems gyvenamiesiems namams.
 

  • Namo statybų finansavimas, kuriuo rūpinamės mes.

Įvertinę jūsų finansines galimybes ir suderinę norimo gyvenamojo namo statybų projektą, mes rūpinamės finansais visų statybų metu. Užbaigę statybas pagal susitarimą (iki dalinės apdailos ar pilnos) – parduodame namą su visu sklypu jums. Jūs gaunate banko paskolą, mes pateikiame bankui dokumentus, kurie įrodo, kad jau sumokėjote 15 % pradinį įnašą, tada bankas mums perveda likusius 85 % ir jūs tampate savo namų savininkais.

Pradėti statyti namus yra paprasta, jei pasirenki patikimą partnerį

Namo statybų procesas gali būti painus ir sudėtingas, ypač – jei tai darote pirmą kartą. Mes norime, kad jūsų kelionė naujų namų link būtų kaip galima paprastesnė ir kelianti kuo mažiau streso. Todėl norime tapti jūsų patikimu partneriu, kuris lydės nuo pat pirmos idėjos apie jūsų svajonių būstą iki raktų jūsų rankose!

Finansavimą galime pasiūlyti gyvenamiesiems namams – tiek mūsų siūlomiems standartiniams projektams, tiek ir jūsų individualiems projektams ar standartiniams projektams su korekcijomis. Mūsų projektų vadybininkas atsakys į visus kylančius klausimus bei užtikrins sklandų statybų procesą nuo pat pradžios iki pabaigos. Turite daugiau klausimų? Lauksime jūsų skambučio ar e. laiško!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika