Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Prekių įsigijimas išsimokėtinai

Jei norite už prekes mokėti ne visą sumą iš karto, o už jas mokėti dalimis, rinkitės pirkimą išsimokėtinai. Taip norimas prekes įsigysite, o už jas sumokėsite per Jums patogų laikotarpį nuo 6 iki 96 mėn.

Perkant išsimokėtinai taikomas 4 % sutarties sudarymo ir 4 Eur. mėnesinis administravimo mokestis ir  6 % palūkanų norma.

Kaip veikia pirkimas išsimokėtinai?
 

 1. Prekes pridėkite į prekių krepšelį ir pateikdami užsakymą žingsnyje, kuriame renkatės mokėjimo būdą, pasirinkite „Išsimokėtinai“.
 2. Pasirinkite pageidaujamą sutarties terminą. Suveskite reikalingą informaciją apie save, savo pajamas, kontaktus ir t.t. pirkimo išsimokėtinai paraiškos formoje https://issimoketinai.bigbank.lt/?meistronamai. Prašome atidžiai ir atsakingai susipažinti su pateikiama informacija.
 3. Pateikę pirkimo išsimokėtinai paraišką, būsite nukreiptas (-a) į Bigbanko aplinką, kur atliksite identifikaciją.
 4. Po identifikacijos būsite sugrąžintas (-a) į https://www.meistronamai.lt ir čia pamatysite informaciją, ar Jūsų pateikta pirkimo išsimokėtinai paraiška įvertinta teigiamai ir ar galite tęsti savo apsipirkimą sudarydami pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Jeigu Jūsų pirkimo išsimokėtinai paraiškai bus priimtas teigiamas sprendimas, tuomet galėsite sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį. Šią sutartį sudarysite Bigbank aplinkoje, kur būsite paprašytas (-a) identifikuotis ir sutartį pasirašyti el. parašu. Informaciją ir sutarties sudarymo nuorodą taip pat gausite el. paštu.

Jūsų užsakymą pradėsime vykdyti tik tada, kai sėkmingai pasirašysite pirkimo išsimokėtinai sutartį. 

Jeigu Jūsų pirkimo išsimokėtinai paraiška nebus įvertinta teigiamai, tuomet prekių išsimokėtinai įsigyti negalėsite. Tokiu atveju siūlome rinktis kitą mokėjimo už prekes būdą. Tai padaryti galite svetainėje https://www.meistronamai.lt arba susisiekę su vadybininku.

Svarbu:

 • Prekių pirkimo išsimokėtinai paraišką pildyti ir pateikti gali Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų.
 • Pirkimas išsimokėtinai siūlomas tik fiziniams asmenims, jis negalioja juridiniams asmenims.
 • Prekes perkant išsimokėtinai jas atsiimti ar gauti gali mokėjimo sutartį sudaręs asmuo.
 • Minimali suma, nuo kurios galite prekes įsigyti išsimokėtinai, yra 70 Eur, maksimali – 20000 Eur.
 • Sutarties terminas nuo 6 iki 96 mėn.
 • Sutarties terminas gali skirtis priklausomai nuo prekių kainos.
 • Jums siūlomas sutarties terminas gali skirtis nuo Jūsų pasirinkto termino dėl atsakingo skolinimo sąlygų. Atidžiai perskaitykite ir galutinį sutarties terminą tikrinkite prieš pasirašydami sutartį.

Pagal LR vartojimo kredito įstatymą, nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos.

Kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas. Atidžiai apsvarstykite savo sprendimą – perskaitykite paskolos sutarties sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuokite su ekspertais.

Kaip veikia pirkimas išsimokėtinai

Pavyzdžiui, skolinantis 9000 Eur, kai sudaroma 60 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma – 6%, mėnesinis administravimo mokestis – 4 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 360 Eur. (grąžinamas lygiomis dalimis per visą sutarties galiojimo laikotarpį), mėnesio įmoka – 184 Eur., bendra sumokama suma – 11039,71 Eur., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 8,68%

Papildoma informacija

Paslaugos teikėjas yra Bigbankas.

Kilus klausimams, susisiekite su Bigbankas šiais kontaktais:

Kontaktinis telefonas: 870077701

El.paštas: lizingas@bigbank.lt

Darbo laikas: I-V 8 – 19 val.

meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika