Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Apmokėjimo sąlygos

MOKĖJIMAI

„Meistro namai“ užtikrina, kad visi atsiskaitymai vyktų paprastai ir saugiai. Siekdami užtikrinti sklandų bendradarbiavimą, už užsakymus pageidaujame mokėti dviem dalimis:


1.    Užstatas, reikalingas užsakymo patvirtinimo metu: 50%.
2.    50% likutis mokamas tuomet, kai jūsų užsakymas iškeliauja iš mūsų gamyklos.
UŽSTATAS (50 %)

Užstatas mokamas tiesioginiu banko pavedimu, kuris leidžia užstatą sumokėti greitai ir paprastai. Klientams reikia tik užpildyti pavedimo formą savo elektroninėje bankininkystėje, formoje pateikiant visą apmokėjimui reikalingą informaciją. 

Paprastai banko pavedimai mūsų sąskaitą pasiekia per 48 valandas. Mokėjimas turi būti atliktas per 7 dienas nuo užsakymo patvirtinimo.
BALANSAS (50 %)

Kai jūsų užsakymas bus paruoštas išsiuntimui iš gamyklos, su jumis susisieks vienas iš mūsų konsultantų. Tokiu būdu banko procedūras galėsite atlikti iš anksto, todėl namelis į jūsų sklypą bus pristatytas per itin trumpą laiką. Įprastai pagamintus medinius namelius pristatome per  5–7 dienas nuo šio pranešimo.

Galimi du mokėjimo būdai:
1.    Prieš pristatymą: bankiniu pavedimu. Apmokėjimas banko pavedimu turi būti atliktas ne vėliau kaip dieną prieš pristatymą. Apie pristatymo dieną klientai yra informuojami prieš 4–8 dienas. Jei pristatymo dieną likutis nėra sumokėtas, siunta nebus iškrauta, o  jos pristatymas privalo būti atidėtas. Pakartotinio pristatymo išlaidas siuntos gavėjas privalo padengti pats. 
2.    Pristatymo metu: sertifikuotu banko čekiu. Saugumo sumetimais įprasti banko čekiai nėra priimami. Patvirtintą banko čekį galite atiduoti vežėjui pristatymo dieną. Užsakymo iškrovimas bus vykdomas po čekio įteikimo. Nepristačius čekio laiku arba netinkamo čekio atveju, jūsų užsakymą reikės pristatyti dar kartą. Jei banko čekis yra išrašytas neteisingai (čekio suma ar jo forma), vežėjas privalo vadovautis labai konkrečiais nurodymais: pristatymas tą dieną nebus galimas. Kliento taip pat bus išrašytos grąžinimo ir pakartotinio pristatymo išlaidos.

meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika