Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Ką verta žinoti renkantis namą iš SIP panelių?

Renkantis savo svajonių namo projektą gali kilti begalės klausimų. Nuo paties namo tipo pasirinkimo iki konkrečių statybinių ir apdailos medžiagų įsigijimo. Galime garantuoti, kad nėra viena teisingo atsakymo, kokio tipo namas geriausias, nes viskas priklauso nuo jūsų poreikių, namo projekto ir kt. Tačiau šiame straipsnyje norime pakalbėti būtent apie SIP namus, kurie yra lengvai modifikuojami ir pritaikomi jūsų poreikiams.

SIP namai: statyba, ieškantiems kokybės

 SIP, tai santrumpa, reiškianti „struktūrinės izoliacinės plokštės“. Taip yra vadinamas namų statybos būdas, kai jam naudojamos iš anksto paruoštos plokštės, kurios statybų aikštelėje yra sujungiamos į vieną pagal numatytą projektą. Pati SIP plokštė yra sudaryta iš kelių sluoksnių, dažniausiai – dviejų išorinių, ant kurių galima tvirtinti apdailos medžiagas ir vidurinio šiltinimo sluoksnio, kuris suteikia termoizoliaciją.

                           SIP namai statyba yra gan greitas ir paprastas procesas. Kadangi plokštės yra paruošiamos statytojo dirbtuvėse, į statybų aikštelę atkeliauja jau paruoštas produktas. Iš tokių plokščių dažnai statomi mažesni ar vidutinio dydžio namai, nes kuo didesnis namas – tuo didesnių plokščių jam reikės. O itin didelių plokščių atgabenimas į statybų aikštelę gali būti brangus, o kai kuriais atvejais ir neįmanomas. Nors plokščių transportavimas gali atrodyti kaip nemažas minusas, tačiau jį atperka išties didelis šių namų privalumas: gera šiluminė izoliacija. Kadangi siena yra vientisa, o siūlės pagal statybų metodiką yra kokybiškai izoliuojamos, namas tampa itin gerai apšiltintas. O tai, žinoma, ateity sumažins šildymo sąskaitą ir leis mėgautis šiltu, taupiu būstu.

                           Dar  vienas didelis privalumas – statybų greitis. Atvežus į statybų aikštelę, tokio tipo namas yra surenkamas per kelias dienas. Mažai įtakos darbams daro ir prastos oro sąlygos, kadangi didžioji dalis darbų yra atliekama gamybinėse patalpose, yra visai nesvarbu, ar lauke svilina kaitra, ar spaudžia šaltukas. Pliusas yra ir tikslumas. Gerai parengtas projektas leidžia išvengti klaidų, todėl SIP namai statyba nenusileidžia kokybiškiausiam meistro produktui. Dar gamykloje viskas būna patikrinama ir pamatuojama, todėl atvežus į statybvietę galima greitai surinkti namą nesijaudinant, kad kuri nors dalis netiks ar lango niša bus sumūryta ne vietoje.

SIP namai: kainos

 Kai kalba eina apie būstą, vienas pagrindinių aspektų, ribojančių pasirinkimo galimybes, yra jo kaina. SIP namai kainos prasme nenusileidžia įvairiems karkasiniams namams, kurie dabar taip pat yra labai populiarūs. Todėl jei ieškote ekonomiško varianto – verta apsvarstyti šio tipo namus.

                           Nedideli SIP namai ar vadinamieji tiny house, gali kainuoti vos keliolika tūkstančių eurų. Lietuvoje populiariausi, iki 100 m2, namai gali kainuoti 80 000–100 000 EUR. Visgi konkreti kaina labai priklauso ne tik nuo paties statybos būdo, bet ir nuo pasirinktų apdailos medžiagų, namo išplanavimo. Pavyzdžiui, vieno aukšto namas dažnai bus pigesnis nei 2 aukštų namas, nors jų abiejų kvadratūra gali būti panaši. Tačiau 2 aukštų namo kainą pabranginti gali sudėtingiau dengiamas stogas, laiptų įrengimas, tvirtesnės perdangos poreikis, stoglangiai ir t. t. Todėl čia pateikiamos kainos yra tik orientacinės, o tikslų pasiūlymą gausite susisiekę su mūsų vadybininku.

Kreipkitės į ekspertus!

 Jei norite kuo mažiau rūpintis namo statybos smulkmenomis, bet norite džiaugtis rezultatu – kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės nuo A iki Z. Mūsų patyrę vadybininkai atsakys į jūsų klausimus, padės surasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį projektą ir, jei reikia, jį pakoreguoti. Nesate tikri, ko ieškote? Susisiekite ir kartu suraskite geriausią sprendimą!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika