Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Apšiltinimas

IZOLIACIJA

Jei savo sodo namelyje ketinate praleisti daugiau laiko ar ketinate jį naudoti kaip darbo vietą, tačiau oras jūsų regione tikrai nėra pats geriausias, rekomenduojama jį pritaikyti gyvenimui ištisus metus.

Tokiais atvejais jums reikalinga kokybiška medinio namelio izoliacija. Atsižvelgiant į puikias medienos izoliacines savybes, kuo ji storesnė, tuo izoliacija bus geresnė. Tačiau, kai kuriais atvejais rekomenduojame papildomai izoliuoti ir namelio stogą, grindis ar sienas.

Galima rinktis iš plataus izoliuotų namelių asortimento.

Ar vieni nameliai gali būti geresni už kitus? Taip, žinoma. Visą reikalingą informaciją rasite bet kurioje „pasidaryk pats“ parduotuvėje. Kaip išsirinkti geriausią?

Deja, nėra vieno geriausio namelio varianto. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto, ekologinių įsitikinimų, vietovės ir, svarbiausia, nuo statybos reikalavimų.

—------

Primygtinai rekomenduojame stogą arba grindis apšiltinti bent minimaliai, jei norite patogiai gyventi ištisus metus, nes rudenį ir žiemą temperatūra paprastai būna žemesnė.

Kad gyvenimas taptų paprastesnis, MEISTRO NAMAI siūlo ne vieną izoliacijos variantą jūsų projektui. Gaminame RE2020 paketus* namams ir nameliams virš 50m2. Mūsų tikslas yra užtikrinti, jog statiniai atitiks RT2012 apribojimus, kuriuos kontroliuoja projektavimo tarnyba.

Į visą PAKETĄ įeina:
•    Aukštos kokybės dvigubo stiklo apdaila,
•    68 arba 90 mm rąstinio namelio + 20 mm lauko apdaila
•    Akmens vatos izoliacija, skirta GRINDIMS (100 mm), SIENOMS (150mm) ir STOGUI (200mm).

Šios parinktys galimos pagal pageidavimą. Į PAKETĄ įeina visi priedai. Taip pat galime išrašyti RE2020 sertifikatą, reikalingą jūsų prašymui išduoti leidimą.

Jeigu domina pasiūlymas, atsiųskite mums savo užklausą. Į ją atsakysime per 48 valandas!
 

meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika