Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.6
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

TOP 3 namų modeliai, tinkantys 4 asmenų šeimai

Surenkami skydiniai namai, mūsų nuomone, vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų turėti savo būstą. Patogu ne tik tai, kad statybų trukmė vidutiniškai yra trumpesnė nei kito tipo būstų, bet ir tai, kad namo projektą lengva modifikuoti. Šiame straipsnyje norime pristatyti 3 mūsų klientų mėgstamiausius modelius kiek didesnėms – 4 asmenų – šeimoms. Papasakosime, kokie šių modelių privalumui, atkreipsime dėmesį į išplanavimą bei galimas modifikacijas.

Skydiniai namai: patarimai besirenkantiems               

 Kalbant bendrai apie namo projekto pasirinkimą, reikia pabrėžti, kad nėra vieno modelio, tinkančio visiems. Modelio pasirinkimas priklauso nuo šeimos dydžio, jos poreikių ir hobių. Pavyzdžiui, dirbantiems iš namų gali reikėti daugiau erdvės nei dirbantiems ofise. 4 asmenų šeimai, kur 2 tėvai ir 2 vaikai, gali užtekti mažiau vietos nei 4 asmenų šeimai, kur kartu gyvena 2 poros, tėvai ir jų suaugęs vaikas su partneriu ar pan. Skydiniai namai gali būti įvairūs kaip ir jūsų poreikiai!

                           Esminiai dalykai, kuriuos reikėtų apsvarstyti renkantis namo modelį, yra šie:

  • Kambarių kiekis. Miegamųjų kambarių skaičius gali būti aktualiau nei jų plotas. Dažnai privati erdvė, kad ir nedidelė, gausesnėje šeimoje yra svarbiau nei erdvumas. Žinoma, turbūt geriausia, kai galima suderinti abu šiuos aspektus.
  • Aukštų skaičius. Dabar vis labiau populiarėja 1 aukšto namai. Taip yra ir dėl paprastesnio statybų proceso, ir dėl pačių laiptų nebuvimo namo viduje – tai saugiau ir patogiau tiek vaikams ar vyresniems žmonėms, tiek ir augintiniams.
  • Vonios kambarių skaičius. Didesnės šeimos dažnai renkasi 2 ir daugiau vonios kambarių namą. Kartais geras sprendimas mažesniame name gali būti 1 vonios kambarys ir papildomas vonios kambarys tik su klozetu (arba „pusinis“ vonios kambarys).
  • Namo plotas ir išplanavimas. Žinoma, pasirinkimas gali būti labai individualus, bet verta apsvarstyti kaip namas atrodys konkrečiai jūsų sklype. Surenkami skydiniai namai gali būti įvairių matmenų ir formų, todėl svarbu atsižvelgti, ar jis tilps jūsų sklype, ar bus išlaikomi reikiami atstumai nuo kaimynų, kokia kryptimi jį galėsite statyti, pavyzdžiui, ar svetainės langus norite orientuoti į pietus, vakarus ar kitur.

Mūsų namų TOP 3

Susipažinkime su mūsų klientų itin mėgstamais modeliais, kurie puikiai tinka 4 asmenų šeimai. Galbūt tai yra kaip tik tai, ko ieškote jūs?

KORE. Tai daugiau nei 100 m2 gyvenamasis namas su 3 miegamaisiais, 1 vonios kambariu ir beveik 40 m2 pagrindine svetainės-virtuvės zona. Pagrindinis miegamasis turi erdvią įeinamą spintą. Taip pat patogus bus ir erdvus vonios kambarys. Gyvenamoji namo erdvė sukurta taip, kad visa šeima turėtų kur kartu leisti laiką ir jų neribotų erdvė. Beveik 40 m2 plote jaukiai sutalpinta virtuvės zona, svetainė ir valgomasis. Galite perskirstyti funkcines zonas ir pritaikyti jas pagal savo poreikius. Namo eksterjeras akį traukia 2 skirtingų medžiagų pasirinkimu: fibrocementinių plokštelių danga ir dailylentėmis. Modernus ir šiuolaikiškas dizainas nepalieka abejingų.

ELARA. Tai 110 m2 namas su 2 miegamaisiais, erdviu prieškambariu ir numatytu darbo kambariu. Tai puikus pasirinkimas dirbantiems iš namų. Žinoma, atsižvelgus į šeimos poreikius visus 3 kambarius galima paversti miegamaisiais ar pertvarkyti į svečių kambarį. ELARA yra kompaktiškas taisyklingo stačiakampio formos namas. Jo fasado apdailai siūlome fibrocementinių plokštelių ir degintos medienos derinį.

IJO. Kaip ir kiti surenkami skydiniai namai, kuriant IJO buvo galvota apie patogumą ir praktiškiausią erdvės išnaudojimą. IJO modelis yra 109 m2, jame numatyti 3 miegamieji kambariai, 1 vonios kambarys ir beveik 40 m2 virtuvės-svetainės zona. Namas yra stačiakampis, ilgesnis namas gerai atrodys siauresniame sklype, taip pat jis gali padėti sukurti privatų vidinį kiemą, nes namo fasadas užstos judrią gatvę šalia. Koridoriuje numatytos sieninės spintos, kurios bus patogios visiems šeimos daiktams susidėti. Eksterjero apdaila – medinės dailylentės, tai ekologiškas ir dailus pasirinkimas!

Jei patiko kuris nors iš aprašytų namų ar norite pamatyti daugiau variantų, apsilankykite mūsų puslapyje ir susipažinkite su visa mūsų pasiūla. O jei turite klausimų – mielai kviečiame susisiekti su mūsų vadybininku!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika