Stoginės automobiliui

iais laikais retai kada galime sutikti šeimą, kuri neturi nei vieno automobilio. Automobilis mums tarnauja vykstant į darbą, leidžia susitikti su draugais ir šeima bei išvykti poilsiauti. Tai – brangus pirkinys, todėl norint, kad jis tarnautų kuo ilgiau, jį reikia ir tinkamai prižiūrėti. Dėl šios priežasties, nuosavame sklype įsirengus poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui skirtą namą, dažniausiai planuojama vieta ir jame stovėsiančiam automobiliui.

Žiemos metu garažas yra tikrai patogus sprendimas, nes nereikia ryte valyti sniego ir ledo sluoksnio nuo automobilio langų, taip pat nereikia šildyti ir variklio. Tačiau, automobilių ekspertai vis dažniau pastebi, kad reikšmingas temperatūros pokytis automobiliui paliekant garažą žiemą, gali net labiau pakenkti automobilio būklei nei padėti žmogui. Todėl automobilio stoginė yra puikus sprendimas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Vasarą automobilis ne taip įkaista nuo saulės po stogu, rudenį, stoginės dėka, nereikia lipti iš automobilio po šaltu lietumi, žiemą – nebereikia valyti sniego.

Stoginės atveju, dažniausiai apgalvojama ir tai, kur bus laikomi daiktai, kurių nesinori sandėliuoti namų viduje, taip sumažinant gyvenamąją erdvę. Taigi, stoginės automobiliams, vienu metu atliekančios tiek garažo, tiek kitų pagalbinių patalpų funkciją – galime laikyti universaliu, dėmesio vertu sprendimu praktiškai kiekvienam sklypui.

zonos(ų)

24 m2

44 mm

3 036 €

Plačiau

zonos(ų)

41 m2

44 mm

5 394 €

Plačiau

zonos(ų)

13 m2

44 mm

2 236 €

Plačiau

zonos(ų)

28 m2

44 mm

4 304 €

Plačiau

zonos(ų)

23 m2

44 mm

3 188 €

Plačiau

zonos(ų)

38 m2

44 mm

6 457 €

Plačiau

Rinkitės namą su 44 mm storio sienų lentomis už 34 mm storio lentų kainą!

SUŽINOTI DAUGIAU

Pirkite 2 kempingo POD namelius ir 1 gaukite dovanų!

SUŽINOTI DAUGIAU

Dviguba nuolaida mūsų TOP 15 mediniams namams!

SUŽINOTI DAUGIAU

Mėgstamiausiems projektams nuolaidos iki 2999 eur!

SUŽINOTI DAUGIAU

Gyvenamasis A++ klasės namas už BUTO kainą!

SUŽINOTI DAUGIAU

Susisiekime
PROJEKTŲ VADOVĖ
Lina Majauskė
+37065558259 lina@meistronamai.lt
Pateikti užklausą