Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kokybės garantas

 Kokybė – tai ne tik kokybiškos medžiagos, bet ir kruopštus darbas, naudojimo patogumas bei projekto detalumas, viską apgalvojant iki smulkmenų. Stengiamės užtikrinti aukščiausius kokybės standartus, kurie prasideda nuo nameliams statyti įsigyjamų medžiagų – medienos – ir tęsiasi visame projektavimo, gaminimo ir statybos procese:
•    Aukščiausios kokybės mediena.
Per metus sunaudojame daugiau nei 25 000 m3 šiaurinės eglės medienos, kuri yra pagrindinė mūsų naudojama namelių statybos medžiaga. Langams, dažniausiai, naudojame kietesnę pušies medieną, kuri užtikrina langų rėmų kokybę ir ilgaamžiškumą. Medieną įsigyjame iš Švedijos ir Suomijos sertifikuotų tiekėjų, kad jums pasiūlytume tik aukščiausius standartus atitinkančią produkciją.
•    Patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai.
Ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas mūsų meistrams leidžia praktikoje pritaikyti geriausias technologijas, srities naujoves ir per ilgametę patirtį sukauptas žinias. Rezultatas – kokybiški, laiko patikrinti ir modernūs namai, kurie jus džiugins ilgus metus!
•    Gerai apgalvoti projektai, atitinkantys įvairius mūsų klientų poreikius.
Projektuotojai daug dėmesio skiria mūsų projektų kūrimui ir apgalvoja kiekvieną detalę, kad jums naudotis jūsų namu būtų dar patogiau. Be to – kiekvieną standartinį projektą galima koreguoti ir pritaikyti jūsų individualiems poreikiams, taip užtikrinant dar daugiau komforto.
•    Dėmesys ekologijai ir tvarumui.
Mūsų vizija – kurti patogius ir funkcionalius namus, darniai įsiliejančius į mus supančią gamtą. Todėl mums be galo svarbu savo gamybos procese naudoti kuo daugiau atsinaujinančių, ekologiškų medžiagų. Mediena – viena ekologiškiausių statybinių medžiagų, iš jos pastatyto namo CO2 pėdsakas yra vienas mažiausių.
 

meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika