Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

TOP 3 modernių namų eksterjero dizainai

Namo eksterjeras yra nemažiau svarbi namo dalis nei jo išplanavimas ar įrengimas. Ne veltui sakoma „sutinka pagal rūbą“, o eksterjeras – tai jūsų namo rūbas! Mūsų surenkami skydiniai namai keičia savo eksterjero pasiūlymus atsižvelgus į klientų pageidavimus bei vyraujančias tendencijas. Šiame straipsnyje norime pristatyti 3 populiarius gyvenamųjų namų modelius bei jų eksterjero sprendimus. Net jei statyboms išsirinksite kitą modelį – eksterjero idėjos gali būti pritaikomos universaliai!

Lietuviško stiliaus paieškos ir ekologija

Eksterjero dizaino mados keičiasi taip dažnai kaip ir interjero, tačiau reikėtų pastebėti, kad lietuviai dažnai mėgsta nuosaikesnes madas bei universalesnius, laikui nepavaldžius dizainus. Žinoma, geriausias namo eksterjeras yra toks, kuris patiks būtent jums ir jūsų šeimai. Tačiau susipažinus su dabartinėmis tendencijomis, gali būti lengviau sukurti unikalų, savitą skonį demonstruojantį, bet nuo tendencijų neatsiliekantį jūsų namų eksterjerą.

Kalbant apie Lietuvoje populiarius eksterjero sprendimus, galima paminėti, kad tiek surenkami skydiniai namai, tiek ir kito tipo namai, dažnai turi medinių apdailos detalių. Medis yra neatsiejama mūsų kultūros ir paveldo dalis, todėl dažnas jį renkasi dėl sentimentų, šilumos pojūčio. Stiprėjant ekologiniams judėjimams bei didėjant susirūpinimui klimato kaita, medis tampa vis populiaresnis pasirinkimas apdailai bei statyboms ir dėl savo ekologiškumo. Medis yra viena tvariausių statybinių medžiagų, perkant kokybišką, sertifikuotą medieną, ji ne tik ilgai tarnaus, bet ir bus užtikrintas miškų atsodinimas bei tvarios miškininkystės ciklas. Taip jūs kuo mažiau pakenksite gamtai, naudodami išteklius naujo būsto statybai.

Sukurkite norimą dekorą, pasirinkę skirtingas dailylentes

Namo eksterjeras neturi būti sudėtingas, ryškus ar margas. Subtiliai atskleisti savo skonį galima tiesiog derinant skirtingų pločių ar atspalvių medines dailylentes. Tą puikiai iliustruoja mūsų sukurtas DIONE projektas.

DIONE išorės apdailai pasirinktos natūralios medienos dviejų pločių dailylentės. Platesnėmis dailylentėmis iškalta didžioji sienų dalis, o siauresnės dailylentės pasirinktos apvado juostai sienų viršuje bei namo galams apkalti. Skirtingo pločio dailylentės eksterjerui suteikia gyvybės ir žaismingumo. Kalbant apie namo eksterjerą, surenkami skydiniai namai yra dėkingi tuo, kad yra lengva keisti numatytą namo apdailą bei pasirinkti kitaip tvirtinamus elementus. Todėl individualizuojant DIONE (ar bet kurį kitą projektą) galite derinti ne tik skirtingų pločių ar spalvų dailylentes, bet ir dailylentes derinti su kitais sienų dangos tipais.

Eksterjerą transformuojantys sprendimai

Parinktos apdailos medžiagos atliepia ne tik savininko estetikos pojūtį, bet ir gali iš esmės pakeisti tai, kaip mes suvokiame namo eksterjerą. Puikus to pavyzdys – mūsų siūlomas projektas MIMAS. Nors MIMAS yra dviejų aukštų namas, tačiau pasirinkus antrojo aukšto fasadą dekoruoti fibrocementinėmis plokštelėmis yra sukuriamas įspūdis, kad tai – stogo tąsa. Todėl namas atrodo mažesnis ir kompaktiškesnis, nors savo viduje slepia pilnavertį antrą aukštą su net 4 miegamaisiais ir 2 atskirais vonios kambariais.

Dar vienas įdomaus eksterjero pavyzdys, tai mūsų modelis IJO. Šio namo fasadas yra dekoruotas vertikaliai kaltomis dailylentėmis. Namas yra vieno aukšto, stačiakampio formos, pasirinktos dailylentės ir jų kalimo būdas vizualiai sutrumpina ir paaukština namo fasadą, kad žiūrint iš laiko jis atrodytų proporcingiau. Toks eksterjeras gali būti derinamas ne tik prie konkretaus namo dydžio, bet ir atsižvelgiant į sklypo dydį, kitų objektų išsidėstymą jame ir taip sukuriant vientisą jūsų kiemo vaizdą

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika