Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Transportavimas ir pristatymas

Pristatymas atliekamas standartine tentine puspriekabe, be iškrovimo paslaugos.

Pirkėjas, užsakydamas produktus su pasirinktu medžiagų komplektu turi nurodyti pristatymo adresą. Užsakymas pradedamas vykdyti po to, kai Pirkėjas sumoka avansą arba visą sumą už produktus ir jų pristatymą ir pinigai patenka į Pardavėjo banko sąskaitą. Pirkėjas įsipareigoja priimti produktus asmeniškai, arba teisės aktų nustatyta tvarka įgalioti kitą asmenį, informuodamas apie tai Pardavėją. Ši informacija nurodoma Užsakymo pateikimo metu. 7-14 dienų iki Produkto pristatymo su Pirkėju telefonu ar elektroninio pašto adresais yra suderinamas tikslus Produkto pristatymo laikas. Siunta pristatoma prie įėjimo į nuosavybę arba į patį sklypą, jei praėjimo plotis yra bent 3,5 m. Pristatančioms transporto priemonėms turi būti skirta pakankamai vietos. Apie atvejus, kai praėjimas į nuosavybę yra siauras ar sunkiai pasiekiamas (su nuolydžiu), prašome informuoti iš anksto. Tokiu būdu galėsime paruošti reikiamą įrangą, jeigu jos prireiks. Jei pageidaujate išsinuomoti ne puspriekabę, o kitą transporto priemonę, jums bus taikomas papildomas mokestis. Apie šį poreikį taip pat prašome pranešti kuo greičiau, tokiu būdu išvengiant nemalonumų pristatymo metu.

Svarbu: Produkto pristatymas iki durų jau yra įskaičiuotas į Produkto kainą, bet iškrovimo mokestis turi būti sutartas iš anksto, nes į bendrą produkto kaina neįeina –  tai kainuoja papildomai. Produkto iškrovimu, Pirkėjo nurodytu adresu, rūpinasi pats Pirkėjas arba sutarus už papildomą mokestį pasirūpinsime mes. Pirkėjas turi užtikrinti, kad vieta į kurią Produktas bus pristatomas būtų lengvai privažiuojama. Priešingu atveju, Produktas su medžiagų komplektu arba jau pilnai paruoštas Produktas nebus pristatytas į Pirkėjo nurodytą vietą. Už pakartotinį pristatymą Pardavėjas skaičiuos nustatytą papildomą mokestį. Jei turite papildomos informacijos, susijusios su užsakymo pristatymu, ją pateikite el. paštu arba telefonu dar užsakymo patvirtinimo metu.

meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika