Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Transportavimas ir pristatymas

TRANSPORTAVIMAS IR PRISTATYMAS

Greitas, saugus pristatymas, su patikimu kurjeriu į bet kurią vietą. 

KAIP TAI VEIKIA? 

Jei pristatymo metu siuntos priimti negalite arba pristatymo data jums nėra tinkama, visuomet galite koreguoti pristatymo laiką. Suteikiame galimybę pristatymo laiką pakeisti į kitą savaitę. Siuntos atšaukimas nėra galimas po jos išsiuntimo. 

Kai jūsų siuntinys atkeliauja į logistikos centrą, LAD (pristatymo į namus) komanda pasirūpina jūsų prekių katalogavimu ir perdavimu antrajam vežėjui, kuris produktą pristato tiesiogiai jums.

Apie pristatymą jus tiesiogiai informuoja antrasis vežėjas, nurodydamas tikslią pristatymo datą. Visi pristatymai atliekami tik gavus jūsų sutikimą. Jei patvirtinimas telefonu ar el. paštu nėra gautas, pristatymas nebus vykdomas.

Pristatymas atliekamas puspriekabe su įmontuotu vežimėliu.

Siunta pristatomas prie įėjimo į nuosavybę arba į patį sklypą, jei praėjimo plotis yra bent 3 m. Pristatančioms transporto priemonėms turi būti skirta pakankamai vietos. Apie atvejus, kai praėjimas į nuosavybę yra siauras ar sunkiai pasiekiamas (su nuolydžiu), prašome informuoti iš anksto. Tokiu būdu galėsime paruošti reikiamą įrangą. Jei pageidaujate išsinuomoti ne puspriekabę, o kitą transporto priemonę, jums bus taikomas papildomas 450 mokestis be PVM. Apie šį poreikį taip pat prašome pranešti kuo greičiau, tokiu būdu išvengiant nemalonumų pristatymo metu.

Svarbu: jei turite papildomos informacijos, susijusios su užsakymo pristatymu, ją pateikite el. paštu arba telefonu dar užsakymo patvirtinimo metu.
Patvirtinimas
Siekiant užtikrinti patogų pristatymą, mūsų vežėjui visuomet reikės jūsų patvirtinimo. Todėl apie pristatymo laiką būsite informuoti iš anksto. Jūsų kurjeris taip pat informuos apie tikslią pristatymo valandą siuntos pristatymo dieną.
Siuntos dydis
Įprastas pakuotės ilgis siekia nuo 5 iki 6 m, prekės pakuojamos ant 120 cm padėklų. Namelio konstrukcijų ir stogo dangos svoris paprastai svyruoja nuo 500 kg. Todėl rekomenduojame į tai atsižvelgti paliekant prieigą prie statybos vietos. Patvirtinus užsakymą, galimas pakuočių dydžio ir skaičiaus patikslinimas. Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.
 

TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika