Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Patarimai naujakuriams, svajojantiems apie nuosavą būstą

Nuosavo būsto paieškos gali būti išties daug iššūkių keliantis procesas! Nuo susigaudymo finansinėse peripetijose iki paties būsto paieškų. Visko į vieną straipsnį nesutalpinsime, todėl čia norime pakalbėti apie tai, ką geriausiai darome mes – namų statybą. Gyvenamasis namas: pirkti jau pastatytą ar statyti patiems? Kaip išsirinkti tinkamą projektą, nusprendus statyti patiems? O ką geriau patikėti ekspertams ir dėl to nesukti galvos? Trumpai apie viską, kad išsirinktas gyvenamasis namas taptų NAMAIS!

Statyti patiems ar pirkti?

Vienas pirmųjų klausimų, nusprendus įsigyti namą, o ne butą, yra „Ar statyti patiems, ar pirkti jau pastatytą?“. Kiekvienu individualiu atveju galima išskirti ir pliusų, ir minusų. Mes geriausiai išmanome kaip statomas karkasinis namas ar SIP skydų namas, todėl čia pateikiame, kokie pagrindiniai privalumai paskatina pasirinkti mūsų siūlomus namų modelius:

  • Naujas namas – mažiau rūpesčių. Naujos statybos namas, tai garantija dėl jo kokybės, geriausių naudojamų technologijų bei, tinkamai prižiūrint, daugiau metų be jokių rūpesčių. Įsigydami naują namą žinote, kad jo stogas neprakiurs po metų ar pro langų plyšius nepūs vėjas. Perkant senesnės statybos namą, net jei jo statyba buvo atlikta nepriekaištingai, atsiranda natūralaus nusidėvėjimo faktorius. Kiekvieną namą anksčiau ar vėliau teks remontuoti, keisti susidėvėjusias dalis ar atnaujinti apdailą. Tačiau pasirinkus naują namą, tai daryti tikrai teks vėliau nei anksčiau.
  • Mažiau išlaikymo išlaidų. Dabar statomi namai gali būti tik aukščiausios, A++ klasės. A++ namas, tai mažiau išlaidų šildymui, karšto vandens ruošimui bei mažesnė elektros sąskaitą. A++ namai yra itin gerai apšiltinti, todėl net iš šalčiausią žiemą šilumos nuostoliai yra maži, o pasirinktas šildymo būdas išlieka efektyvus.
  • Pritaikymas jūsų poreikiams. Karkasinis namas gali būti lengvai pritaikomas jūsų šeimos poreikiams. Nors siūlome rinktis iš standartinių namų projektų, tačiau kiekvieną jų galite individualiai koreguoti, pavyzdžiui, padalinant 2 kambarius į vieną ar suprojektuojant papildomą vonios kambarį. Statant naują būstą galima apgalvoti, ko reikia būtent jums ir lengviau sukurti svajonių namus.  

Kreipkitės pagalbos į tuos, kurie žino, ką daro

 Namo projektavimas ir statybos pareikalaus daug jėgų ir žinių. Reikės priimti smulkiausius sprendimus – nuo bendros namo projekto idėjos iki konkrečių žingsnių, kaip pasirinktas projektas bus įgyvendinimas. Tačiau čia į pagalbą ateina mūsų profesionalų komanda. Ką mes siūlome?

  • Rinkitės iš mūsų standartinių projektų arba susikurkite savo. Mūsų interneto svetainėje rasite jau sukurtus namų projektus: tiek jų planus, tiek ir vizualizacijas. Tai leis geriau įsivaizduoti kaip atrodys baigtas būstas bei kurį modelį geriau pasirinkti. Jei rastas modelis netenkina jūsų lūkesčių – jį galima modifikuoti arba sukurti jūsų projektą nuo nulio.
  • Bendraukite su mūsų vadybininku, kuris padės išsirinkti reikiamą projektą, patars, ką reikia pasiruošti iki namo statybų bei lydės jus visame statybų procese. Tai reiškia, kad jums bendrauti reikės tik su vienu žmogumi, gerai išmanančiu tiek projektą, tiek jūsų lūkesčius. O vadybininkas pasirūpins, kad į statybų aikštelę laiku atvyktų reikiamos medžiagos ir specialistai. Jums beliks stebėti kaip kyla jūsų namų sienos. Tai leis išvengti klaidų ir pasirūpinti, kad viskas vyktų pagal planą.
  • Gaukite visą pagalbą greitai ir patogiai – nesvarbu, ar statomas A++ namas, ar tik nedidelė stoginė automobiliams, operatyviai gaukite atsakymus į visus savo klausimas bei džiaukitės rezultatais.
Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika