Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Nebrangūs mediniai namai

Nebrangūs mediniai namai: 5 patarimai, kaip tokį įsigyti

„Aš visada svajojau turėti rąstinį namelį, bet nesu tikras, ar galiu sau tai leisti…“
Skamba pažįstamai? Jei taip, šis straipsnis – kaip tik Jums!

Tiesa ta, jog rąstinio namelio statybos nekainuos Jums rankos ar kojos, todėl šios savo svajonės neprivalote atsisakyti tik dėl kainos. Geriau nei bet kas kitas žinome, jog tik nedidelė dalis žmonių medinius namelius stato neskaičiuodami savo biudžeto, todėl dalinamės keletu naudingų patarimų, kurių dėka nebrangūs mediniai namai gali išdygti ir jūsų sklype, net jei šių statyboms daug pinigų skirti negalite.

1. Apsispręskite dėl namelio projekto

Nesvarbu, ar ketinate statyti namelį, garažą ar kotedžą, dar prieš pradedant statybas svarbu priimti medinio namelio dizainui bei išplanavimui įtakos turėsiantį sprendimą: rinksitės jau pagamintą namelio projektą ar namelį projektuosite/koreguosite individualiai. Nors dažnai klientai individualius projektus rinkis vengia dėl viešai paplitusios nuomonės, jog šie jiems kainuos brangiau, norime patikinti, jog taip tikrai nėra.

Jau pagaminti ir sukomplektuoti nameliai, žinoma, yra ekonomiški ir greitai pristatomi, tačiau jie nėra gaminami pagal užsakymą, todėl šių statinių estetiniai pakeitimai yra gana riboti. Taip pat jau sukomplektuoti nameliai gana dažnai pasižymi ir prastesne kokybe, o tai tampa ypač svarbu kalbant apie medinių namų ilgaamžiškumą.

Norint, kad nebrangūs mediniai namai tarnautų iš tiesų ilgai, o jų dizainas būtų unikalus, verta rinktis surenkamą medinį būstą. Toks namelis gali būti pagamintas iš anksto paruoštą dizainą pakoregavus pagal jūsų asmeninius poreikius. Tokiu būdu užsitikrinsite, kad įsigijote savo, o ne kažkieno kito, svajonių namus. Svarbu paminėti tai, kad tik keletas medinių namelių gamintojų siūlo nemokamą savo kataloginių medinių namelių modelių pritaikymą. Meistro Namai – vienas iš jų.

Esame tikri, jog jūsų mediniame namelyje viskas tiesiog privalo būti suprojektuota atsižvelgiant į asmeninius jūsų bei jūsų šeimos poreikius. Todėl tokių statinių gamybai ir įrengimui rekomenduojame rinktis įmonę, kurio dėka net ir nebrangūs mediniai namai gali virsti unikaliu, asmeninius poreikius atitinkančiu, aplinkai draugišku projektu, neviršijančiu jūsų biudžeto.

nebrangus mediniai nameliai

2. Planuokite medinio namelio statybas iš anksto

Skirkite laiko idėjų ir įkvėpimo paieškoms internete, kuriame gausu tokių naudingų, nemokamų svetainių, kaip „Pinterest“. Ieškokite ne tik gražių paveikslėlių, bet ir praktinių patarimų, kurių dėka nebrangūs mediniai namai gali tapti įspūdingu ir unikaliu būstu. Peržvelgę daugiau profesionalų patarimų nesunkiai suprasite, jog gerai suplanuotas medinis namelis nebūtinai turi būti erdvus ir didelis, pavyzdžiui, galbūt jums užteks dviejų miegamųjų, o ne keturių? 

Sutaupyti planavimas padės ir tuo, jog daiktus įsigyjant laikui bėgant, jiems išleisite mažiau, o neskubėdami priimti sprendimų – galėsite geriau įvertinti ir tai, kokių daiktų jums iš tiesų reikia.

3. Gerai apsvarstykite reikiamus namų elementus

Mums visiems patinka mėgautis mažais dalykais, tačiau kartais tai pareikalauja ne mažai išlaidų. Reklamos vilioja naujovėmis, tačiau, ar visuomet jos mums būtinos iš tikrųjų? Savo medinio namo statyboms pasirinkę profesionalų rangovą, šis pasidalins svarbiomis rekomendacijomis bei įžvalgomis – į ką investuoti svarbu yra iš tikrųjų, o ką tiesiog malonu turėti. Tik gerai apsvarstę šiuos dalykus, pinigus išleisite tam, ko iš tiesų reikia, o laikytis numatyto statybų biudžeto nebus sudėtinga.

Pavyzdžiui, nebrangūs mediniai namai mūsų įmonėje yra gaminami su aukščiausios kokybės durimis ir langais. Nors projektuojant statinį galite rinktis žemesnę langų ir durų klasę, remdamiesi savo patirtimi to daryti jokiu būdu nerekomenduojame. Tokiu būdu tik sumažinsite medinio namelio izoliaciją ir daugiau išleisite namelio šiltinimui bei šildymui.

Dar viena taupymo idėja yra rinktis plonesnes, žemesnė klasė sienas. Tai yra gana praktiškas pasirinkimas, jei savo statomą medinį namelį dažniausiai planuojate naudoti kaip vasarnamį. Kambarių izoliavimui taip pat pakanka naudoti plonesnes sienas, kurios padės sumažinti statybų kaštus ir to daryti nereikės kokybiškų langų bei durų sąskaita.

pigus mediniai nameliai

4. Jei reikia, atsisakykite bendrų paslaugų

Kitas puikus būdas sutaupyti pinigų statant medinį namą – nepriklausyti bendram paslaugų tinklui. Pavyzdžiui, užuot naudojus bendrai tiekiamą elektrą, galima gyventi su savarankišku elektros energijos šaltiniu. Lengvai transportuojamas generatorius šiuo atveju gali tapti puikiu sprendimu, nes jo įsigijimas nėra didelė investicija. Todėl, jei vasarnamį naudosite ne itin dažnai – tai gali būti puikus, didelių finansinių išlaidų nereikalaujantis apšvietimo sprendimas.

Kita puiki alternatyva, galinti pakeisti medinio namelio apšiltinimą – židinio įrengimas. Židinys ne tik leis pasišildyti medinį namelį pagal poreikį, bet ir sukurs jaukią, romantišką atmosferą, o šildymui naudojami rąstai ar briketai nepareikalaus didelių išlaidų.

Jei naudojama saulės energija yra laikoma itin gamtai draugišku pasirinkimu, vėjo energija – puikus sprendimas tiems, kurie gyvena gyvena vėjuotose vietovėse. Nesvarbu, ar planuojate statyti kotedžą kaimo vietovėje ir neturite prieigos prie elektros tinklo, ar statydamiesi medinį namelį priemiestyje norite sumažinti sąskaitą už komunalines paslaugas, nuosava vėjo jėgainė yra puikus sprendimas. Vidutinės klasės namų vėjo jėgainę įsirengsite už maždaug 700 eurų.

nebrangus mediniai nameliai
pigus mediniai nameliai
nebrangus mediniai nameliai

5. Galutinius darbus atlikite patys 

Tiesa ta, jog nebrangūs mediniai namai pareikalaus ir šiek tiek jūsų įgūdžių. Norint ne mažai sutaupyti galutiniuose medinio namo įrengimo etapuose, siūlome patiems atlikti daug specifinių žinių nereikalaujančius darbus. Daugelyje „Youtube“ vaizdo įrašų galima neblogai perprasti tokius dalykus, kaip profesionalios plytelių klojimo, dažymo ar sklypo apželdinimo technikos. Prieš pradėdami bet kokius darbus pasistenkite įsitikinti, jog žinote, ką darote, nes tik tokiu būdu darbų nereikės perdaryti profesionalams.

nebrangus mediniai nameliai

Pasirengę panaudoti šias pinigų taupymo paslaptis ir sužinoti, ko reikės, kad jūsų svajonių namai taptų realybe? Atsiųskite el. laišką mūsų profesionalams ir gaukite specialiai jums skirtų patarimų.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika