Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

4 klaidos, kurių būtina vengti su moderniais vasarnamiais

Natūralios medienos vasarnamiai, vis dar dažnai siejami su kaimiško stiliaus namais, pastaraisiais metais tapo ypač populiarūs nekilnojamojo turto rinkoje. Tiek ieškantys namų poilsiui, tiek nuolatinio gyvenamojo būsto naujakuriai pradėjo labiau vertinti natūralias medienos savybes ir galimybę prisidėti prie gamtai draugiškos ateities kūrimo. Tokį požiūrį stipriai paskatino ir galimybės susikurti modernų, asmeninį skonį atitinkantį medinio namo dizainą, kuris toli gražu neprimena kaimo trobelės. Palaikydami pokyčius ir norėdami dar labiau palengvinti modernaus rąstinio namelio projektavimą, šiame straipsnyje nusprendėme pasidalinti keturiomis esminėmis klaidomis, kurios gali lengvai sugadinti šiuolaikišką medinio būsto interjerą.

Modern summer houses

1. Venkite medinių lubų

Visų pirma, įsirenginėjant medinį namelį rekomenduojame vengti natūralių medinių rąstų lubų, kurios labiau tinkamos savo poilsio name kuriant kaimišką stilių. Ne pats tinkamiausias pasirinkimas moderniam vasarnamiui ir lubos, apkaltos smulkiomis medinėmis lentelėmis, kurios dažniausiai taip supaprastinta namo interjerą, jog šis tampa panašus į pirtį arba senovinį sodo namelį. Jei prioritetą vis dėlto teikiate natūralumui ir lubas norite palikti medines, siūlome nebijoti paieškoti originalesnių sprendimų. Pavyzdžiui, vaizdą kambaryje gali visiškai pakeisti unikali lubų spalvą, moderniai apdirbta, pasirinktos spalvos mediena ar, kaip esminis akcentas, išryškintos lubų sijos.

2. Venkite medinių lubų, sienų ir grindų kombinacijos

Jei modernaus stiliaus vasarnamiai – pavyzdys, kuriuo norite vadovautis kurdami savo būstą, sugalvoję įsirengti medines lubas – venkite jų kombinacijos su medinėmis sienomis ir grindimis. Net ir pasirinkus skirtingą medieną, o kambarį apstačius moderniais baldais, išgauti šiuolaikišką vasarnamio stilių tokiu atveju bus ganėtinai sunku. Medžio akcentas – tikra puošmena tol, kol jos nėra per daug, todėl medinių lubų atveju rekomenduojama rinktis kitą grindų ir sienų apdailos medžiagą.

3. Atidžiai rinkitės medienos stilių

Kalbant apie pačios medienos stiliaus pasirinkimą, interjere naudojama mediena neturėtų būti pernelyg smulki, raižyta ar banguota. Interjerui daugiau modernumo dažniausiai suteikia lygi, vienspalvė mediena, skoningai priderinta prie baldų. Pagal poreikį ji taip pat gali būti padengta tolygia, prie bendro kambario interjero derančia spalva. Gana moderniu pasirinkimu galima laikyti ir tamsios spalvos medines sienas, lubas ar grindis, kurios, dėl savo spalvos, neprimena natūralios medienos, tačiau interjere išlaiko natūralumą. Vis dėlto siekiant, kad vasarnamiai išliktų ne tik šiuolaikiški, bet ir jaukūs, tamsias spalvas reikėtų naudoti saikingai. Jos ne tik mažina erdvę ir šviesą, per daug tamsių elementų gali kurti ir slogią nuotaiką, kuri tikrai nebus pageidaujama namuose, į kuriuos atvyksite pailsėti, o gal net gyvensite ištisus metus.

4. Venkite ryškių apdailos spalvų

Paskutinė, tačiau ne mažiau svarbi taisyklė – modernūs mediniai nameliai yra sunkiai suderinami su ryškiomis spalvomis, margais raštais ar paauksuotais baldais. Nors tokiu būdu jiems siekiama suteikti išskirtinį stilių, interjeras dažniausiai tik apsunkinamas, o kartais net paverčiamas neskoningu ir atrodo gana pigiai. Su pastarąja klaida dažniausiai susiduriama, kai iš tiesų išskirtinį vasarnamio interjerą bandoma kurti be konsultacijos su specialistais.

Kad ir kokio stiliaus vasarnamiai yra projektuojami, baldai – ypač svarbus akcentas. Siekiant išlaikyti šiuolaikiškumą, geriausias rezultatas dažniausiai pasiekiamas renkantis skoningus, minimalistinius, praktiškai prie bet kokių namo grindų, sienų ir lubų pasirinkimo derančius baldus. Taigi, nors rąstinio namo pavertimas šiuolaikišku namu turi savų iššūkių, tačiau rąstas jau pats savaime puikiai dera šiuolaikiškuose namuose, kai yra kombinuojamas su kontrastingomis medžiagomis ir spalvomis, skoningai pritaikant ir kambario baldus.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika