Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Modernus sodo namelis – misija įmanoma?

Sodas neretai būna atokvėpio po darbų vieta, o kai kuriems sodininkystė netgi tampa mėgstamiausiu laisvalaikio užsiėmimu. Vis dėlto kelionės į sodą ir atgal gali eikvoti daug laiko, energijos ir atimti visą malonumą. Tai išspręsti galima sode įsirengiant asmeninius poreikius atitinkančią laisvalaikio oazę – juk sodo namelis neprivalo būti vien tik įrankių sandėlis. Kliaudamiesi šiuolaikiškais sprendimais, galite pasistatyti ir įsirengti praktišką ir patogų sodo namelį, kuris taps erdve kokybiškam jūsų laisvalaikiui.

Kaip į mažą erdvę sutalpinti viską?

Dėl erdvės trūkumo ne visada galime sau leisti pasistatyti kelių kambarių sodo namą. Vis dėlto net ir mažą sodo namelį galima įrengti taip, kad jis tenkintų svarbiausius poreikius – po darbų pavalgyti, nusiprausti ir išsimiegoti. Statant sodo namelį, svarbu atidžiai parengti planą ir patogiai susiprojektuoti erdvę.

Nedidelio ploto nereiktų išsigąsti. Mažoje erdvėje viskas turėtų būti nesunkiai pasiekiama ranka ir nesukelti papildomų nepatogumų. Apstatant sodo namelį svarbu neapsikrauti nebūtinais daiktais. Mažos kvadratūros namelyje nesunkiai gali tilpti būtiniausi dalykai: lova, nedidelė spinta, kaitlentė, dušas ir tualetas. Tačiau reiktų vengti daug vietos užimančių baldų, kurie vėliau trukdys praeiti. Be to, kuo mažiau daiktų – tuo mažiau netvarkos. Ypač taupant vietą dalis baldų gali būti sulankstomi, pavyzdžiui, kėdės ir prie sienos tvirtinamas atsilenkiantis virtuvinis staliukas. Daiktams susidėti galite naudoti pakabinamas lentynas – tokiu būdu nebus užimamas ir taip ribotas grindų plotas. Vizualiai erdvės suteikia dienos šviesa, tad langai irgi atlieka ne vieną svarbią funkciją.

Langai – ne tik grožėtis aplinka

Nors į sodo namelį įsileisti dienos šviesos svarbu, tai tikrai nėra vienintelė langų paskirtis. Kad tiek žiemą, tiek vasarą galėtumėte atsipalaidavę grožėtis sodo augalais, stebėti lesančius paukščius, o gal darže besikapstančius ar sniegą kasančius kaimynus, svarbu, kad sodo namelio langai būtų kokybiški. „Meistro namų“ klijuotos medienos dvigubo stiklo langai šaltuoju metų laiku neleis švilpauti vėjams, o atšilus orams dvigubos pozicijos atidarymo sistema ir kokybiškos rankenos leis patogiai išvėdinti patalpas ar tiesiog įsileisti gaivaus oro. Norint, kad sodo namelis būtų dar šviesesnis ar nereiktų pro langus dairytis, kas beldžiasi į svečius, galite rinktis duris su stiklu.

modernus sodo namelis

Namo išorė – patraukli ir praktiška

Jei sodo namelyje planuojate leisti laiką ir šaltuoju sezonu, svarbu tinkamai apšildyti sienas ir stogą. Ekologiškai sienos izoliuojamos garų barjeru, izoliacinėmis sijomis, užpildu, vėjo barjeru ir dailylentėmis.

Kad tiek šiltu, tiek šaltu oru pliaupiantys lietūs negadintų namelio ir nuotaikos, ypač svarbu atkreipti dėmesį į lietaus nuvedimo sistemą. Lengvą vandens nutekėjimą, sodo namelio apsaugą, estetiką ir energijos vartojimo efektyvumą užtikrins kokybiški plieniniai ir PVC lietvamzdžiai.

Statant ilgamečius statinius iš medienos, konservuojama anglis ir mažinamas į aplinką patenkančio anglies dioksido kiekis. Tad modernus sodo namelis bus ne tik patrauklus, bet ir draugiškas gamtai. Jei ieškote daugiau tvarių sprendimų, galite investuoti į atsinaujinančius energijos šaltinius. Pavyzdžiui, vietoje klientų labiausiai pamėgtos įprastos stogo dangos – bituminių lakštų, čerpelių, plieno beasbesčio šiferio – rinktis saulės baterijas, kurios gamins elektros energiją, šildys vandenį.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika