Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kodėl verta rinktis mobilius namelius vasaros poilsiui?

Ar dažnai šiltas vasaros dienas leisti tenka savo nedideliame bute, nes iš anksto nesusiradote vietos nakvynei gamtoje? Ar savaitgalį ilsėdamiesi nuomotoje sodyboje susimąstote, kiek papildomos vertės jūsų poilsiui suteikia privatumas? Tai – tik keletas iš daugelio priežasčių, kodėl mobilūs nameliai galėtų tapti puikia investicija jūsų vasaros poilsiui. Įvairaus dydžio ir dizaino medinukai, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, išpildys visus jūsų atostogų būsto poreikius.

Meistro Namai straipsnio nuotrauka

Kodėl mobilius namelius verta rinktis vasaros poilsiui?

Laikais, kai nuolat gyvename skubėdami ir apsupti nuolatinio šurmulio, pabėgti į tylų, nuosavą kampelį gamtoje – maloniau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Puiki išeitis – nuosavi, patvarūs ir nesudėtinga konstrukcija pasižymintys mobilūs nameliai, greitai pastatomi bet kuriame sklype.

Nors pagrindinė priežastis, dėl kurios mobilūs nameliai tapo itin populiariu pasirinkimu sodybų sklypuose – privatus poilsis, šie statiniai taip pat išsiskiria ir savo funkcionalumu. Pandemijai pasaulį apvertus aukštyn kojom ir daugybę veiklų perkėlus į nuotolį, papildomų erdvių poreikis namuose išaugo kur kas labiau. Dėl šios priežasties, jaučiant papildomų patalpų stoką darbui ar įvairiems hobiams, į pagalbą buvo pasitelkti mobilūs nameliai.

Kada dar naudojami mobilūs nameliai?

Mūsų šalyje vis dar plačiai sklaido mitas, jog mobilūs nameliai – tinkami tik vasaros poilsiui. Taip galvoti – klaidinga. Medinių namelių gamyboje ilgus metus besispecializuojantys profesionalai akcentuoja, jog mobilus namelis – puikiai pritaikomas tiek vasaros, tiek žiemos sezonams, todėl gausu pavyzdžių, kai šie statiniai paverčiami moderniais ir jaukiais namais nuolatiniam gyvenimui.

Tobulėti mėgstamose veiklose ir išlaikyti discipliną – sunku, ypač tuomet, kai tam trūksta gerų sąlygų ir laiko. Tačiau, verta žinoti, jog nedideli mediniai namai savo namų sklype – gali būti nesunkiai paverčiami patalpa, pritaikyta hobiui. Tokiame namelyje galite įsirengti ir sporto salę ar žaidimų kambarį, kuriame laisvalaikį mielai leisite ne tik jūs patys, bet ir jūsų vaikai. Mobilūs nameliai gali būti nesunkiai paverčiami ir darbui skirtomis patalpomis – ofisu, kuriose darbas bus daug produktyvesnis nei namuose.

Nors pagalbiniai pastatai nuosavuose kiemuose vis dar dažniausiai projektuojami, kaip paprastos, keturkampės dėžutės, jų funkciją taip pat gali atlikti jūsų kieme pastatytas nedidelis medinukas. Didžiausias tokio pasirinkimo privalumas – individualiems jūsų poreikiams pritaikomas patalpų ir erdvių išplanavimas.

Ieškantiems svajonių namo – mobilūs nameliai pagal užsakymą

Sugalvoję vasaros poilsiui skirtą medinuką įsirengti savo nuosavame sklype, turite net tris pasirinkimus:

  1. Rinktis jau paruoštą namelio projektą iš katalogo

Šis sprendimas dažniausiai rekomenduojamas tuo atveju, kai pasirinktas namelio projektas gerai atitinka užsakovų poreikius, o nameliu savo sklype norima naudotis kaip įmanoma greičiau. Ilgametės patirties dėka, savo klientams galime pasiūlyti itin platų asortimentą funkcionalių ir stilingų medinių namelių, pagamintų iš natūralių, aukščiausios kokybės medžiagų.

  1. Koreguoti jau paruoštą namo projektą

Tai – optimalus sprendimas tiems, kurie, radę patinkantį projektą, nori jį pritaikyti asmeniniams poreikiams bei atsisakyti nereikalingų sprendimų. Atsižvelgiant į tai, jog šiuo atveju koreguojamas jau paruoštas ir techniškai apgalvotas namo projektas, jis pasirinktame sklype įgyvendinamas kur kas greičiau.

  1. Rinktis individualų namo projektą

Namus savo poilsiui kuriame tikrai ne kasdien, todėl, jei norite susikurti unikalią savo svajonių namą, siūlome galimybę rinktis unikalų jo projektą. Mūsų patyrę meistrai pasidalins svarbiausiais patarimais ir padės poilsio namus suplanuoti praktiškai, kol jūs spręsite, kaip įsirengti išskirtines erdves. Kad ir kokį namo projektą nuspręstumėte įsigyti, svarbiausia rinktis patikimą, ilgus metus medinių namelių gamyboje besispecializuojantį tiekėją. Daugybę aukščiausia kokybe pasižyminčių, poilsiui, darbui, hobiui ar net nuolatiniam gyvenimui skirtų namų galite rasti mūsų kataloge. Kiekvieną šių statinių jūsų poreikiams pritaikysime ir sklype pastatysime ypač greitai.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika