Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Individualūs užsakymai

Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus ir ypatingas – kaip ir jam sumeistrautas projektas. Mediniai nameliai pagal užsakymą gali būti modifikuojami nuo A iki Z be papildomo mokesčio, pritaikant namelį jūsų poreikiams. Nameliai pagal užsakymą gali būti įvairiai modifikuojami: paaukštinami, pridedamos/pašalinamo vidinės pertvaras, pakeičiama langų/durų vieta ir kt. Leiskite savo fantazijai išsiskleisti ir kartu sukurkime tokią poilsio vietą, iš kurios nenorėsite išvykti!

 

 

NERADOTE PATINKANČIO NAMELIO? SUSIKURKITE SAVO!

Kaip tai vyksta? Visa „Meistro namų“ komanda yra įsikūrusi po vienu stogu. Taigi pro tas pačias duris įeinate su vizija, o išeinate su pasiektu rezultatu. Išklausęs jūsų norus, pardavimų vadybininkas perduos estafetę mūsų profesionaliems dizaineriams ir architektams, kurie papasakos apie namelio projektavimo galimybes, stiliaus subtilybes ir naujoves, bei padės surasti funkcionaliausius sprendimus.

Jums išsakius visus pageidavimus, paruošime namelio projektą, kurį galėsite apžiūrėti ir įvertinti. Namelio pagal užsakymą kaina priklauso nuo jo dydžio, pasirinktų medžiagų kiekio (pvz., sienų storio) ir kitų veiksnių. Mūsų architektas patars, kokios detalės sudaro didžiausią kainos dalį, jei jūs ieškote sprendimo, tilpsiančio į jūsų biudžetą. Nameliai pagal užsakymą gali būti ir labai ekonomiški, ir prabangūs – rinktis jums!

Individualus medinis namelis gali būti koreguojamas pagal jūsų pageidavimus. Sukūrus pirminį projektą, galėsite ramiai apgalvoti visas detales, o kilus papildomoms idėjoms, projektą galėsime koreguoti, kol nuspręsite, kad rezultatas jus pilnai tenkina. Namelio projektavimas vidutiniškai trunka dvi darbo dienas. Na, o pradėti mėgautis savo nauja poilsio vieta galėsite vidutiniškai jau po 6 savaičių. Būtent tiek trunka daugumos namelių gamyba nuo galutinio projekto, iki statybų jūsų sklype!

 

KADA INDIVIDUALUS PROJEKTAS GERIAU UŽ STANDARTINĮ?

Nameliai pagal užsakymą leidžia sukurti būtent jums suprojektuotą erdvę. Namelį galima kurti nuo 0 arba galima modifikuoti mūsų svetainėje esantį standartinį projektą. Standartinio projekto modifikavimas, dažniausiai, yra lengvesnis procesas. Jei iš esmės randate jums patinkantį projektą ir tik norite pridėti papildomas duris į lauką ar papildomą langą – tokius projektus galime parengti greičiau, be to – tai nepridės ir daug pinigų prie galutinės namelio kainos.

Visgi jei turite labai aiškią viziją, kaip turi atrodyti jūsų vasarnamis, pirtis ar sodo namelis, tokiu atveju geriau namelio projektą kurti nuo 0. Tai leis susikurti norimų matmenų namą, numatyti norimą kiekvieno kambario išplanavimą, pertvarų vietą ir t. t. Be to, atsižvelgę į savo sklypo išplanavimą, galėsite numatyti terasos ar stoginės automobiliams vietą šalia namo (ir papildomas duris ten, kur reikia).

Išsiųsti

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Išbandykite Cabin Builder aplikaciją!

Per kelias minutes nusipieškite 3D namelio modelį ir pasivaikščiokite savo namelyje virtualioje aplinkoje! Sukurta projektą nusiųsite vadybininkui ir gausite kainos pasiūlymą!

Išbandyti
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika