Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Meistro namai – vasarnamių gamyba

medinių vasarnamių gamyba

Lietuvoje daugelį medinių namų galima statyti neturint statybos leidimoMūsų pasiūlą sudaro daugybė parengtų, iki 80 m2 medinių namų, kuriuos galima pastatyti be nereikalingų formalumų ar projektų. Tačiau žinome, kad kai kuriems mūsų klientams 35 m2namas yra per mažas, todėl kataloge rasite ir didesnių namų variantų.

Mums labai svarbu, kad klientai būtų patenkinti mūsų gaminamais mediniais vasarnamiais, todėl dažnai juos nuo pat pradžių projektuojame su pačių klientų pagalba. Tokiu būdu suprojektuoto namo kaina nesiskiria nuo iš anksto mūsų parengto projekto kainos.

Kas įskaičiuota/neįskaičiuota į mūsų vasarnamių ir namų poilsiui kainą?

Klientams svarbu žinoti, kad į mūsų vasarnamių kainą įskaičiuoti ne tik namo gamybai naudojamų medžiagų, kurias gaminame savo gamykloje, kaštai, bet ir vasarnamio projektavimo (arba mūsų parengto projekto keitimo) kartu su klientu, patvarių durų ir langų, transportavimo ir vasarnamio pastatymo sklype kaina.

„Meistro Namai” įdarbina savo projektuotojų komandą, kuri kartu su klientais kuria individualiai pritaikytus sprendimus. Nesvarbu, ar klientas nusprendžia pakeisti projektą iš mūsų asortimento, ar nuo pat pradžių projektuoja savo vasarnamį su mumis, visi procesai yra įskaičiuoti į namo kainą.

Mums rūpi aukšta gamybos kokybė, todėl savo vasarnamiams gamykloje įdedame iš klijuotos medienos pagamintus langus ir duris. Jie turi puikius parametrus, nes gaminami iš tos pačios medienos kaip ir namas. Dėl šio suderinimo tiek vasarnamis, tiek langai ir durys yra ypač ilgaamžiai.

Namo statybos – ypač svarbus etapas statinio patvarumui, todėl, po medžiagų pristatymo į sklypą, mūsų statybininkų brigada pastato namą vadovaujantis aukščiausiais standartais.

Savo klientams galime atlikti daugybę papildomų darbų, tokių kaip vasarnamio pamatų liejimas ar pilna namo vidaus apdaila. Užsakant namą verta papasakoti, kokių papildomų darbų pageidautumėte.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika