Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Medinių garažų 6 privalumai

Mediniai garažai: 6 privalumai, kuriuos privalote žinoti

Norėdami savo automobiliams užtikrinti visapusišką apsaugą, o šaltos žiemos metu – komfortiškomis kelionėmis į darbą mėgautis ir patys, naujakuriai vis dažniau savo sklypuose įsirengia automobiliams skirtus garažus. Tačiau, priėmus šį sprendimą, vis dar neretai kyla klausimas – kokį garažą rinktis. Ilgus metus šių statinių gamyboje besispecializuojanti Meistro Namai komanda tvirtina, jog šiuo metu rinkoje praktiškai populiariausias pasirinkimas – mediniai garažai. Taip yra todėl, jog be įprastų, šio tipo statiniams būdingų funkcijų, šie garažai pasižymi ir papildomais, mediniams statiniams būdingais privalumais.

Funkcionalumas

Nors mediniai garažai dažniausiai statomi tam, kad jūsų automobilį apsaugotų nuo kritulių ir šalčio, jų paskirtis gali būti kur kas platesnė. Vien dėl tos priežasties, kad savo garažo patalpą statote iš medžio, ši pasižymi mediniam nameliui būdinga atmosfera, skatinančia garažą išnaudoti įvairioms veikoms.

Visų pirma, automobiliui skirtame medinuke galite sandėliuoti ir rečiau naudojamus daiktus. Juos galima laikyti visai greta automobilio arba net įsirengti specialiai jiems skirtą, nedidelį sandėliuką. Pastarasis rekomenduojamas todėl, kad turint specialiai daiktams skirtą vietą, tvarką garažo patalpose palaikyti – kur kas lengviau.

Antra idėja, kuri padeda visapusiškai išnaudoti medinio garažo patalpas – nedidelių dirbtuvių įsirengimas. Tiek vasarą, tiek žiemą lauko darbams skiriame ne mažai laiko, tačiau oras – ne visada dėkingas, o gyvenamosiose patalpose lauko darbų, tokių kaip gėlių persodinimas, remontas ar panašūs darbai –  atlikti nesinori.  Tam puikiai pasitarnauti gali garaže įrengtas darbo stalas ar nedidelė erdvė, kurioje, subjurus orui, turėsite pakankamai vietos savo projektams.

Lengvas montavimas

Dar vienas privalumas, labiau susijęs susijęs su statybų procesu nei statinio panauda – lengvas garažo montavimas. Mediena yra laikoma praktiškiausia medžiaga, naudojama garažų statyboms. Ji pasižymi ne tik geresne kaina, bet ir yra paprastai surenkama, todėl mediniai garažai pastatomi ypač greitai. Didelį skirtumą galima įžvelgti medinius garažus lyginant su mūriniais – jei betoniniams garažams reikia dar ir specialių, didesnį svorį laikančių pamatų, o betonavimo procesas užtrunka ilgai, medinio namo atveju situacija – visiškai kitokia.

Išskirtinė estetika

Tiesa ta, jog kurį laiką dažniausiu klientų pasirinkimu laikyti mūriniai garažai, labiau pasižymėjo pagalbinių nei sklypą papildančių ir puošiančių pastatų išvaizda. Todėl nenuostabu, jog šiuo metu dauguma naujakurių medinį garažą savo sklype renkasi dėl to, nes šie atrodo tiesiog geriau. Medinių namų išvaizdos privalumai atsiskleidžia ir ilguoju laikotarpiu. Statinį reguliariai prižiūrint ir jo apsaugai naudojant kokybiškas priemones, puikią išvaizdą jis gali išlaikyti ilgiau nei kitų tipų statiniai automobiliams.

Natūrali izoliacija

Vienas didžiausių privalumų, kuriuo pasižymi mediniai garažai – puikios izoliacinės savybės. Kaip ir gyvenimui skirti mediniai namai, šie pastatai puikiai laiko šilumą, todėl dažniausiai papildomo apšiltinimo nereikalauja net ir tais atvejais, kai juose nusprendžiate įsirengti dirbtuves ar daiktų laikymui skirtą sandėliuką.

Nesudėtinga priežiūra

Tam, kad medinis garažas geros būklės ir puikios išvaizdos išliktų ilgus metus, jį reikės kruopščiai apžiūrėti vos kartą per metus. Kasmet pasirūpindami atsiradusiais medienos įtrūkimais bei kitais pastato defektais ir padengdami statinį kokybiškomis apsaugos priemonėmis, puikia jo išvaizda ir izoliacinėmis savybėmis džiaugsitės ilgus metus.

Mediniai garažai: kaip išsirinkti?

Tam, kad medinį garažą išsirinkti būtų paprasčiau, specialistai rekomenduoja gerai įsivertinti savo poreikius. Atsakykite į esminius klausimus, tokius, kaip: kiek automobilių garaže planuojate laikyti? ar garaže planuojate laikyti papildomų daiktų? ar ketinate jame įsirengti dirbtuves? Šie atsakymai geriau įsivertinti padės ne tik reikiamą garažo dydį, bet ir lengviau išsirinkti modelį, visapusiškai atitinkantį jūsų poreikius.

Tam, kad įsivaizduoti esminius medinių garažų skirtumus būtų lengviau, pateikiame keletą skirtingų garažų modelių pavyzdžių:

NEGRATIN

19.2 m², 1 kambarys

Garažas Žuvėdra

Garažas Žuvėdra

 

Vienas paprasčiausių mūsų siūlomų garažų variantų, labiausiai tinkamas vienam automobiliui. Šis garažas pasižymi gana tradicine išvaizda. Jo sienos pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos, stogas – dvišlaitis. Į šio medinio pastato vidų galima patekti ne tik pro vartus, bet ir per šone įrengtas duris, kas dažną garažo naudojimą padaro kur kas patogesniu.

BASALT

50.2 m², 1 kambarys

Garažas Vanagas

Garažas Vanagas

 

Kur kas prabangesniu projektu galime laikyti šį 50,2 m² medinio garažo projektą, kuriame papildomai integruota ir stoginė dviems automobiliams. Pastato išvaizda gan tradicinė, stogas dvišlaitis, o vieną pastogės pusę dengia sienelė su tarpais, kiek sumažindama atviros erdvės pojūtį ir suteikdama privatumo. Tiesa, ši didelė pastogė taip pat gali būti pritaikyta ne tik automobiliui, bet ir kitiems poreikiams. Patekimą į uždarą medinio garažo patalpą palengvina šone esančios papildomos durys – vartai nėra vienintelis įėjimas. Garažo patalpos šone įmontuoti langai pastatui suteikia daug natūralios šviesos. Vis dar nesate tikri, kokį medinį garažą savo automobiliui pasirinkti? Susisiekite su mumis dar šiandien ir aptarkite savo lūkesčius su Meistro namų profesionalų komanda!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika