Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Klientų pamėgti rąstinių namų projektai: rinkis net iš 10 modelių

Norėdami atsiriboti nuo kasdienybės, vis dažniau ieškome erdvės tinkamai pailsėti ir atsipalaiduoti. Nuosavas rąstinis namas – puikus būdas atitrūkti nuo įprastos kasdienybės ir susikurti savo asmeninę poilsio oazę – vietą, skirtą draugams ir šeimos nariams. Todėl šiame straipsnyje apžvelgiame 10 populiarių rąstinių namelių modelių nuo 35 m² iki 120 m², iš kurių nesunkiai išsirinksite namą apie kurį visada svajojote.

Rąstinių namų projektai iki 35 m²

Mažas namas yra puiki galimybė pabėgti nuo kasdienybės ar miesto šurmulio, todėl pastaruoju metu rąstiniai namai iki 35 m² sulaukia ypač daug klientų dėmesio. Maži, jaukūs, pigūs ir patogūs – atitinka visus klientų reikalavimus bei leidžia mėgautis visais poilsio namų teikiamais privalumais.

Como 11,4 m² + terasa

Gyvenamasis rąstinio sodo namelio Como plotas siekia 12 m², tačiau  jame galima idealiai įrengti tiek laisvalaikio, tiek darbo patalpas. Sodo namelyje yra patalpa tualetui bei du papildomi  kambariai. Šis rąstinis namas taip pat turi terasą su tvorele. Didelis privalumas, jog terasa yra po stogu. Čia leisti laiką bus malonu net ir ankstyvą rudenį.

Rastinis_namas_Como
Rastinio_namo_Como_isplanavimas

Covadonga 17,5 m² + įėjimo terasa

Rąstinis sodo namelis Covadonga yra 17,5 m² ploto. Namas pasižymi kompaktiškumu, kadangi gali būti pastatytas  nedideliame sklype. Pirmajame namo aukšte yra tualeto bei vonios kambarys ir bendro naudojimo patalpa. Šioje erdvėje tilps poilsio zona su sofa atsipūsti ir kompaktiška virtuvės zona su būtiniausia įranga. Rąstiniame name taip pat yra palėpė, kurioje galima įrengti miegamąjį ir name gyventi.

Rastinis_namas_Covadonga

Rastinio_namo_Covodonga_pirmas_ aukstas
Rastinio_namo_Covodonga_antras_ aukstas

Rond XL  25,9 m² + terasa

Rąstinis vasarnamis Rond XL yra beveik 26 m² ploto. Pastatas tradicinės išvaizdos, su dvišlaičiu stogu, prie įėjimo yra terasa. Kadangi ji po stogu, mėgautis buvimu lauke ir grynu oru bus malonu net rudenį. Šis rąstinis vasarnamis turi bendrą erdvę, kurioje galima įrengti nedidelę virtuvę ir kompaktišką svetainės zoną. Namelyje taip pat yra tualeto ir vonios kambarys. Vasarnamis Rond XL turi dar vieną atskirą patalpą, kurioje galima įrengti miegamąjį.

Rastinis_namas_Rond_XL
Rastinio_namo_Rond_XL_isplanavimas

Rąstinių namų projektai nuo 35 m² iki 60 m²

Ieškantiems šiek tiek didesnio namo poilsiui, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti rastiniams namams iki 60 m². Remiantis darbine patirtimi, šį namelio dydį galima įvardinti universaliausiu klientų pasirinkimu. Todėl, jei ieškote optimalaus medinuko varianto savo šeimos poilsiui, tačiau nenorite apsikrauti papildomomis išlaidomis statybų leidimams, rąstiniai namai iki 60 m² – puikus pasirinkimas.

Winnipeg 37,6 m² + terasa

Tradicinio dizaino beveik 38 m² rąstinis vasarnamis Winnipeg idealiai tinka trijų asmenų šeimai. Vasarnamio projekte numatyti du miegamieji, papildomai projekte numatyta bendra vonia su tualetu. Rąstinis vasarnamis puikiai tinka ne tik trumpalaikėms ar vasaros viešnagėms sodyboje, bet taip pat nuolatiniam gyvenimui visus metus.

Rastinis_namas_Winnipeg
Rastinio_namo_Winnipeg_isplanavimas

Burgas 48.5 m² + terasa

Tai šiuolaikiškumu ir modernumu eksterjere pasižymintis rąstinis vasarnamis Burgas. Gyvenamasis namo plotas viršija 48 m², todėl tinka nedidelei šeimai su vienu arba dviem vaikais. Namo plane numatyti du panašaus dydžio miegamieji kambariai, atskira drabužinė, erdvus vonios ir tualeto kambarys, bendra virtuvės, valgomojo ir svetainės zona. Vasarnamio išplanavimo projektas standartinis, esant poreikiui galima jį keisti, stumdyti numatytas sienas ir didinti kambarių plotą.

Genil 59,5 m² + terasa

Tai beveik 60 m² gyvenamojo plotas rąstinis vasarnamis Genil. Name numatyti 2 erdvūs, beveik po 13 m² miegamieji, bendra, beveik 30 m², virtuvės ir svetainės zona, vonios ir tualeto kambarys. Abu miegamieji numatyti vasarnamio gale, šalia jų bendra vonios ir tualeto patalpa, toks suprojektavimas leidžia namą padalinti į dvi skirtingas – poilsio ir veiklos – zonas.

Rąstinių namų projektai iki 80 m²

Jei jūsų šeimą nėra didelė, o draugų kompanija mėgaujatės kur kas rečiau nei laisvalaikiu artimųjų apsuptyje, rąstiniai namai iki 80 m² gali tapti puikiu pasirinkimu. Nesvarbu, ar ieškote būsto kasdieniam gyvenimui, ar poilsiui, šio dydžio namas taps puikia investicija, visų pirma, todėl, kad jo statybų procesas nebus apsunkintas statybos leidimais. Svarbu žinoti, jog leidimas bet kokio tipo vasarnamiui bus reikalingas tuo atveju, jeigu statomo pastato plotas viršija 80 m² arba statinys yra aukštesnis nei 8,5 m.

Amur 67,7 m² + terasa

Rąstinis namas Amur yra tradicinės išvaizdos, stačiakampio formos, dvišlaičiu stogu. Dalis stogo dengia terasą, kurioje puikiai tilps stalas su kėdėmis ar kiti norimi lauko baldai. Kadangi terasa po stogu, joje mėgautis grynu oru malonu ir atvėsus orams. Šis rąstinis namas suprojektuotas taip, kad maždaug pusę jo ploto užima laisvalaikio (svetainė, virtuvė), o kitą pusę poilsio erdvės (miegamieji).

Ebro 79,8 m² + terasa

Puikus pasirinkimas ieškantiems didesnio rąstinio vasarnamio – Ebro! Tai vienaukštis, daugiau nei 80 m² ploto vasarnamis didesnei šeimai. Iš viso namo projekte numatyta svetainės ir virtuvės zona, vonia su tualetu, koridorius, sandėliukas arba drabužinė bei trys miegamieji.

Rąstinių namų projektai nuo 80 m² iki 120 m²

Turint arba planuojant turėti didesnę šeimą, mažas rąstinis namas ne tik funkciškai, bet ir ekonomiškai nenaudingas pasirinkimas. Žemiau mūsų siūlomi rąstinių namų iki 120 m² modeliai yra suplanuoti taip, kad būtų patogūs didesnei šeimai, tačiau neviršytų įprasto biudžeto.

Lung 94,7 m² + terasa

Tai pailgo stačiakampio formos erdvus rąstinis namas Lung, Gyvenamasis namo plotas siekia beveik 95 m². Maždaug trečdalį namo užima bendra virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvė. Likusioji rąstinio namo dalis išdėstyta koridoriniu principu, tad visas patalpas lengva pasiekti. Koridoriumi galima patekti į bendrą sandėliuko patalpą, bendrą vonios ir tualeto kambarį arba bet kurį iš trijų miegamųjų.

Rastinis_namas_Lung
Rastinio_namo_Madrid_isplanavimas

Kare 116,6 m² + terasa

Tai vieno aukšto rąstinis namas Kare. Jame yra trys erdvūs miegamieji, bendras tualeto ir vonios kambarys. Nemažą šio rąstinio namo dalį sudaro bendroji zona. Čia yra virtuvės ir valgomojo bei svetainės erdvės, taip pat darbo kambarys, kurio paskirtis gali būti keičiama pagal poreikį.

Ir tai tik 10 rąstinių namų modelių, kurie 2022 metais sulaukė didesnio „Meistro namų“ klientų dėmesio. Daugiau idėjų apie kito tipo medinius namus galite rasti kituose mūsų publikuojamuose straipsniuose.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika