Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Rąstiniai namai iki 80 kv. m

Kartais viskas, ko reikia, yra paprasta vieta atsipalaiduoti. Šis rąstinių namelių projektų sąrašas pasižymi būtiniausiais vasarnamių privalumais. Mažiau nei 80 m² ploto modeliai yra suplanuoti taip, kad atitiktų visus lūkesčius ir būtų galima komfortiškai praleisti ne tik trumpą savaitgalį, bet ir ilgesnį laiką su šeima. Šiame įraše pateiksime populiariausius rąstinius namus, kuriais 2022 metų pirmąjį pusmetį labiausiai domėjosi mūsų klientai.

Rąstiniai namai iki 80 kv. – populiariausi mūsų namų modeliai 2022 metais

Victoria 56.68 m²

Vienas iš populiariausių modelių yra šis rąstinis namas, tinkamas didesnėms šeimoms su vaikais. Jame yra du miegamieji, vienas pirmame aukšte, o kitas antrame, taip pat vonios kambarys, atviro išplanavimo virtuvė ir lauko terasa. Antrame aukšte yra pagrindinis miegamasis, o jame taip pat suprojektuota didelė atskira zona biurui. Victoria, kaip ir visi kiti mūsų rąstiniai namai, gali būti modifikuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieno kliento poreikius.

Rastinis_namas_victoria
Rastinio_namo_victoria_pirmas_aukstas
Rastinio_namo_victoria_antras_aukstas

Grasse 76.8 m²

Grasse yra dviaukštis rąstinis namas iki 80 m², tinkantis komfortiškam ir pilnavertiškam gyvenimui. Dviejų aukštų medinis kotedžas su didele lauko terasa ir balkonu. Tai namas su trimis miegamaisiais ir dviem vonios kambariais. Tai namas, kuris suteiks visą reikalingą gyvenamąjį plotą didesnėms šeimoms. Antrojo aukšto plotas yra šiek tiek didesnis nei pirmo, taip sukuriant pastogę ir neįprastą bet jaukią namo išvaizdą. Kaip ir kiti mūsų gaminami rąstiniai nameliai Grasse gali būti suprojektuotas ir modifikuotas taip, kad atitiktų kiekvieno kliento poreikius.

Rastinis_namas_grasse
Rastinio_namo_grasse_pirmas_aukstas
Rastinio_namo_grasse_antras_aukstas

Helsinki 60.84 m²

Helsinki — dviejų aukštų medinis namas, puikiai tinkantis vidutinio dydžio ar didesnei šeimai. Šis namo modelis patiks tiek tradicinių, tiek ir modernių projektų gerbėjams. Šviesus ir erdvus namas su virtuve, svetainės zona, trimis miegamaisiais ir didele, beveik 27 m² terasa – suteiks pilnavertį komfortą kiekvienam. Šis modelis gali būti modifikuotas pagal asmeninius kliento poreikius.

Medinis_namas_helsinki
Medinio_namo_helsinki_pirmas_aukstas
Medinio_namo_helsinki_antras_aukstas

Volta 69.67 m²

Unikalus ir netradicinis rąstinis vasarnamis – Volta. Šis medinis vasarnamis puikiai tiks mažesnei 2-3 asmenų šeimai. Name numatytos visos pagrindinės, komfortiškam gyvenimui tinkamos, patalpos: virtuvė, vonia ir tualetas, miegamasis ir svetainės zona. Vasarnamis išsiskiria asimetrišku stogu ir dideliais vitrininiais langais į terasą, tai suteikia šiam modeliui modernumo prieskonį. Rastinis vasarnamis Volta, kaip ir visi kiti namai, gali būti modifikuojamas ir suprojektuojamas pagal kliento norus.

Rastinis_vasarnamis_volta
Rastinio_vasarnamio_volta_isplanavimas

Tai tik keletas namų modelių, kurie pirmają metų pusę sulaukė didesnio klientų dėmesio. Daugiau idėjų apie rąstinius namus galite rasti kituose mūsų straipsniuose. Jei domina mažesni statiniai, rekomenduojame paskaityti įrašą — namai, mažesni nei 60 kvadratinių metrų.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika