Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Ištisus metus gyventi tinkami namai

Ištisus metus gyventi tinkami namai

Ištisus metus gyventi tinkami namai – tai pastatai, kurių išorinių sienų izoliacinės savybės leidžia komfortabiliai namu naudotis visus metus (pagal Lietuvos standartą Ucmaks=0,25 W / mK). Mūsų asortimente galite rasti didelį šio tipo pastatų projektų pasirinkimą. Šie namai būna:

  • nuo 65 iki 155 m2ploto,
  • 1–2 aukštų,
  • su balkonais, terasomis ir verandomis.

Ištisus metus tinkamus gyventi namus savo klientams statome pagal individualų užsakymą. Toks namas gali būti bet kokio dydžio, su įvairiais architektūriniais elementais bei pagal kliento poreikius suskirstytomis patalpomis. Klientui suteikiama galimybė projektuoti namą kartu su mūsų projektavimo komanda arba su savo pasirinktu architektu.

Mūsų gaminami, ištisus metus gyventi tinkami mediniai namai turi daug privalumų. Jie pasižymi palankiu mikroklimatu ir nuolatinėmis izoliacinėmis savybėmis. Be to, lyginant su klasikiniais rąstiniais namais, mūsų gaminami namai yra net 50% stipresni.

Tai, kad mūsų statybininkų brigada specializuojasi būtent medinių namų statyboje, tampa dideliu privalumu atliekant įvairius statybų darbus – mūsų klientams nereikia ieškoti papildomų specialistų, o mes galime užtikrinti visapusišką statinio kokybę.

Taigi, klientai dažnai nusprendžia bendradarbiauti su mūsų firma nuo statybų pradžios iki galo – jie patiki mums tiek namo apdailą, tiek stogo dengimą ar apšiltinimą.

Kas įskaičiuota/neįskaičiuota į ištisus metus gyventi tinkamo medinio namo kainą?

Ištisus metus gyventi tinkamo namo projektas turėtų būti gerai suplanuotas finansiškai, todėl stengiamės, kad mūsų klientai iš anksto žinotų apie kiekviename proceso etape patiriamas išlaidas.

Gerai suplanuotuose namuose gyventi – gera. Tačiau šiuo atveju svarbūs ne tik bendrieji namo principai ir reikalavimai, bet ir būsimų gyventojų poreikiai. Nepaisant to, ar klientas projektuoja namą su mumis nuo nulio, ar pasirenka jau parengtą projektą, tai namo kainai įtakos neturi – iš anksto mūsų parengto namo projekto ir nuo nulio klientui sukurto projekto kaina būna iš esmės tokia pati.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika