Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kempingo POD nameliai – tvaraus gyvenimo simbolis

Kempingo nameliai – maži pagal plotą, bet dideli pagal jaukumą!

Kempingo nameliai, kurie gali būti nuo 15m2 iki 34m2, pasižymi išmaniu dizainu, tvarumu ir efektyvumu. Vienas iš naujausių ir vis labiau populiarėjančių būdų mėgautis gamta yra atostogos namelyje. Šie, kempingo nameliai, šiais laikais yra vadinami: “POD nameliais”. Stilingi ir modernūs POD nameliai suteikia unikalią patirtį poilsiautojams, kurie ieško komforto ir artimo ryšio su gamta.

Stebėtinai kompaktiški kempingo nameliai, dažniausiai, būna pagaminti iš ekologiškų medžiagų, kurių dėka, jie yra draugiški aplinkai ir net taupantys energiją. Paprastumas ir minimalizmas – tai šių namelių pats didžiausias žavesys. O, tai parodo, kad norint išreikšti komfortą, didelės erdvės, tam visai nėra būtinos.

Mažesnė ir kompaktiškesnė erdvė suteiks jums laisvę nuo perteklinių daiktų. Kartais mažiau – gali reikšti daugiau! Mažuose nameliuose ekonomiškas poilsis, išties, yra labai patrauklus.

Nors tokių namelių projektavimas yra ganėtinai nemažas iššūkis, bet net ir iš tokios nedidelės patalpos, galima sukurti patogią ir jaukią erdvę. Renkantis POD namelio dydį yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek kartų per metus planuojate jame praleisti ir kiek žmonių jame ilsėsis.

Dar didesniam patogumui galima rinktis jau paruoštą namelio dizainą, o esant reikalui jį pakoreguoti pagal kiekvieno asmeninius norus ir poreikius.

Tai kempingo nameliai, kurie nereikalauja didelės jų priežiūros, todėl poilsis juose bus itin patogus ir kokybiškas. 

 

POD nameliai – tvaraus gyvenimo simbolis.

Vienas iš didžiausių kempingo namelių privalumų yra jų kompaktiškumas, tvarumas ir ilgaamžiškumas. POD  nameliams yra naudojama teisingai apdirbta ir kokybiška mediena. Aukštos kokybės medžiagos, šiems nameliams, garantuoja jų ilgaamžiškumą. O mažesnės namelių erdvės reiškia – mažesnį energijos suvartojimą šildymui, mažiau atliekų ir mažesnį poveikį gamtai. Daugumą POD namelių, galima aprūpinti alternatyviais energijos šaltiniais, tokiais kaip: saulės baterijos ar vėjo jėgainės.

Renkantis medieną namelio statybai yra svarbu atkreipti dėmesį į jos rūšį. Nuo medienos kokybės priklauso, kiek puikiai, namelyje bus išlaikoma šiluma.

Renkantis kempingo namelį, labiausiai yra verta atsižvelgti į oro sąlygas, tame regione, kuriame bus statomas namelis. Be abejo, nepamirškime ir to, kad senstanti mediena keičia spalvą. Todėl, renkantis apdailos medžiagas, verta pasitarti su šios srities specialistu. 

Dizainas ir stiliaus elementai, tai taip pat, neatsiejama šių namelių komforto dalis. Nors kempingo nameliai gali būti ir visai nedideli, jie suteikia jaukumo ir privatumo pojūtį. Natūralios medienos interjeras, sienos, lubos ar grindys – gali sukurti dar natūralesnę ir šiltesnę patalpos atmosferą. Tai, be jokios abejonės yra ideali vieta atsipalaiduoti ar pabėgti nuo miesto triukšmo. Drąsiai galima teigti, kad tai yra sąmoningų žmonių pasirinkimas, kurie savo gyvenimo būdu, skatina minimalizmą. Norintiems kokybiško poilsio, iš tiesų, yra labai daug argumentų, kodėl verta turėti kempingo namelį.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika