Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kokius 3 privalumus turi stoginės automobiliams?

Stoginės automobiliams: 3 pranašumai prieš garažus

Krintančios šakos, audra, vėjai, saulė, lietus ar sniegas – visi turime priežasčių apsaugoti nuosavame kieme stovintį automobilį. Būtent dėl to, tiek garažai, tiek stoginės automobiliams – partiškai neatsiejami nuo naujų namų projektų.

Svarstant, ar kur kas paprastesniu projektu laikoma stoginė automobiliui galėtų atitikti jūsų lūkesčius, siūlome iš arčiau susipažinti su šių statinių teikiamais privalumais. Ilgus metus medines stogines įvairioms transporto priemonėms gaminanti Meistro Namai komanda, dalinasi esminiais aspektais, darančiais stogines pranašesnėmis už ilgus metus vienareikšmišku pasirinkimu laikytus garažus.

Mažesnė kaina

Vien pažvelgus iš šalies akivaizdu, kad stoginė – mažiau statybos darbų ir pačių statybinių medžiagų reikalaujantis projektas. Dėl šios priežasties nesunku suprasti, kad stoginės automobiliams ir garažo kaina skirsis ženkliai. Nors tiek stoginei, tiek garažui reikalingi sutvirtinimo stulpai ir pati stogo danga, kur kas didesnėmis kainomis pasižymi sienų įrengimas ir pakeliamos garažo durys. Stoginės atveju – šių dalykų išvengiama. Maža to, prie namo glaudžiama stoginė gali turėti bendrą sieną su namu, kuri nekainuos papildomai, tačiau duos ne mažai naudos saugant automobilį ir daiktus nuo gamtos reiškinių.

Lengvesnis pritaikomumas sklype

Gerokai po gyvenamojo namo statybų pabaigos nusprendus, kad jūsų automobiliui vis dėlto reikalinga apsauga, surasti vietą garažui kieme dažniausiai tampa itin sudėtinga. Tai gali būti komplikuota net ir jį sugalvojus mažesniame sklype garažą projektuoti dar nuo pat namo statybos darbų pradžios. Stoginės automobiliams atveju, surasti tokiam statiniui vietą savo kieme – kur kas paprasčiau. Mažiau masyvios stoginės konstrukcijos neapkrauna kiemo erdvės. Nors tiek garažo, tiek stoginės atveju statinys gali būti glaudžiamas prie namo sienos, svarbu žinoti, jog garažą jungiant su gyvenamąja erdve, jo plotas taip pat skaičiuojasi į bendrą namų erdvę. Tuo atveju, norint tilpti į namų be leidimo nurodytą plotą – 80 m², garažą automobiliui įsirengiate gyvenamosios erdvės sąskaita.

Platesnės panaudojimo galimybės

Jei nusprendėte namų poilsio erdvės neaukoti automobiliui ir prie namo įsirengti stoginę, turėtumėte žinoti ir tai, jog šio statinio panaudojimas gali būti itin universalus. Pavyzdžiui, po stogine galite laikyti ne tik rečiau naudojamus daiktus ar įsirengti sandėliuką jų laikymui, bet ir susikurti erdvę lauko darbams po stogu. Stoginės automobiliams taip pat gali puikiai tarnauti ir kaip pavėsinės, kurioms mažesniuose sklypuose neretai stokojama vietos. Nors stoginė, lyginant su garažu, kur kas atviresnis statinys, ji puikiai apsaugos jūsų automobilį nuo įvairių kritulių ir saulės tiek vasaros, tiek žiemos metu.

Kokį stoginės modelį rinktis?

Sprendžiant, kokią stoginę įsirengti prie savo namų, rekomenduojama apsvarstyti net keletą jos modelių. Verta žinoti, jog, priklausomai nuo dydžio, formos ir to, ar stoginė glaudžiama prie gyvenamojo pastato, ar ne, stoginės kaina dažniausiai svyruoja nuo 2000 iki 6000 eurų. Ilgus metus medinių statinių gamyboje bei įrengime besispecializuojančios Meistro Namai komandos kataloge galite rasti ne vieną stoginės automobiliui variantą, kurį nesunkiai pritaikysite savo sklypui.

FUJI

13.1 m²

Stoginė Bebras

Stoginė Bebras

 

Vienas paprasčiausių ir ekonomiškiausių stoginės automobiliui variantų, kai šeimoje yra tik vienas automobilis. Tokia stoginė, pastatyta prie gyvenamojo namo, taps puikia užuovėja automobilio laikymui ar jūsų laisvalaikio pramogoms vėjuotomis dienomis.

EVEREST

29.7 m²

Stoginė Lokys

Stoginė Lokys

 

Kur kas didesniu dydžiu pasižymi dviems automobiliams tinkantis stoginės variantas Everest, kuris statomas kaip atskiras pastatas. Įsirengę tokią stoginę su kokybiška danga savo kieme, po ja galėsite laikyti ne tik automobilius, bet ir nuo kritulių bei saulės paslėpti tokius prietaisus, kaip žoliapjovė. Susisiekite su mūsų komanda dar šiandien ir kartu aptarkime jūsų sklypui tinkamiausią stoginės projektą.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika