Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kaip išsirinkti tinkamiausią sodo namelio dydį?

Ilgus metus besispecializuodami medinių namų statybose, vis dar neretai susiduriame su požiūriu, jog didesnis namas – visuomet geresnis pasirinkimas. Vis dėlto, nors didesni sodo nameliai iš tiesų suteikia nemažai privalumų, tokių, kaip galimybė susikurti daugiau skirtingų erdvių ar galimybė apgyvendinti daugiau jus lankančių draugų, jie taip pat sukelia ir daugiau rūpesčių. Visų pirma, nesunku suprasti, jog didesnio sodo namelio statybos bei įrengimas visuomet kainuos daugiau. Skirtumą pastebėsite ir atlikdami nuolatinę tokio statinio priežiūrą – reguliariai atnaujindami apsauginį medienos sluoksnį ar tiesiog palaikydami nuolatinę tvarką medinuko viduje.

Meistro Namai straipsnio nuotrauka

Kaip išsirinkti tinkamiausio dydžio sodo namelį?

Remiantis savo ilgamete patirtimi, galime užtikrinti, jog tiek mažas, tiek didelis sodo namelis yra puikūs pasirinkimai, kai jie geriausiai atitinka jūsų individualius poreikius. Pavyzdžiui, jei sodo nameliai vasaros metu jums tampa antraisiais namais, jokiu būdu nerekomenduojame taupyti namo ploto, o kartu ir erdvės teikiamo komforto atžvilgiu. Vis dėlto, jei didžiąją dalį vasaros laiko leidžiate gamtoje, o sodybos sklype stovintis medinukas – skirtas daugiausiai permiegoti, investuoti į didelio sodo namo statybas ir nuolatinę jo priežiūrą – nėra mūsų rekomenduojamas variantas.

Taigi, tam, kad pasirinkti, kokio dydžio sodo namelis galėtų būti tinkamiausias jūsų atveju, būtų lengviau, rekomenduojame įsivertinti tris pagrindinius dalykus:

  • kiek laiko per metus planuojate praleisti savo sodo namelyje
  • kaip dažnai leisdami laiką gamtoje naudositės sodo namelio patalpomis
  • kiek žmonių dažniausiai ilsėsis jūsų sodo namelyje

Įvairių dydžių sodo nameliai – kiekvieno poreikiams

Gerai apgalvojus visus, aukščiau išvardintus klausimus, nuspręsti, kokio dydžio medinis namelis geriausiai išpildytų jūsų poreikius, bus kur kas paprasčiau. Medinių namų statyboje specializuodamiesi jau ne vienerius metus, savo klientams siūlome dvi sodo namelių kategorijas, padėsiančias lengviau išsirinkti savo svajonių poilsio namus.

Sodo nameliai iki 20 m²

Laikais, kai mažo būsto opcija tampa vis populiaresnė dėl kur kas mažesnės priežiūros, o svarbiausia – mažesnio statybų biudžeto, rinkoje galima rasta vis įvairesnių sodo namelių iki 20 m² variantų. Tiesa, dažniausiai šio ploto medinuko projektavimas tampa ne menku iššūkiu – mažoje erdvėje tenka sutalpinti visus būtiniausius patogumus, išlaikant neapkrautą, poilsiui malonią erdvę. Dėl šios priežasties, mažo būsto varianto atveju dažniausiai renkamasi palikti vieną pagrindinę patalpą, tokiu būdu išlaikant didesnės erdvės pojūtį. Gerai apgalvojus nedidelio namelio baldų paskirtį – įsigijus sofą-lovą bei patogesnį virtuvės stalą, kurį, esant reikalui, galėtumėte naudoti ir kaip darbo stalą, nedidelę sodo namelio erdvę išnaudosite visapusiškai.

Claret - https://meistronamai.lt/sodo-nameliai/produktas/dagilis/

Lantan - https://meistronamai.lt/sodo-nameliai/produktas/didzioji-zyle/

Manila - https://meistronamai.lt/sodo-nameliai/produktas/manila/

Sodo nameliai iki 35 m²

Ieškantiems šiek tiek didesnio ir universalesnio poilsio namelio varianto, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti nameliams iki 35 m². Remiantis praktika, šį namelio dydį galima įvardinti universaliausiu pasirinkimu savo poilsiui – tokį sodo namelį suplanavus protingai, turėsite pakankamai vietos atskirai poilsio erdvei. Todėl, jei ieškote optimalaus medinuko varianto savo šeimos poilsiui, tačiau nenorite apsikrauto papildomoms išlaidoms statybos leidimams, sodo nameliai iki 35 m² – puikus pasirinkimas.

Waterton - https://meistronamai.lt/sodo-nameliai/produktas/klifas/

Elk - https://meistronamai.lt/sodo-nameliai/produktas/elk/

Cami - https://meistronamai.lt/mediniai-namai/produktas/tulzys/

Peržvelkite mūsų siūlomų namelių katalogą dar šiandien ir išsirinkite geriausią sodo namelio variantą savo bei artimųjų poilsiui. Didesnėms šeimoms arba draugų kompaniją mėgstantiems gamtos mėgėjams pasiūlysime rinktis didesnį – iki  35 m² ploto sodo namelį su visais patogumais. Jei namelio teikiamais privalumais dažniausiai mėgaujatės tik šiltomis vasaros dienomis arba sodo namelį naudojate tik keleto žmonių nakvynei, rekomenduosime apsvarstyti mažesnius, iki 20 m² siekiančius namus su visais patogumais.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika