Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Šiuolaikiškas namas, „apsiūtas“ mediena

Dar prieš kurį laiką architektų kompanijai „Qarta Architecture“ buvo patikėtas įdomus uždavinys – rekonstruoti šalia Čekijos Beskidų kalnų pastatytą, prastai prižiūrėtą medinį namą. Po ilgų ieškojimų ir svarstymų buvo nuspręsta modernią architektūrą derinti su klasikinėmis medžio, stiklo ir akmens detalėmis.

Rezultatas – šiuolaikiškas medinis namas, įspūdį paliekantis net ir daugelį medinių namų projektų mačiusiems specialistams. Dideli, žemę siekiantys langai būstui suteikia ne tik itin daug šviesos, bet ir leidžia gėrėtis jus supančia gamta. Modernus namas tampa ir dėl subtiliai integruotų akmeninių sienų, subtiliai derančių su medinėmis grindimis. Tai puikus pavyzdys, kaip šiuolaikiški sprendimai gali derėti su klasikinėmis medžiagomis. Įvertinkite patys:

Šiuolaikiškas medinis namas: nuo ko pradėti?

Norint, jog šiuolaikiškas medinis namas išdygtų jūsų kieme, visų pirma, rekomenduojame apsvarstyti būsimą sodo namelio tipą. Populiariausiais šiuo metu galima laikyti du pasirinkimus – sodo namelius, pagamintus iš apdirbtų rąstų ir klijuoto tašo namus. Žvelgiant į technines rąstinių namų ir klijuoto tašo namų savybes, abu rąstų apdirbimo būdai leidžia išsaugoti gerąsias sodo namelio savybes. Jis pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija, sienos gerai kvėpuoja, o kokybiškomis priemonėmis prižiūrima mediena, puikią išvaizdą išlaiko ilgus metus.

Nors pirmasis poilsio būsto variantas suteikia statiniui daug unikalumo – kiekvieną rąstą apdirbant rankomis išlaikomas kiekvieno medžio grožis, jis turi ir trūkumų. Pirmiausiai, rąstų ilgis riboja patalpų išplanavimo sprendimus, o jų išvaizda – gana atitolusi nuo modernumo sąvokos. Tokio namelio eksterjeras taip pat dažniausiai atrodo mažiau šiuolaikiškas dėl masyvių, įspūdingų formų rąstų.

Dėl šios priežasties svarstant apie modernius medinius namus siūlome daugiau dėmesio skirti klijuoto tašo statiniams. Atsižvelgiant į tai, jog modernūs sodo nameliai dažniausiai siejami su didelėmis, moderniomis erdvėmis, šio tipo šiuolaikiškas medinis namas leis suplanuoti didesnes patalpų erdves. Jie taip pat kur kas paprasčiau derinami su kitomis statybų medžiagomis, o tai leidžia sukurti kur kas modernesnį medinio namelio eksterjerą. Pasirinkus tinkamesnį namo tipą, dauguma sprendimų taps įgyvendinami kur kas paprasčiau.

Ieškote idėjų savo rąstiniam nameliui? Norite, kad šiuolaikiškas medinis namas taptų išskirtinis? Susisiekite su mumis dar šiandien! Ilgametės patirties dėka pasidalinsime daugybe dėmesio vertų patarimų, padėsiančių tiek namelio išorę, tiek vidų paversti išskirtiniais ir šiuolaikiškais.

Šaltinis - https://www.mymove.com/home-inspiration/architectural/

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
Naujienos
Visos naujienos
kare3 Klientų pamėgti rąstinių namų projektai: rinkis net iš 10 modelių

Klientų pamėgti rąstinių namų projektai: rinkis net iš 10 modelių

Skaityti daugiau
Medinio namo statybos: rekomendacijos ir pasiūlymai, kaip sutaupyti

Medinio namo statybos: rekomendacijos ir pasiūlymai, kaip sutaupyti

Skaityti daugiau
1 Drožiniai iš medžio - idėjos lauko dekorui

Drožiniai iš medžio - idėjos lauko dekorui

Skaityti daugiau
stogines dazymas Stoginė automobiliui: kaip ją prižiūrėti?

Stoginė automobiliui: kaip ją prižiūrėti?

Skaityti daugiau
modernus treileris Modernūs mobilūs nameliai: kaip juose susiplanuoti gyvenamąją erdvę?

Modernūs mobilūs nameliai: kaip juose susiplanuoti gyvenamąją erdvę?

Skaityti daugiau
kompaktiskas kambarys Medinis namas: kaip jį paversti stilingu?

Medinis namas: kaip jį paversti stilingu?

Skaityti daugiau
c everest lokys 01 Stoginės automobiliams: 3 pranašumai

Stoginės automobiliams: 3 pranašumai

Skaityti daugiau
tagus2 Mobilūs nameliai: 3 privalumai

Mobilūs nameliai: 3 privalumai

Skaityti daugiau
basalt2 Mediniai garažai: 6 privalumai

Mediniai garažai: 6 privalumai

Skaityti daugiau
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika