Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Nuosava medinė pirtis – hygge šaltinis

Hygge (tariama hiuge) – daniškas terminas, apibūdinantis jaučiamą šilumą, jaukumą, komfortą. Tai gerovės, intymumo, laimės jausmų mišinys, sukeliamas paprasčiausių kasdienių dalykų, pavyzdžiui, garuojančios kavos puodelio ar židinyje spragsinčios ugnies garso. Hygge gali sukelti aplinka, dizainas, maistas, žvakių šviesa, šiluma. Vienas iš puikių būdų nuolat turėti hygge oazę šalia – įsirengti pirtį.

Pirtis – praktiška erdvė, kurioje gali ne tik nusiprausti, bet ir išsivalyti mintis. Buvimas pirtyje padeda atsipalaiduoti, atitrūkti nuo pasaulio ir išprakaituoti visus kasdienius rūpesčius. Šaltuoju metų laiku, prastu oru ar tiesiog esant blogai nuotaikai pirtis yra puikus pabėgimo ir atsiribojimo būdas. Kad pirtis keltų visapusišką komfortą, privalu pasirūpinti jos kokybe. „Meistro namai“ siūlo įvairaus dydžio pirtis, kuriose galėsite susikurti hygge‘išką atmosferą sau ir artimiesiems, tačiau taip pat galėsite sutalpinti ir smagią draugų kompaniją.

nuosava medinė pirtis

Norint pasistatyti kokybišką pirtį, teks įdėti pastangų: reiks pasirūpinti pamatais, stogo danga, sienų ir stogo izoliacija, lietaus nuvedimo sistema, vandentiekiu ir elektros instaliacija, kitais svarbiais dalykais. Tačiau tai neturėtų jūsų gąsdinti – juk kuriate savo relaksacijai ir malonumui skirtą erdvę. Iki galutinio rezultato, teks priimti nemažai sprendimų. Galite rinktis įvairius stogo dangos variantus: bituminę lakštinę dangą, bitumines čerpeles, plieninę stogo dangą, beasbestį šiferį ar kitas. Taip pat pagal poreikius mūsų specialistai padės išsirinkti tinkamiausią sienų ir stogo šiltinimo variantą. Ekologiškai izoliacijai naudojamas garų barjeras, izoliacinės sijos, izoliacijos užpildas ir vėjo barjeras. Žinoma, sienos taip pat padengiamos dailylentėmis. Itin svarbu įrengti kokybišką plieninių ir PVC lietvamzdžių lietaus nuvedimo sistemą, kuri užtikrintų efektyvų vandens nutekėjimą ir taip saugotų jūsų pirties pastatą.

Kadangi esame suinteresuoti padėti jums susikurti malonią aplinką, suprantame, kad svarbi kiekviena detalė. Todėl jūsų pirtyje pasirinkto storio sienos ir grindys bus pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos iš Šiaurės Europos ar Sibiro. Įprastai pirtis statome iš klijuotos medienos, kuri yra tvirtesnė, tačiau galime pasiūlyti ir kiek pigesnį variantą iš medienos masyvo. Mediniame, gamta dvelkiančiame pirties pastate įrengsime medinius dvigubo (arba jūsų pageidavimu trigubo) stiklo langus. Jie puikiai sulaikys šilumą viduje ir leis stebėti aplinką lauke. Viduje pritrūkus gryno oro ar norint išvėdinti patalpas, langus galėsite atidaryti dviem pozicijomis. Tiek vidaus, tiek lauko durys taip pat medinės. Jei norite didesnio matomumo ar tai labiau derės prie pirties dizaino, galite rinktis duris su stiklu.

Nors planuojant ir kuriant jaukią pirties zoną teks priimti nemažai sprendimų, investuoti santaupų ir laiko, reiks specialistų pagalbos, visos įdėtos pastangos atsipirks. Pasistatę nuosavą pirtį, visuomet turėsite ką veikti, kai šalta, galėsite praskaidrinti niūrią nuotaiką ir atsipalaiduoti. Daniškasis hygge bus visuomet pasiekiamas ranka. Dar jaukesnę aplinką galėsite kurtis šiltų spalvų lempučių, eterinių aliejų ar šviežiai surištų vantų kvapo pagalba. Pirtis puiki tuo, kad joje ramybe galite mėgautis vieni, būdami su savimi. O jei hygge jausmas jums asocijuojasi su buvimu šalia kitų, pirties pramogomis galėsite džiaugtis su šeima ar artimiausiais draugais.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika