Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kaip padidinti nedidelių vasarnamių erdvę?

Rinkdamiesi medinį namelį savo poilsiui dažniausiai svajojame apie kuo didesnę erdvę, kurioje galėsime užsiimti visomis savo mėgstamomis veiklomis. Tačiau sklypo dydis, o ir pačios finansinės galimybės – ne visuomet leidžia išpildyti lūkesčius.

Vis dėlto, sprendimas statyti mažesnius poilsio namus nereiškia, kad juose būtinai truks erdvės. Šiuolaikiški, nedideli vasarnamiai gali būti suplanuojami ir įrengiami taip, kad gyvenama jų erdvė atrodytų kur kas didesnė nei yra iš tikrųjų.

Nedideli vasarnamiai

Apgalvotas baldų pasirinkimas

Bene pirmas dalykas, ypač svarbus erdvės kambariuose pojūčiui – ją užpildantys baldai, kuriuos dažniausiai esame įpratę rinktis ne tik pagal atliekamą funkciją, bet ir pagal jų išvaizdą ar stilių. Todėl, norintiems, jog vasarnamiai pasižymėtų kuo didesne erdve, renkantis baldus savo interjerui ne mažiau svarbiais kriterijais turėtų tapti baldų masyvumas ir užimama vieta.

Daug vietos namuose sutaupyti padės šiais laikas ypač populiarūs, prie sienų montuojami baldai, kurie, esant reikalui, gali būti suskleidžiami, kambariams suteikiant gerokai daugiau erdvės. Tokių baldų pavyzdžiais galėtų būti rašomieji stalai, valgomojo stalai ar net lovos. Tiesa, jei prioritetą vis dėlto teikiate įprastiems baldams, didesnį erdvės pojūtį išgausite rinkdamiesi lengvomis konstrukcijomis pasižyminčius baldus. Tokiais pavyzdžiais galėtų būti iš lengvos medienos pagaminti baldai, plonų metalinių konstrukcijų baldai arba baldai su daliniais medžio akcentais.

Jokiu būdu nedidelių gyvenamųjų patalpų nerekomenduojame apstatyti baldais su apkraunančiais akmens ar sunkių metalinių konstrukcijų akcentais. Norint išlaikyti erdvės pojūtį, vasarnamiai taip pat turėtų būti apstatomi gerai apgalvotų spalvų baldais – šviesios spalvos puikiai reflektuoja su gausiu apšvietimu ir jau savaime patalpai suteikia didesnės erdvės pojūtį.

Protingai suplanuotas apšvietimas

Vienas pagrindinių dalykų, kurio dėka vasarnamiai vizualiai atrodo didesni – gerai suplanuotas apšvietimas. Projektuojant savo būsimą gyvenamąją erdvę šiam darbui rekomenduojame jokiu būdu netaupyti. Patalpose teisingai krintanti šviesa suteiks daugiau naudos nei galite įsivaizduoti.

Svarbiu šiuo atveju tampa ne tik teisingas šviesų išdėstymas, bet ir jų gausa, bei parinkti atspalviai. Ne mažesnį erdvės pojūtį suteiks ir natūralus apšvietimas, kurį nesunkiai išgausite namuose įsirengę kuo daugiau didesnių langų. Vertėtų žinoti, jog šviesios sienos, reflektuodamos su dirbtine ir natūralia, didelių langų dėka į patalpas patenkančia šviesa, namams taip pat gali suteikti daugiau erdvės.

Apgalvotos daiktų laikymo vietos

Tam, kad nedideli vasarnamiai taptų kuo erdvesniais, būtina gerai apgalvoti ir daiktų laikymo vietas. Vienas labiausiai vietą taupančių sprendimų – sieninės spintos, kurios dažniausiai montuojamos dar būsto statybų metu, tačiau gali būti integruotos ir jau įrengtuose namuose. Nors šio tipo spintos dėl savo primityvaus dizaino ir išplanavimo ne visuomet interjerui suteikia daug originalumo, jos vietą daiktų laikymui leidžia išnaudoti maksimaliai. Užimdamos visą sienos plotą tokios spintos neapkrauna kambario (kaip didelis ir sunkus papildomas baldas) bei leidžia išnaudoti vietą, kuri, įprastos spintos atveju, paliekama dulkėms (erdvė po spintos apačia ir erdvė spintos viršuje). Svarbu paminėti ir tai, jog įsirengti tokio tipo spintą kainuoja pigiau, o jos vidus gali būti nesunkiai adaptuojamas jūsų asmeniniams poreikiams – galite pasirinkti norimą lentynų dydį ar stalčių skaičių, nuspręsti, kokio gylio spinta jums bus reikalinga. Dar vienas gana populiarus sprendimas, leidžiantis bet kokio dydžio namuose sutaupyti daugiau vietos – speciali patalpa, skirta rečiau naudojamiems ar didesniems daiktams. Nors tokia patalpa jūsų namuose pareikalaus papildomo ploto, ją daiktų laikymui galėsite išnaudoti ypač efektyviai, todėl kituose kambariuose reikės kur kas mažiau daiktų laikymo vietų, o vasarnamiai savaime taps erdvesni.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika