Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Nameliai pagal užsakymą: kokia priežiūra jiems reikalinga?

Nusprendę susikurti savo svajonių poilsio erdvę, į ją investuojame visą savo laiką ir pastangas. Tačiau tam, kad šiuo rezultatu džiaugtis ir malonioje aplinkoje ilsėtis galėtume ilgus metus, nameliai pagal užsakymą turi būti kokybiškai prižiūrimi ir po statybų. Kaip užtikrinti puikią jų būklę ir išvaizdą?

Nameliai pagal užsakymą

Kaip dažnai reikia atlikti priežiūros darbus?

Nors medinio namo priežiūros poreikis iš tiesų nemažai priklauso nuo paties sodo namelio dizaino, geografinės sklypo vietos ar metinių oro sąlygų, įprastos medienos apsaugos priemonės nuo UV, lietaus ar vabzdžių žalos yra bet kokiu atveju neišvengiamos. Tiesa, kiekvieno namelio atvejis – individualus, todėl tiksliai pasakyti, kaip dažnai nameliai pagal užsakymą turės būti atnaujinami – nėra taip paprasta. Remiantis bendra praktika, nors kasmetinis medinio namelio būklės įvertinimas ir priežiūros palaikymas – yra būtini, pilną ir visapusišką medinio namo apsaugos atnaujinimą rekomenduojame kartoti vidutiniškai kas trejus metus. Svarbu paminėti, kad priežiūros darbų poreikis priklausys ir nuo to, kokios kokybės priemones jai pasirinksite.

Kaip įvertinti medinių namų būklę?

Visų pirma, rekomenduojame nuolat tikrinti medinį namą bei jo stogą –  ar nėra pažeistų, laisvų čerpių, deformuotų, nesandarių ar pilnų latakų bei atvirų gegnių. Skirkite dėmesio ir kaminui, ieškokite pažeidimų ant dūmtraukio vamzdžių, galimų įtrūkimų tarp dūmtraukio vamzdžio ir kamino, ar kamino ir stogo. Reguliariai tikrinkite ir sienas, pabandykite surasti bei įvertinti visus medienos įtrūkimus, išblukusias dėmes, galimus miltligės ar pelėsio požymius.

Remiantis specialistų patirtimi, medinio namo priežiūra plaunant jį iš išorės bei iš vidaus yra puikus būdas apžiūrėti ir nuodugniai įvertinti vietų, kurių paprastai nematote, būklę. Tokiu būdu taip pat galite nuodugniai pašalinti bet kokius medinio namo sienų paviršiaus nešvarumus, tokius kaip dulkės, miltligė, žiedadulkės, paukščių išmatos ar vabzdžių išmatos. Labiausiai rąstinio namo paviršių rekomenduojame plauti minkštų šerių šepetėliu ir specialiu plovikliu. Jei apžiūros proceso metu pastebėjote dėmių, o apdaila nubluko, tai ženklas, jog greičiausiai laikas užtepti naują priemonių bei dažų sluoksnį. Jei tam naudosite priemones aliejaus pagrindu, įvertinkite rąstų mazgelius, nes jų spalva leis suprasti, ar atėjo laikas užtepti ir naują dažų sluoksnį.

Latakų valymas, kontrolė ir stebėjimas – taip pat laikomi labai svarbiais darbais norint, kad nameliai pagal užsakymą puikios kokybės išliktų ilgus metus. Medinio namo rąstai gali patamsėti dėl vandens purslų, kurie taip pat gali sukelti irimą, užkrėtimą ir daug kitų, nemažai kainuojančių problemų. Atlikdami nuolatinę medinio namo priežiūrą, tai pastebėsite dar labai ankstyvoje stadijoje.

Dažymas – kas trejus metus

Savo klientams nuolat primename, jog mediniai nameliai privalo būti prižiūrimi nuo to momento, kai tik baigiamos jų statybos. Atsižvelgiant į tai, jog medienos irimo procesai dažniausiai siejami su šiluma, drėgme ir oru, tik užtikrinę namelio medienos apsaugą specialiomis priemonėmis nuo pat jo pastatymo pradžios, apsaugosite medinį namą nuo būsimų problemų. Remiantis praktika, nameliai pagal užsakymą turi būti dažomi vidutiniškai kas tris metus, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai sienos, kurios yra nuolat apšviestos saulės, spalvą pakeičia šiek tiek greičiau. Kalbant apie dažus mediniam namui, galima rinktis iš ne vienos jų rūšies, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir biudžetą. Jie gali būti pagaminti tiek aliejaus, tiek vandens pagrindu, o abi šios medžiagos turi savo privalumų ir trūkumų. Mes teikiame pirmenybę vandens pagrindu gaminamoms apsaugos priemonėms bei dažams, nes šios pasižymi ne tik didesniu draugiškumu aplinkai, bet ir yra panaudojamos gerokai plačiau, dažų spalvos yra linkę blukti lėčiau.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika