Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Nameliai pagal užsakymą: ar verta rinktis?

Mūsų krašte sparčiai populiarėjant mediniams nameliams, šie nuolat dygsta gyvenamuosiuose sklypuose ir sodybose. Tačiau, dauguma naujakurių vis dar renkasi standartinius, iš anksto paruoštus medinukų projektus galvodami, jog nameliai pagal užsakymą ne tik kainuoja brangiau, bet ir yra gaminami kur kas ilgesnį laiką.

Meistro Namai straipsnio nuotrauka

Ar nameliai pagal užsakymą kainuoja brangiau?

Didelė dalis medinius namelius ketinančių statyti klientų vis dar atsisako svarstyti individualius medinukų projektus, savo sodo namelius rinkdamiesi tiesiai iš katalogo. Ir, nors kataloguose galima rasti didelį, vertų dėmesio projektų pasirinkimą, dažniausia tokio sprendimo priežastis – įsitikinimas, jog individualus namo projektas kainuos kur kas daugiau. Vis dėlto, taip manyti – klaidinga.

Priešingai nei paruošto medinuko projekto atveju, rinkdamiesi individualiai jums suprojektuotą arba pritaikytą namelį, mokate tik už tai, ko jums iš tiesų reikia. Tai reiškia, kad tai, kiek kainuoja nameliai pagal užsakymą tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinkimų dar jų projektavimo stadijoje. Nemažai klientų vis dažniau renkasi kitą namelio projektavimo alternatyvą – pagal savo poreikius koreguoja iš anksto paruoštą medinuko projektą. Tokiu būdu atsisakoma patalpų, kurios greičiausiai nebus naudojamos bei sprendimų, kurie jums būsimame sodo namelyje nėra reikalingi ar priimtini.

Taigi, verta dar kartą akcentuoti, jog sodo namelio kaina – tiesiogiai priklauso nuo paties namelio projekto, o ne fakto, ar šis buvo paruoštas individualiai jums. Remiantis bendra praktika, kokybiškas sodo namelis gali kainuoti nuo 14 000 € iki 500 000 €, priklausomai nuo jo dydžio, tipo ir statyboms pasirinktų medžiagų. Šią kainą galite koreguoti sprendimus namelio projekto atžvilgiu priimdami savarankiškai – rinkdamiesi namelio pagal užsakymą projektą arba koreguodami jau paruoštą, kataloge pateikiamą namelio projektą. Savo klientams siūlome abi galimybes.

Ar nameliai pagal užsakymą statomi ilgiau?

Dar viena priežastis, kodėl ne mažai medinio namelio statybomis susidomėjusių klientų atsisako individualiai paruošto projekto – įsitikinimas, kad tokiu atveju medinuko statybos užtruks gerokai ilgiau. Remdamiesi ilgamete praktika, norime akcentuoti, jog dažnu atveju nameliai pagal užsakymą ir iš anksto paruošti jų projektai sklype atsiduria per praktiškai tą patį laiką.

Bene pagrindinė priežastis, dėl kurios dažniausiai užtrukama įgyvendinti individualius klientų projektus – negalėjimas apsispręsti tam tikrose namelio projektavimo stadijose. Individualiai parengtam medinio namelio projektui pasiekus meistrų rankas, dažniausiai statinys pagaminamas ir klientų sklype pastatomas per tą patį laiką, kaip ir iš anksto paruoštas namelio projektas.

Tam, kad individualus namelio pritaikymo procesas būtų trumpesnis, mūsų specialistai rekomenduoja apsvarstyti iš anksto paruošto namelio projekto koregavimą pagal savo poreikius. Tokiu būdų išvengsite esminių, namelio komfortui ir praktiškumui svarbių sprendimų, tačiau vis tiek galėsite jį pritaikyti savo poreikiams. Tikėtina, jog medinukas šiuo atveju jūsų sklype atsidurs ir gerokai greičiau.

Ar verta rinktis individualų namo projektą?

Nors mediniai vasarnamiai nėra ilgų pasiruošimo darbų ir metus trunkančio statybų proceso reikalaujantys statiniai, jų statybomis savo sklype užsiimame toli gražu ne kasdien. Būtent dėl šios priežasties nusprendus susikurti savo individualią poilsio erdvę – ją svarbu pritaikyti savo poreikiams. Tik pasistatę savo, o ne kažkieno kito, svajonių poilsio namus, juose mėgausitės maksimaliu komfortu. Savo klientams padedame parengti geriausią individualaus namo projektą, atsižvelgdami į svarbiausius, daug specifinių žinių reikalaujančius statybų niuansus. Taupantiems laiką, taip pat siūlome galimybę įsigyti iš anksto paruoštus projektus, kuriuos, esant poreikiui, koreguojame pagal individualius pageidavimus. Norime pabrėžti, jog individualiai projektuojamų namų kaina tiesiogiai priklauso nuo projektų sudėtingumo, o jų statybų laikas – praktiškai nesiskiria nuo iš anksto paruoštų medinių namelių projektų įgyvendinimo laiko. Taip pat patvirtiname, kad naujo projekto rengimas ar esamo projekto modifikavimas nieko nekainuoja! Šią išskirtinę nauda suteikiama visiems esamiems ir būsimiems savo klientams.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika