Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Nameliai pagal užsakymą: 3 priežastys rinktis

Nuosavas sodo namelis savo sklype – puiki investicija vertinantiems vasaros poilsį gamtoje. Tačiau, tam, kad tokiame namelyje galėtumėte mėgautis išskirtiniu komfortu, dar prieš pradedant jo statybas reikia priimti keletą svarbių sprendimų. Vienas jų – kiek tokio namelio projektavime nori dalyvauti, kiek savo idėjų namelio statybų metu planuoji įgyvendinti.

Nameliai pagal užsakymą

Svarstant, ar jau paruošti namelių projektai, ar nameliai pagal užsakymą galėtų geriau išpildyti poilsio lūkesčius, siūlome atsižvelgti į tris esminius argumentus:

Svajonių namelis be statybos leidimų

Pirmas svarbus dalykas, į kurį rekomenduojama atkreipti dėmesį sprendžiant, kokį namelio projektą rinktis – teisiniai reikalavimai būsimoms statyboms. Jei nameliai pagal užsakymą gali būti sąmoningai projektuojami taip, kad jų statyboms nebūtų reikalingi teisiniai leidimai, tai renkantis jau paruoštą namelio projektą dėl erdvesnės svetainės ar miegamojo tokio leidimo gali ir prireikti.

Remiantis mūsų šalyje galiojančiais įstatymais, leidimas bet kokio tipo vasarnamiui bus reikalingas tuo atveju, jeigu statomo pastato plotas viršija 80 m² arba statinys yra aukštesnis nei 8,5 m. Dėl šios priežasties tikėtina, kad renkantis erdvesnio namelio projektą, kuris paruoštas iš anksto, į šiuos reikalavimus tavo statinys gali ir netilpti.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į faktą, jog terasos plotas nėra įtraukiamas skaičiuojant bendrą medinio namelio plotą, todėl, projektuodami medinuką patys, galite išnaudoti galimybę įrengti išskirtinę terasą, pagyvinsiančią interjerą bei pagerinsiančią jūsų poilsio kokybę vasaros metu.

Lanksti namelio kaina

Svarstant, kokio tipo namelį statyti savo sklype, sprendimą, ne mažiau nei taikomi teisiniai reikalavimai, gali palengvinti gerai įvertinta statybų kaina. Nors iš pirmo žvilgsnio svarstant rinktis individualiai jums paruoštą namelio projektą gali pasirodyti, jog toks projektas savaime turėtų kainuoti daugiau – tai nėra tiesa. Remiantis bendra praktika, kokybiškas sodo namelis gali kainuoti nuo 14 000 € iki 500 000 €, priklausomai nuo jo dydžio, tipo ir statyboms pasirinktų medžiagų. Taigi, šią kainą iš tiesų galite koreguoti tik sprendimus namelio atžvilgiu priimdami savarankiškai – rinkdamiesi namelio pagal užsakymą projektą.

Projekto kaina tiesiogiai priklauso nuo namelio dydžio ir architektūrinių sprendimų, kuriuos dažniausiai lemia individualūs tavo poreikiai. Dėl šios priežasties ir tavo projektuojamo medinuko kaina bus skaičiuojama pagal individualius sprendimus.

Kainos ir kokybės santykis

Kalbant apie medinių namelių kainą, ypač svarbu paminėti ir kainos bei kokybės santykį. Nameliai pagal užsakymą bus projektuojami atsižvelgiant į tavo gyvenimo būdą, poreikius, skonį, todėl jų atveju mokėsi tik už tai, kas iš tiesų yra reikalinga.

Namelio projektavimo metu galėsi pasirinkti tinkamą medžiagų kokybę, nuo kurios tiesiogiai priklausys ir statinio kokybė bei būklė ilguoju laikotarpiu. Nemažai įtakos rąstinio namo kainai turintis aspektas – mediena, iš kurios bus gaminamas būsimas namas. Nepamirškite įvertinti ir tai, jog prie klijuoto tašo namo ekonomiškumo prisideda ne tik paties statybų proceso metu leidžiančios sutaupyti medžiagos. Bene populiariausias ir ekonomiškiausias medienos variantas tokiems statiniams – lietuviškos ar Sibiro eglės, pušies ir maumedžio mediena. Pasirinkus kokybišką medieną, puiki jos izoliacija šilumą išlaikys gerokai ilgiau nei ekonominis medžiagų variantas, tokiu būdu sumažinant šilumos kaštus, jei vasarnamį nuspręstumėte naudoti ir šaltuoju metų laiku. Kokybiškos medienos pasirinkimas lems ir tai, jog klijuoto tašo namui nebus privalomas papildomas vidaus ar išorės apšiltinimas, taip sutaupant ne mažai lėšų būtiniausiems darbams. Nusprendus rinktis jau paruoštą, standartinį namo projektą, teks susitaikyti su statyboms parinktomis medžiagomis bei tam tikrais, projekte jau esančiais sprendimais, kurie taip pat kainuos nepriklausomai nuo to, ar jie sodo namelyje yra reikalingi.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika