Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kaip susiplanuoti gyvenamąją erdvę mobiliuose nameliuose?

Modernūs mobilūs nameliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu tiek nuolatinio būsto, tiek vasarnamio ieškančių naujakurių tarpe. Dėl šios priežasties jų planavimo ir įrengimo klausimai tampa aktualesni  nei bet kada anksčiau.

Šiuolaikiški vasarnamiai – gamtai draugiškas, pigesne eksploatacija pasižymintis būsto pasirinkimas. Nors ne retai šie būstai vis dar įsivaizduojami kaip kaimiško stiliaus keturkampės dėžutės, taip manyti – klaidinga. Gerai apsvarsčius modernaus medinio namelio projektą, šis gali tapti ypač šiuolaikišku, visus poreikius atitinkančiu pasirinkimu.

Tam, kad suplanuoti savo modernų vasarnamį būtų lengviau, dalinamės keletu naudingų patarimų, kurie padės susikurti savo svajonių poilsio namus nedideliame plote.

blog

Susikurkite erdvę be sienų

Tiesa ta, jog modernūs mobilūs nameliai neprivalo atrodyti paprastai, todėl nevertėtų apsiriboti primityviais sprendimais. Nedidelis vasarnamis, kaip ir bet kokio kito tipo statinys, gali būti suprojektuotas unikaliai, atsižvelgiant į visus, jūsų komfortabiliam gyvenimui svarbius aspektus, todėl neturėtumėte vengti originalių išdėstymo sprendimų (ypač mažesnio ploto namelių atveju). Individualaus dizaino vasarnamiai gali būti gana modernūs, su dideliais panoraminiais langais, įvairių formų terasa ar net keliomis durimis ir langais, dekoruotais tradiciniais, klasikiniais ar moderniais elementais.

Viena iš idėjų, kurią rangovai dažnai rekomenduoja mažesnio ploto moderniam vasarnamiui, yra atvira gyvenamoji erdvė. Pasirinkę tokio tipo erdvės išdėstymą, jūs ne tik suteiksite savo namams didesnį erdvės pojūtį, bet ir maksimaliai išnaudosite erdvę. Tam, kad neprarastumėte erdvės, bet išlaikytumėte jaukumo ir privatumo jausmą, tam tikras erdves, pavyzdžiui, miegamąjį ar darbo erdvę, galite atskirti lengvomis pertvaromis ar net didesniais kambariniais augalais.

Venkite siaurų erdvių

Specialistų teigimu, mažos erdvės mediniams nameliams tikrai neprideda modernumo. Todėl gerai apsvarstę kiekvieno izoliuoto kambario paskirtį – į kokias erdves galėtų būti suskirstytas jūsų medinukas, pabandykite suplanuoti kuo mažiau koridorių. Šie ne tik trukdo išnaudoti erdvę, bet ir sumažina bendrą erdvės pojūtį, o svarbiausia – neleidžia pro langus iš visų pusių sklisti šviesai.

Patalpa, kurioje laisvai krenta didelis šviesos kiekis – savaime atrodo kur kas patrauklesnė ir šiuolaikiškesnė. Ne mažiau svarbu ir tai, jog koridoriai smarkiai riboja erdvės ir architektūrinius sprendimus, galinčius ne tik padidinti vasarnamio erdvę, bet ir medinio namo interjerą paversti kur kas modernesniu.

Venkite tamsių spalvų

Ne mažiau svarbus aspektas norint įsirengti stilingą medinį būstą savo poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui – spalvų pasirinkimas. Remiantis praktika, modernūs mobilūs nameliai dažniausiai pasižymi šviesiomis spalvomis. Būsimos vasarnamio kambarių spalvos ne tik lems, kaip stilingai bei šiuolaikiškai atrodys jūsų medinis namas, bet ir turės didelę įtaką erdvės pojūčiui ir kambarių apšvietimui. Vien remiantis bendromis žiniomis nesunku suprasti, kad pasirinktos šviesios kambario spalvos suteiks kambariui daug daugiau šviesos nei tamsios. Dėl kambario dekoravimui pasirinktų šviesių spalvų jo erdvė taip pat atrodys didesnė nei yra iš tikrųjų.

Šviesus interjeras taps nepakeičiamu sprendimu ir tuo atveju, jei mediniame vasarnamyje trūks langų arba pro jo langus sklisti šviesai trukdys už lango augantys medžiai. Svarbu paminėti, kad ne mažiau dėmesio nei svetainės sienoms reikėtų skirti ir baldams, o tiksliau – jų spalvos ir sienų spalvų santykiui. Gana dažnai vasarnamiai įrengiami taip, kad šviesą skleistų visas jų interjeras – tiek sienų, tiek pagrindinių baldų spalva pasirenkama šviesi.

Gerai apgalvokite apšvietimą

Modernūs mobilūs nameliai pasižymi gerai suplanuotu apšvietimu, todėl, projektuojant vasarnamį, privalu atsižvelgti į langų skaičių ir dirbtinio apšvietimo galimybes.

Jau pastatytų medinių vasarnamių atveju vidaus apšvietimą galima pagerinti  naudojant kelių tipų šviestuvus. Dažniausiai naudojami du papildomi apšvietimo tipai: užduočių apšvietimas ir taškinis apšvietimas. Visų šviesos šaltinių derinys sukurs efektą, dėl kurio net ir mažesni vasarnamiai atrodys gerokai erdvesni bei modernesni. Įvairių tipų šviestuvai taip pat suteiks interjerui savito stiliaus.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika