Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

2016 metų geriausių dizainų iš medžio apdovanojimų nugalėtojai

Tiesa, jog medinė architektūra, pasižyminti praktiškumu ir puikia išvaizda, praktiškai negali išeiti iš mados. Todėl, modernūs mediniai statiniai, puikiai vertinti prieš beveik dešimtį metų, paklausiais gali būti laikomi ir šių dienų rinkoje, o jų pavyzdžiai – nesunkiai įkvėpti šiuolaikinę architektūrą.  Siūlome susipažinti su keletų architektūros iš medžio pavyzdžių, sulaukusių itin aukšto įvertinimų. JAV Medienos gaminių tarybos (Wood Products Council) paskelbtuose dizaino iš medžio apdovanojimuose geriausiai buvo įvertinti mediniai namai, kuriuose atsispindėjo   inovatyvus medienos panaudojimo bei originalūs struktūriniai sprendimai. Daugelis nominantų savo kūriniais siekė pabrėžti šios medžiagos projektavimo universalumą, tvarumą ir ekonomiškumą. Tai – pagrindiniai medienos privalumai, kuriais pasižymi modernūs mediniai statiniai. Todėl siūlome pasigrožėti konkurso statiniais bei interjero sprendimais, kurie nepaliks abejingų.

1. Panoraminiai langai

Mediniai namai, pasižymintys dideliais langais, nestokoja dienos šviesos, kuri suteikia ne tik komforto, bet ir erdvės pojūtį. Todėl nenuostabu, kad medinė architektūra dėl šių sprendimų tampa kur kas modernesnė.

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

2. Originalus lubų dizainas

Medieną interjere galima integruoti įvairiais būdais, tačiau vienas populiariausių sprendimų, kuriais pasižymi modernūs mediniai statiniai – unikalus lubų dizainas. Jis ne tik prideda originalumo, bet ir suteikia jaukumo prabangesnio stiliaus interjerui.

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

3. Medinis interjeras

Medinė architektūra namus iš tiesų gali paverti ypatingais. Puikus to pavyzdys – interjeras tik iš medienos. Skirtingi medienos raštai ne tik sukuria daug išskirtinumo, tačiau taip pat leidžia išlaikyti gamtai artimą atmosferą.

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

geriausi dizainai iš medžio

Ilgus metus dirbame tam, kad mūsų projektuojami ir statomi mediniai namai atitiktų visus klientų poreikius, todėl medinė architektūra mums – nėra svetima. Jei svarstote apie nuosavus medinius namus nuosavame sklype, siūlome susisiekti su mūsų komanda. Aptarkime jūsų projektą dar šiandien!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika