Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Moderniausios terasos iš medžio

Terasa skirta ne tik rengti barbekiu vakarėlius ar atsipalaiduoti su šeima – jos panaudojimo galimybės neribotas. Terasa atvers vaizdą į pačius gražiausius jus supančios aplinkos vaizdus, joje praleisite romantiškus vakarus ir stebėsite žvaigždes ar net švęsite gimtadienius bei jubiliejus. Be to, terasa gali pagyvinti namo, sodo ar vasarnamio lauko interjerą bei padėti jam suteikti savitą stilių.

Kad sukurtumėte unikalų projektą terasai, būtina apgalvoti net ir smulkiausias detales. Jei patys neturite tinkamos patirties ir idėjų, galite kreiptis į profesionalus. Jie padės įvertinti dirvožemį, lauko ir klimato kaitos sąlygas bei nuspręsti, kokia įranga bus naudojama. Taip pat labai svarbu tinkamai išplanuoti terasos vietą – ji gali būti pastatyta šalia namų, arba kaip papildomas priestatas.

Kadangi kol kas pati geriausia medžiaga, iš kurios statomos terasos – mediena, turite pasirinkti jos rūšį, kuri atitiks keliamus lūkesčius bei asmeninį skonį. Bet kuriuo atveju atkreipkite dėmesį į terasos paskirtį, joje statomų baldų konstrukcijas bei oro sąlygas. Visa tai padės pasirinkti tinkamą, patvarų ir ilgaamžį variantą, kuris leis džiaugtis puikiai įrengta terasa.

Jei norite modernios terasos, gali tekti pasukti galvą. Kad būtų paprasčiau, pateikiame keletą šiuolaikiškų terasų pavyzdžių, kurie padės susikurti norimą dizainą.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika