Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Mobilių namelių 3 privalumai

Mobilūs nameliai: 3 privalumai, kurių atsisakyti sunku

Daugelis nuosavą namą svarstančių žmonių žino, kiek rūpesčių sukelti gali jo statybos.  Tradicinių namų įsigijimas reikalauja ir ne mažiau finansų, todėl vis dažniau daugiau dėmesio sulaukia jų alternatyva – modernūs mobilūs nameliai, pagaminti iš medžio. Remiantis „Apartment list“ statistika, tokiuose namuose šiandien gyvena daugiau nei 17 milijonų amerikiečių[1].

Jei tradicinio namo pirkimas yra pernelyg bauginantis, šią alternatyvą siūlo apsvarstyti ir ilgus metus medinių namelių statyboje besispecializuojantys Meistro Namai specialistai. Jų teigimu, laikais, kai inovatyvių statybos technologijų dėka medinukai nesunkiai pritaikomi net ir išrankiausių klientų poreikiams, gyvenimas juose yra ne tik patogus, bet ir pasižymi išskirtiniais privalumais.

Statyba be leidimo

Pirmasis privalumas, savo nuolatiniam gyvenimui nusprendus pasirinkti mobilų namelį – galimybė jį statyti be leidimo, tokiu būdu išvengiant ne tik nemažai papildomų rūpesčių, bet ir išlaidų. Žvelgiant į praktiką, tokie nameliai dažniausiai neviršija statybų reglamentuose pirmos grupės statiniams be leidimo nurodyto maksimalaus ploto – 80 m² ir maksimalaus aukščio – 8,5 m. Tokiu būdu išvengsite ir reguliaraus nekilnojamo turto nuosavybės mokesčio, o statinį galėsite statyti net ir nuomojame sklype, jei su tuo sutinka sklypo savininkas, o žemės paskirtis atitinka gyvenamąją paskirtį.

Ekonomiškumas

Antrasis privalumas, dėl kurio mobilūs nameliai ne retai keičia įprastus gyvenamuosius būstus – ekonomiškas. Specialistų teigimu, medinių mobilių namelių rinkoje galima rasti didelį, įvairiam biudžetui skirtų būstų pasirinkimą. Dėl šios priežasties mobilūs nameliai tampa prieinamu pirkiniu net ir mažesnes pajamas gaunantiems klientams. Priklausomai nuo dydžio, patogumų, namelio gamybai naudotų medžiagų bei unikalių projektavimo sprendimų, mobilių medinukų kaina svyruoja nuo 13 000 iki 40 000 eurų.

Projektavimo galimybės

Ilgus metus mobilių medinių namelių gamyboje besispecializuojantys profesionalai teigia, jog klientai vis dar dažnai kreipiasi galvodami, jog renkantis mobilų namelį nuolatiniam gyvenimui – prieinami tik primityvūs sprendimai. Jų teigimu, taip manyti – klaidinga. Vienas didžiausių mobilių namelių privalumų – net ir maža jų erdvė gali būti individualiems klientų poreikiams pritaikoma itin kokybiškai. Individualiai projektuojant šio tipo namelius, šie gali pasižymėti ir originaliais architektūriniais sprendimais ir būti kur kur kas modernesni nei daugelis įprastų gyvenamųjų namų variantų.

Tiesa, statiniu norintiems savo sklype džiaugtis itin greitai bei nenorintiems daug laiko skirti projektavimo darbams, specialistai siūlo dešimtis jau paruoštų medinių namelių projektų. Juos galima įsigyti iš karto arba jų erdves su specialistų pagalba pakoreguoti pagal savo individualius poreikius. Tam, kad geriau įsivaizduotumėte, kokio tipo mobilūs nameliai galėtų geriausiai papuošti jūsų sklypą, nusprendėme pasidalinti keletu pavyzdžių iš mūsų katalogo.

MODERNA

48.3 m², 2 kambariai

Vasarnamis Moderna

Vasarnamis Moderna

 

Šis, beveik 50 m² ploto, šiuolaikišku dizainu išsiskiriantis namelis, gali būti įvardijamas kaip vienas paprastesnių mobilių medinių namelių variantų. Nesudėtingo, tačiau šiuolaikiško projekto dėka, namelis Moderna pasižymi pakankamai didele erdve, nesumažinama įmantresnių architektūrinių sprendimų. Stačiakampio formos vasarnamyje gyvenamąsias erdves galima suplanuoti itin patogiai, tačiau, esant poreikiui, namelyje suprojektuotas 10 m² atviro tipo miegamasis su niša gali būti nuo bendros erdvės izoliuotas papildomos sienos pagalba. Galima keisti ir kitų sienų išdėstymą, tokiu būdu didinant ar mažinant pasirinktas namelio erdves.

TAGUS (MERKYS)

48 m², 3 kambariai

Vasarnamis Merkys

Vasarnamis Merkys

Vasarnamis Merkys

 

Panašaus ploto, tačiau kur kas įmantresniais architektūriniais sprendimais pasižymintis, šiuolaikiškas, dviejų aukštų namelis Tagus, projektas – kurio sunku nepastebėti. Daug modernumo vasarnamiui suteikia išskirtinis jo išdėstymas bei sprendimas priekinį vasarnamio fasadą papuošti dideliais, daug dienos šviesos vasarnamiui suteikiančiais langais. Vasarnamis pasižymi pirmame aukšte suprojektuota bendra virtuvės ir svetainės zona, o antrame aukšte – 22,52 m² poilsio ir darbo erdve su miegamuoju, vedančiu į didelį balkoną. Tai – puikus pasirinkimas dviejų asmenų šeimai.

Susisiekite su mumis dar šiandien ir papasakokite, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių namai!


[1] Sydney Bennet, Apartment List, “Are Manufactured Homes a Solution to the Housing Affordability Crisis?

 

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika