Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Drožiniai iš medžio - idėjos lauko dekorui

drožiniai iš medžio

Jei turite sodą, vasarnamį  ar didžiulį žemės sklypą, būtina pasirūpinti, kad jis atrodytų tvarkingai. Priklausomai nuo sklypo paskirties, galima jį įsirengti taip, kad vaizdas džiugintų kiekvieną apsilankiusį. Viena iš pagrindinių taisyklių dekoruojant kiemą ar sodą yra teisingas priemonių ar detalių pasirinkimas.

Atsižvelkite į savo sodo dydį – jei sklypas mažas, rekomenduojama neperkrauti jo augalais, dekoracijomis ar lauko baldais. Lauko erdves galima dekoruoti įvairiai – rinktis minimalizmą arba derinti skirtingų detalių sintezę. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp grožio ir praktiškumo!

Tvarus sprendimas lauko dekorui — medžio drožiniai

Pastaruoju metu vėl populiarėjanti lauko erdvių puošmena tampa drožiniai iš medžio, kurie papuošia aplinką ir padeda nuo seno pamėgtas tradicijas pateikti naujai. Mediniai drožiniai, skulptūros, medinės pavėsinės ar mediniai baldai — viskas šiandieną įgauna kitokią prasmę. Medis gali būti ne tik graži, bet ir tvari medžiaga, kurią galima panaudoti labai įvairiai. Drožinius iš medžio galima pasigaminti patiems arba kreiptis į profesionalius medžio apdirbimo meistrus. Kad įsivaizduotumėte, kaip atrodo erdvės, dekoruotos medžio dirbiniais, susipažinkite su keletu pavyzdžių.

Modernūs medžio drožinių sprendimai:

medžio drožiniai
medžio drožiniai

medinė pavėsinė

Tradiciniai medžio drožinių sprendimai:

medžio skulptūra
medinės kėdės
medinis voras

Lauko erdvės sode ar vasarnamyje džiugina akį ir kiekvienas iš mūsų renakmės kaip ją patobulinti. Šiame straipsnyje pateikėme jums keletą idėjų, kaip galima pagyvinti ir papuošti kiemą ir sodą. Šiomis dienomis galima rinktis tiek tradicines, tiek ir modernes idėjas — svarbu, kad tai patiktų jums. Daugiau informacijos apie medžio naudojimą interjero ir eksterjero idėjoms galite skaityti kituose mūsų įrašuose.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika