Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Medinių namų eksterjeras: kūrybiški pavyzdžiai

Laikais, kai interjere vertinamas ne tik originalumas, bet ir natūralumas, gamtai draugiški sprendimai paklausūs labiau nei bet kada anksčiau. Todėl, nenuostabu, jog medinių namų eksterjeras, kuriame gausu medienos, pasirenkamas vis didesniam skaičiui gyvenamųjų bei poilsio namų projektų.

Tiesa, siekiant užtikrinti draugiškumą gamtai, medieną namų apdailai užtenka rinktis ne visada. Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai bandoma išsaugoti sklype augančius medžius, o to dėka namų dekoras tampa dar įspūdingesnis. Tai suprasdami ir vertindami architektai bei namų statytojai ieško išeičių ir kartais nusprendžia namą statyti aplink medį.

gyvas medis namuose

Kaip tai įmanoma? Siūlome peržvelgti keletą dėmesio vertų pavyzdžių, kurių dėka į medinių namų eksterjero dekorą pažvelgsite iš kito kampo. Platus požiūris leidžia ne tik sukurti unikalius dekoro sprendimus, bet ir išsaugoti daugiau gamtos.

Medžio integravimas vidaus interjere

Egzistuoja ne vienas būdas, kaip išsaugoti ir namų interjere pritaikyti statyboms skirto sklypo viduryje augantį medį. Vienu esminių faktorių čia tampa namų dekoras – kokį stilių namuose norima išlaikyti. Atvejais, kai norima daugiau modernumo, augantį medį galima tarsi įrėminti sukuriant specialiai jam skirtą vietą ar apšvietimą. Uždengiamas augalas gali būti ir stiklu, sukuriant akvariumo principą. Atvejais, kai interjere norima išlaikyti kuo daugiau natūralumo, siūlome augalą palikti atvirą.

Medžio integravimas namų eksterjere

Medis terasoje, balkone, lauko garaže ar net viduryje namo – kiekvienas šis sprendimas leis užtikrinti, kad medinių namų eksterjeras yra ypač artimas gamtai. Specialistų teigimu, svarbiausia – tai, kaip integruosite medį, apgalvoti iš anksto. Tokiu būdu namo konstrukcijas galima gerai apgalvoti ir pritaikyti dar projektavimo metu.

Jei natūralus medinių namų eksterjeras ir interjeras yra būtent tai, ko norite savo statiniui, rekomenduojame į mūsų įmonę kreiptis dar šiandien. Kartu aptarsime jūsų poreikius labiausiai atitinkančius statybų sprendimus ir, kaip šiuos galima suderinti su draugiškumu aplinkai.

Šaltinis

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika