Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Medinis namas gamtoje – rojus žemėje? Susikurkite savąjį

Tik pažvelkite į šį mažą medinį namelį – kambarėlį Dolomituose, Šiaurės rytų Italijoje. Progos praleisti jame naktį, gamtą stebint visą parą, vargu ar atsisakytų dauguma gamtos mylėtojų. Šis medinis namas – lyg maža svajonė, kurią dar įstabesne paverčia puikiai apgalvota namelio architektūra. Sprendimas įrengti stiklines sienas – būdas susilieti su nepakartojama gamta ir net būnant viduje matyti aplink esantį neįkainojamą grožį.

Tiesa, vaizdai yra ne vienintelis teigiamas šio medinuko aspektas. Modernus medinis namas pasižymi ir komfortu, nepaisant itin mažo ploto. Namelyje įrengta dvigulė lova, televizorius, garso sistema, šildymas, kurį galite reguliuoti savarankiškai. Šis kambarys yra nuomojamas už 350 JAV dolerių nakčiai, o į kainą įeina penkių žvaigždučių lygio pietūs ir pusryčiai.

Daugeliui gali kilti klausimas – kaip nusigauti iki šio namelio? Naudotis reikia sniegomobiliu arba sniego batais ir keliauti nuo slidinėjimo kurorto Cortina d‘Ampezzo. Sunku įsivaizduoti jausmą, kai gulėdami šiltoje lovoje, mėgaudamiesi neįtikėtinu valgiu galite stebėti gamtos grožį kiaurą parą. Nuostabu, tiesa?

Medinis-namelis-kalnuose-1

Medinis-namelis-kalnuose-2

Medinis-namelis-kalnuose-3

Medinis-namelis-kalnuose-4

Medinis-namelis-kalnuose-6

Medinis-namelis-kalnuose-7

Medinis-namelis-kalnuose-8

Medinis-namelis-kalnuose-9

Medinis-namelis-kalnuose-10

Medinis-namelis-kalnuose-11

Medinis-namelis-kalnuose-11a

Nuosavas medinis namas: kodėl verta įsirengti?

Greičiausiai net ir labai norint nuosavo medinio namelio kalno viršūnėje įsirengti nepavyks. Tačiau, savo poilsio sklype suplanuoti dėmesio vertą statinį – tikrai galite. Jis ne tik taps puikia aplinka norint pabėgti nuo kasdienio šurmulio, bet ir leis gamtos teikiamais privalumais mėgautis visą parą.

Specialistų teigimu, privatumui ir individualiems patogumams įgaunant vis didesnę reikšmę, modernus vasarnamis tampa bene labiausiai dėmesio vertu pasirinkimu nuolatiniam poilsiui. Nors šiomis dienomis galimybės laikinai išsinuomoti poilsio būstą – itin didelės, tik nuosavo namelio teikiamą privatumą galėsite prilyginti privatumui įsikūrus namelyje, pastatytame kalnų viršūnėse.

Modernus medinis namas: kodėl verta projektuoti individualiai?

Modernus medinis namas gali išsiskirti ne tik vidaus įrengimu, bet ir išore. Įsitikinimas, jog mediniai vasarnamiai – keturkampiai, kaimiško stiliaus pastatai, kurie su šiuolaikiškumu ir modernumu tiesiog negali turėti nieko bendro – tikriausias mitas.

Tiesa, specialistai siūlo rinktis individualiai paruoštą namelio projektą, kuris leis iš statinį maksimaliai pritaikyti jūsų poreikiams. Toks medinis namas gali pasižymėti tiek įstabia išvaizda – modernia architektūra, dideliais langais, įdomia forma, tiek praktiškumu – protingai suplanuota nedidele erdve.

medinis namas

Unikalaus dydžio bei išplanavimo poilsio erdvę rekomenduojama rinktis ir dėl kainos. Specialistų teigimu, klaidinga galvoti, jog individualiai projektuojamas modernus medinis namas kainuoja daugiau. Taip yra todėl, kad renkantis individualų sodo namelio projektą, jame paliekamos tik savininkams reikalingos patalpos, jos taip pat gali būti suprojektuojamos taip, kad tą pačią erdvę būtų galima naudoti keletai paskirčių. Įsigyjant jau paruoštas medinio namelio projektą, tiek su erdvių išdėstymu, tiek su nelabai reikalingomis patalpomis tenka susitaikyti su faktu, jog mokama už tai, ko visai nereikia.

Ieškote geriausio medinio namelio varianto savo sklypui? Susisiekite su mumis dar šiandien! Ilgametės patirties dėka, užtikrinsime, jog modernus medinis namas džiaugsmo teiks ne mažiau nei pasakų namelis įstabioje vietoje.

Šaltinis - https://www.trendir.com/tiny-starlight-house-in-the-dolomite-mountains-is-heaven-on-earth/

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika