Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Geriausios medinių sienų idėjos

Medžio detalės interjere – rąstinių namų įrengimui ypač būdingas pasirinkimas. Visų pirma, taip yra todėl, kad natūralaus medžio būstas neretai pasirenkamas norint išlaikyti itin artimą ryšį su gamta ir jos teikiamais privalumais. Antra, medinis interjeras ypač gerai dera su dauguma kitų interjero detalių, tokiu būdu leidžiant sukurti unikalų būsto stilių. Medis taip pat pasižymi praktiškumu ir ilgaamžiškumu, todėl nenuostabu, kad interjerui yra pasirenkamas ir dėl praktinių savo savybių.

Medžio detalės interjere: 3 patarimai

Laikais, kai medinis interjeras tampa vis populiaresnis, interjero idėjos, leidžiančios sukurti dar modernesnius medinius namus – itin naudingos. Ilgus metus besispecializuodami medinių namų srityje galime pasidalinti trimis patarimais, kurių dėka medžio detalės interjere taps nepakeičiamu sprendimu moderniam mediniam būstui.

1. Nevenkite medinių sienų

Egzistuoja ne vienas būdas, kurio pagalba medžio detalės interjere gali tapti pagrindiniu jūsų interjero akcentu. Medinės rąstinio namelio sienos – vienas populiariausių šiuolaikiniame interjere taikomų sprendimų. Tiesa, vos pagalvojus apie medinį namelio vidaus interjerą prieš akis gali iškilti kaimiškos sodybos vaizdas. Toks įspūdis – klaidingas. Medieną derinant su kitų rūšių medžiagomis, medinis interjeras taps modernesnis nei kada nors galėjote įsivaizduoti. Rekomenduojama nevengti ir tamsesnių medžio spalvų, kurios vidaus dekorui suteikia šiuolaikiškumo ir savitumo. Tamsesnės spalvos mediena šiuo atveju taip pat tampa puikiu pasirinkimu – neprimena kaimo sodybai būdingos stilistikos.

2. Atsisakykite visiškai medinių lubų

Neretai medinį namą nusprendusiems įsirengti naujakuriams atrodo, kad kuo daugiau medžio bus interjere, tuo šis bus įspūdingesnis. Taip manyti – klaidinga. Medžio detalės interjere puošmena tampa tada, kai yra naudojamos saikingai. Todėl, užuot paliekant medines vasarnamio lubas, rekomenduojame jų apdailai naudoti kitas medžiagas.

Vienas blogiausių galimų pasirinkimų – vasarnamio projektas, kuriame lubas planuojama apkalti smulkiomis medinėmis lentelėmis. Pastarosios dažniausiai taip supaprastinta namo interjerą, jog šis tampa panašus į pirtį arba senovinį sodo namelį.  Bene labiausiai šiuo metu rekomenduojamas pasirinkimas – medinės sijos, kurių dėka išgaunamas modernus medinis interjeras. 

Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, kad vis dar nemaža dalis žmonių prioritetą poilsiui skirtame būste teikia natūralumui, svarbu paminėti, kad vasarnamio lubas galima palikti medines. Tačiau tokiu atveju siūloma nevengti originalesnių sprendimų, kaip kitokia medienos spalva ar neįprastas rąstų paruošimas.

medinės lubos

3. Medienos stiliaus pasirinkimas

Planuojant, koks galėtų būti jūsų medinių namų interjeras, svarbu užtikrinti, kad bet koks interjere naudojamas medis nebus pernelyg smulkus, raižytas, banguotas, iš jo nederėtų formuoti ir kaimo stiliui būdingų ornamentų. Verta žinoti tai, jog vasarnamio interjerui modernumo dažniausiai suteikia lygi, vienspalvė mediena, skoningai priderinta prie baldų, pagal poreikį ji taip pat gali būti padengta tolygia, prie bendro kambario interjero derančia spalva.

Gana moderniu pasirinkimu poilsio namams galima laikyti ir tamsios spalvos medines sienas, lubas ar grindis, kurios, dėl savo spalvos, neprimena natūralios medienos, tačiau interjere išlaiko natūralumą. Vis dėlto vasarnamiai, kurių interjerui būdinga daug tamsių spalvų, atrodo kur kas mažesni ir tamsesni, todėl šias reikėtų naudoti saikingai. Per daug tamsių elementų gali kurti ir slogią nuotaiką, kuri tikrai nebus pageidaujama namuose, į kuriuos atvykstate pailsėti.

medinių sienų rąstai

Ieškote geriausių sprendimų savo medinio namo interjerui? Norite užsitikrinti, kad medžio detalės interjere nepaverstų jūsų medinio namelio kaimiško stiliaus sodyba? Susisiekite su mumis dar šiandien ir užsiregistruokite konsultacijai. Medinių namų statyboje besispecializuodami ne vienerius metus užtikrinsime, jog pasirinksite jūsų poreikius geriausiai atitinkančius interjero sprendimus.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika