Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Medinio namo interjeras: kiek medienos jame naudoti?

Mediena, pasižyminti kaip itin patvari ir praktiška medžiaga, nesunkiai pritaikoma tiek moderniu, tiek klasikiniu stiliumi pasižyminčiuose namuose. Ne paslaptis, jog medinės interjero detalės suteikia namams jaukumo, natūralumo ir leidžia jaustis kur kas arčiau gamtos. Būtent todėl medinio namo interjeras taip pat nestokoja natūralių dekoro elementų.

Vis dėlto, specialistai akcentuoja, jog namų interjeras labiausiai džiugina tada, kai pasirenkamas tinkamas apdailos medžiagų santykis. Paprastai tariant, geriausiai medinio namo dizainas atrodys tais atvejais, kai medis interjere bus derinamas su kitomis apdailos medžiagomis. Neretai pasitaiko atvejų, kai siekiant būsto interjerą palikti kuo natūralesnį, mediniai namai pasižymi kaimišku stiliumi.

Šiame įraše nusprendėme pasidalinti dviem olandų namų pavyzdžiais. Pirmasis – klasikinio dizaino, skoningomis medinėmis detalėmis pasižymintis būstas. Antrasis pavyzdys – modernūs ir šiuolaikiški namai, kuriuose šalia griežto ir minimalistinio dizaino puikiai dera natūralumo ir gyvybės pridedantys mediniai sprendimai.

Klasikinis medinio namo interjeras

Pirmieji namai – tai buvęs svirnas, kuriame dominuoja medis, suteikiantis namams tvirtumo jausmą. Šiuose namuose puikiai suderinti klasikiniai interjero sprendimai bei modernios, industrinės detalės. Jaukus, tvirtas ir šiltas – toks atrodo tradicinis interjeras, kuriame dominuoja medis.

Modernus medinio namo interjeras

Amsterdame įrengtas, modernus medinis būstas pasižymi itin subtiliomis medinėmis detalėmis. Modernus minimalizmas išlaikomas medieną dažant dominuojančiomis name spalvomis, o geometrinių figūrų formų detalės dar kartą parodo, kokia universali ir lengvai pritaikoma interjere gali būti ši medžiaga.

Medinio namo interjeras: kaip išlaikyti modernumą?

Medinio namo dizainas jau savaime suteikia daug natūralumo ir kuria ypatingą santykį su gamta. Vis dėlto, siekiant išvengti per daug kaimiško stiliaus, specialistai rekomenduoja medienos detales naudoti saikingai.

Pirmiausia, medinio namo dizainas bus kur kas modernesnis, jei vengsite medinių sienų, lubų ir grindų kombinacijos. Net ir pasirinkus skirtingų stilių medieną, toks interjeras labiau primins kaimo sodybą nei modernius namus.

Antra, namų interjeras kur kas modernesnis bus tais atvejais, kai rinksitės ne tik natūralias medžio spalvas. Nevenkite dažytų sienų, ypač šviesiomis spalvomis, nes jos interjerui suteikia ne tik gyvumo, bet ir kur kas daugiau šviesos. Tiesa, priešingai nei šviesios spalvos, ryškūs ir akį rėžiantys raštai interjerą greičiau pavers neskoningu ir kičiniu nei moderniu.

Trečia, medinio namo dizainas bei interjeras tampa kur kas gyvesnis, kai jam parenkami modernūs baldai. Nors tradicija į vasarnamį vežti visus naudotus baldus mūsų krašte vis dar gana gyva, jų pagalba toli gražu nesukursite modernaus, akiai mielo interjero. Dar vienas dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį – baldų spalvos santykis su sienų spalvomis. Gana paprastas, tačiau ypač modernų vaizdą vasarnamio svetainėje sukursiantis sprendimas – supriešinta baldų ir sienų apdailos spalva. Šviesi sofa pagyvins tamsų kambarį, o tamsi baldų spalva neatsiejamu akcentu taps šviesiame kambaryje.

Modernus medinio namo dizainas – kiekvieno poreikiams

Medinių namų projektavimo ir dizaino srityse specializuojamės jau ne vienerius metus, todėl savo klientams galime pasiūlyti tiek modernius, tiek klasikinio stiliaus namus. Aukšta kokybe pasižymintis būstas ir medinio namo interjeras atitiks būtiniausius poreikius bei džiugins ilgus metus. Susisiekite su mumis dar šiandien ir užsiregistruokite konsultacijai.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika