Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kaip išsirinkti tinkamiausią medinį garažą?

Nusprendus savo sklype įsirengti poilsio namelį, kuriame ketinate praleisti didelę dalį savo laiko, garažai tampa praktiškai neatsiejama projekto dalimi. Nors šiltuoju metų laiku pagrindines jų funkcijos – apsaugoti automobilį nuo kritulių – gali nesunkiai atlikti stoginės, žiemos metu šių pastatų teikiamus privalumus pakeisti sunku. Tiesa, tam, kad investicijos į garažą automobiliui būtų naudingos maksimaliai, svarbu gerai apgalvoti jo projektą bei pasirinkti jūsų atveju tinkamiausią garažo variantą.

Garažų tipai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pradėjus svarstyti, koks garažas galėtų būti tinkamiausias jūsų atveju, visų pirma, rekomenduojame įvertinti esminius poreikius:

– kiek automobilių savo garaže ketinate laikyti nuolat?

– ar garaže planuojate laikyti papildomų daiktų?

Juk, jei šeimoje turite tik vieną automobilį, statyti dviviečio garažo dažniausiai nėra prasmės. Vis dėlto, jei projektuojami garažai tarnaus ne tik kaip automobilio, bet ir daiktų laikymo vieta, didesnio pastato įsirengimas arba specialios, garažuose įrengtos daiktų laikymo vietos įgauna kur kas didesnę prasmę.

Vienviečiai garažai

Šį garažo tipą galime laikyti bene dažniausiai statybų rinkoje pasitaikančiu garažo variantu, užtikrinančiu visapusišką vieno automobilio apsaugą bet kokiu metų laiku. Šio tipo statinio erdvę dažniausiai siekiama sumažinti iki maksimumo, tokiu būdu paverčiant šį automobilio apsaugos variantą pigiausiu, visapusišką automobilio apsaugą užtikrinančiu pasirinkimu.

Meistro Namai straipsnio nuotrauka

Garažas su sandėliuku

Ypač dažnai pasitaikanti klaida – įsitikinimas, jog vienviečiame garaže kartu su automobiliu sutalpinsite ir didesnius, konkretaus sezono metu naudojamus daiktus. Vis dėlto, jei ketinate garaže laikyti ne tik automobilį, garažą reikėtų įsirengti kartu su jame įmontuotu sandėliuku. Tokiu būdu savo daiktų sandėliavimui turėsite pakankamai vietos bei palaikysite tvarką garaže, kuri yra ypač svarbi vienviečio garažo atveju.

Garažas su pastoge

Įsirengus garažą su pastoge, po ja dažniausiai pradedama laikyti didesnius daiktus, todėl palaikyti tvarką kieme tampa itin sunku. Dėl šios priežasties vietą daiktų sandėliavimui rekomenduojame planuoti garažo viduje, įrengiant jiems skirtą sandėliuką, o garažą su stogine verčiau rinktis tuo atveju, kai šeimoje turite du automobilius ar pas jus ne retai svečiuojasi giminės.

Dviviečiai garažai

Šis tipas labiausiai rekomenduojamas tais atvejais, kai šeimoje turite du ir daugiau automobilių. Didesniame garaže galima sutalpinti ir nemažai rečiau naudojamų daiktų, tokių kaip žoliapjovė, ar laikyti papildomas transporto priemones.

Kodėl įsirengti garažą verta labiau nei stoginę?

Remdamiesi savo ilgamete patirtimi medinių statinių projektavime bei statybose, norime atkreipti dėmesį į tris pagrindinius privalumus, kodėl mediniai garažai yra geresnis pasirinkimas nei juos keičiančios stoginės:

  1. Visapusiška automobilio apsauga

Nors stoginė automobiliui šiltuoju metų laiku gali būti pakankamai geras sprendimas, žiemos metu transporto priemonei reikalinga gerokai platesnė apsauga. Visų pirma, lietų ir saulę šaltuoju metų laiku keičiantys žiemos reiškiniai – nėra tokie draugiški lauke stovinčiai transporto priemonei. Antra, kasdien žemoje temperatūroje užvedamas variklis per trumpesnes keliones net nespėja normaliai sušilti, o tai ilgainiui atsiliepia ir automobilio techninei būklei.

  1. Laiko taupymas žiemą

Sprendimas užkurti automobilį šiek tiek anksčiau, jei šis stovi po specialiai jam įrengta stogine, gali tapti nebloga išeitimi iš situacijos. Vis dėlto, tokio sprendimo pasekmės nėra teigiamos – didinamos ne tik automobilio kuro sąnaudos, bet ir tarša. Kasdienis laukimas, kol automobilis žemoje temperatūroje sušils bei jo stiklų valymas, stipriai atsiliepia ir mūsų laiko klausimu – jo, ypatingai rytais, prireikia kur kas daugiau.

  1. Universalus garažo panaudojimas

Nors bene pagrindinė priežastis, kodėl mediniai garažai neretai pakeičiami alternatyva – stogine, yra žemesnės pastarosios įrengimo kainos, stoginės panaudojimas nėra toks platus kaip garažo. Gerai apgalvojus automobiliui skirto pastato išplanavimą, garažas gali tapti ne tik vieta automobiliui, bet ir turėti integruotą sandėliavimo patalpą didesniems, rečiau naudojamiems daiktams. Taigi, išsirinkti tinkamiausią garažo variantą bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite visus, garažo teikiamus privalumus bei savo asmeninius poreikius. Atsižvelgiant į tai, kiek automobilių šeimoje turite bei, ar jums reikalinga sandėliavimo patalpa, mediniai garažai gali būti pritaikyti visiems jūsų poreikiams. Siūlome vienviečius ir dviviečius garažų variantus, taip pat garažus su stogine ir jų viduje įrengtais sandėliukais. Išsirinkite jums labiausiai patikusį!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika