Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kodėl stoginė automobiliui yra geriau nei garažas?

Kiekvienas, kuris stato ar įsirenginėja naujus namus, susiduria su klausimu, kur laikyti automobilį bei įvairius namų apyvokos daiktus, tokius kaip vejapjovė, sniego kastuvas, sodo įrankiai, dviračiai ir pan. Nors mūsų kraštuose tam vis dar gana dažnai renkamasi garažą, naujakurių tarpe vis labiau populiarėja tas pačias funkcijas galinčios atlikti stoginės. Taigi, siekdami atsakyti į klausimą, ar stoginė automobiliui gali pakeisti garažą, nusprendėme aptarti pagrindinius šių statinių privalumus ir trūkumus.

stoginės automobiliui nuotrauka

Stoginė automobiliui kainuoja pigiau

Kuriant namus bei jų aplinką, finansiniai klausimai tampa ypač svarbia tema. Investuodami savo pinigus, visi norime džiaugtis ilgus metus galinčiu tarnauti ir kokybišku turtu, todėl dažniausiai rimtai svarstome įvairias galimybes, kaip įsirengti kokybišką statinį už prieinamą kainą. Taigi, šiuo atveju vertėtų paminėti, jog lyginant garažo, prijungto prie namo pastato, kainą su stoginės automobiliui kaina, antruoju atveju išleisite gerokai mažiau.

Praktiškas sprendimas jūsų automobiliui

Šiais laikais retai kada galime sutikti šeimą, kuri neturi nei vieno automobilio. Automobilis mums tarnauja vykstant į darbą, leidžia susitikti su draugais ir šeima bei išvykti poilsiauti. Tai – brangus pirkinys, todėl norint, kad jis tarnautų kuo ilgiau, jį reikia ir tinkamai prižiūrėti. Vienas iš būdų tai padaryti – laikyti automobilį po stogu. Verta paminėti, jog žiemos metu garažas yra tikrai patogus sprendimas, nes nereikia ryte valyti sniego ir ledo sluoksnio nuo automobilio langų, taip pat nereikia šildyti ir variklio. Tačiau, automobilių ekspertai vis dažniau pastebi, kad reikšmingas temperatūros pokytis automobiliui paliekant garažą žiemą, gali labiau pakenkti automobilio būklei nei padėti žmogui. Todėl automobilio stoginė yra puikus sprendimas ne tik vasarą, bet ir žiemą. Vasarą automobilis ne taip įkaista nuo saulės po stogu, o rudenį, stoginės dėka, nereikės lipti iš automobilio po šaltu lietumi, o žiemą – nebereikės valyti sniego.

stoginės automobiliui nuotrauka

Didelis pasirinkimas rinkoje

Stoginė automobiliui – tai papildomą ir ypač svarbią funkciją atliekantis statinys, kurio statyba yra pigesnis ir optimalesnis variantas nei garažo statyba. Pasitarus su stogo dangų ekspertais, šis statinys gali tapti viena iš puikiai derančių namo dalių, paversiančia jūsų namą išskirtiniu. Didelis architektūrinių sprendimų pasirinkimas leidžia sukurti stilingą stoginę, puošiančią namo eksterjerą ir atliekančią ypač svarbią funkciją.

Tiesa, tiems, kurie neturi galimybės pasistatyti garažo arba nemato jo poreikio, stoginė automobiliui taip pat taps puikia alternatyva. Svarbu akcentuoti, kad, jos dėka, ne tik apsaugosite automobilį nuo išorės veiksnių, bet ir turėsite ir papildomos vietos, kur galėsite laikyti visus sodo įrankius ir kitus namų apyvokos daiktus.

Peržiūrėkite mūsų siūlomas automobilių stogines čia.

Prioritetą teikiate individualiam dizainui? Mūsų Meistro Namai komanda mielai jums padės tai padaryti! Susisiekite su mumis dar šiandien!

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika