Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Kaip pasistatyti originalią pavėsinę?

pavesine

Ką daryti, jei pastatėte namą, pasodinote medį ir užauginote sūnų? Sukurkite originalų projektą pavėsinei, į kurią šiltuoju metų laiku sugūžės visi draugai ir artimieji. Na, o jei pritrūkote idėjų, nestokokite fantazijos, nes bet kokia, į galvą šovusi konstrukcija yra įgyvendinama – tam tereikia gerų meistrų.

pavesine

Jei auginate įvarius augalus bei gėles, o mėgstamiausia jūsų veikla – kapstymasis sode ir aplinkos puoselėjimas, kodėl gi nesusikūrus pavėsinės, kurioje tapsite tikra gamtos dalimi? Toks mažas rojaus kampelis leis pasijusti, tarsi būtumėte visiškai vieni, net jei per langus į jus dirsčios smalsūs kaimynai. Nesibaiminkite, nuo jų apsaugos dailiais krūmais apsodintos pavėsinės sienos, todėl iš tolo būsite nė nepastebimi.

Tokia pavėsinė – išskirtinė, poilsiui skirta vieta, kurioje galėsite rengti ir svarbias šventes, organizuoti vakarienes, kurių metu susirinks visa šeima. Nors pati pavėsinės konstrukcija nėra sudėtinga, ją paįvairinsite vidų apsodinę gėlėmis ir pasirinkę patogius, priderintus lauko baldus.

pavesine

Jei neturite didžiulio kiemo ir norite naudingai išnaudoti šalia namų esančią erdvę, galite statyti pavėsinę, sujungtą su namo dalimi. Pasirinkus pavėsinę be stogo, ją sukalti bus labai paprasta, o patogus išsidėstymas leis bet kada išnešti lauko baldus, taip apsisaugant nuo šalčio ar lietaus.

4

Prabangos ir išskirtinumo pavėsinei galite suteikti naudodami ne kvadratines, o apvalias kolonas. Nors tokia konstrukcija reikalauja daugiau pastangų, tai tikrai išeis į naudą rengiant vakarėlius ar svečių priėmimus kieme.

5

Nemanykite, kad turint didelius laiptus, jie nebegalės atlikti ir kitų funkcijų. Jei jūsų stogas eina nuožulniai ir šalia jo sunkiau įrengti pavėsinę, galite ja drąsiai apjungti skirtingo dydžio namo sienas bei laiptams skirtą erdvę. Nors pavėsine nebus didelė, joje rytais galėsite gerti kavą ar ramiai skaityti laikraštį.

6

Tokio tipo pavėsine – tikras mažasis rojus. Net jei ji prijungta prie garažo ar ūkinio pastato, viskas slypi detalėse. Balta spalva, šiek tiek provanso stiliaus, šiek tiek klasikos ir nė nepastebėsite, kaip pavėsinė taps mieliausiu kampeliu namuose. Labai svarbu nepamiršti, kad pavėsinė neprivalo būti nuobodus medžio statinys – ją galima paversti vieta, kuri puoš jūsų kiemą ir trauks prisėsti bei pasimėgauti grynu oru.

7

Jei turite vasarnamį prie vandens telkinio, išnaudokite savo žemę pramogoms, primenančioms vaikystę ir leidžiančioms atsipalaiduoti. Įrengę pavėsinę su sūpynėmis, galėsite ilgus vakarus leisti žiūrint į ežero tolį ir skaičiuojant žvaigždes, o tai išties romantiška...

8

Jei statotės lauko terasą, šį medžio šedevrą galite paversti dar puikesniu – instaliuokite LED apšvietimą ir sužaiskite su nereikalingomis paklodėmis. Tai taps puikia erdve vakarėliams, o lemputės vakarais labai jaukiai apšvies jūsų namus.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika