Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Baldai iš medžio, drabužiai iš medžio - viskas iš medžio

Medinės interjero dėtalės ar mediniai namai nieko nebestebina. Tačiau jei viskas aplink jūs būtų iš medžio? Skulptorius Livio De Marchi iš Venecijos stebina ne vieną visko mačiusį žmogų, kurdamas itin tikslias įvairiausių daiktų replikas tik iš medžio. Jis taip myli medieną, jog viską savo namuose sukūrė tik iš jos, pradedant baldais, drabužiais, indais ar taurėmis ir baigiant knygomis, lietsargiais ar batais! Kviečiame pasižvalgyti po išskirtinio menininko daiktų kolekciją.

Kaip panaudoti medieną interjere?

Svarbu žinoti, jog dekoras iš medžio gali praturtinti jūsų interjerą ne tik vizualiai bet ir praktiškai. Todėl specialistai rekomenduoja labiau atsižvelgti į medinių daiktų funkcionalumą. Medinis interjeras gali būti papildytas tokiais praktiškais daiktais, kaip lentynos iš medinių dėžių ar drabužiams skirta kabykla. Vis dažniau medinis namas apstatomas ir iš medžio pagamintais baldais. Toks sprendimas ne tik dera prie bendros tematikos, bet ir leidžia dar kartą panaudoti tokius daiktus kaip medinės dėžės ar paletės. Iš pastarųjų medinių baldų konstrukciją sukursite visai nesunkiai, beliks tik pritaikyti minkštąją dalį baldams ir džiaugtis unikaliu bei praktišku daiktu savo interjere.

Tiesa, medinis interjeras gali būti nebūtinai praktiškas. Neretais atvejais mediniai daiktai ir dekoracijos funkcionuoja tik kaip interjero puošimui skirtos detalės. Pavyzdžiui, skulptorius Livio De Marchi iš Venecijos stebina ne vieną visko mačiusį žmogų, kurdamas itin tikslias įvairiausių daiktų replikas tik iš medžio.

Šis kūrėjas taip myli medieną, jog šią medžiagą naudojo visų savo daiktų namuose kūrybai: pradedant baldais, drabužiais, indais ar taurėmis ir baigiant knygomis ar net batais! Pasižvalgykite po išskirtinio menininko daiktų kolekciją.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika