Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Aukštos klasės medinės pirtys – tradicija, prabanga ir sveikata vienoje vietoje.

Aukštos klasės medinės pirtys – tradicija, prabanga ir sveikata vienoje vietoje.

Medinės pirtys, kurios gali būti statomos net iki 134 m2 – tai tikra atgaivos oazė.

Viena iš medinių pirčių išskirtinumo savybių yra jos natūralumas. Tikriausiai, kiekvienas žinome, medžio kvapas suteikia ypatingo jaukumo pojūtį. Tokia pirtis – tai visiškas komfortas, įskaitant ne tik jos teikiamus malonumus, bet ir pirties vidaus apdailą. Kuri yra labai svarbi komforto ir net estetikos dalis. Pirties vidaus apdailai yra naudojamos Lietuviškos medienos rūšys, tokios kaip: liepa, juodalksnis ar drebulė. O grindų įrengimui yra galimas taip pat net ne vienas pasirinkimo variantas. Kad pirties grindis būtų lengviau prižiūrėti, tam yra įrengiamas, vandens surinkimas. 

Nepaisant to, kad medinės pirtys yra siejamos su natūralumu, jos taip pat gali būti ir prabangos simboliu. Prabanga – tai itin kokybiškai praleistas poilsis pirtyje su savo šeimos nariais ar artimaisiais žmonėmis. Ypatingai, šiandieninėje skubančioje visuomenėje, tai yra labai svarbu ir vertinama.

Aukštos kokybės medinės pirtys, tai vienareikšmiškai, yra rankų darbo šedevrai, kurie gali puikiai atrodyti jūsų namų aplinkoje ar sodyboje. Jos gali būti pritaikytos pagal jūsų stiliaus pojūtį ir reikalavimus, kas suteiks dar daugiau unikalumo ir prabangos, jūsų aplinkai. 

 

Neįkainojama vertybė mūsų moderniame pasaulyje.

Medinės pirtys labiausiai yra žinomos dėl savo sveikatingumo privalumų. Karšto oro ir drėgmės kombinacija gali turėti daug teigiamo poveikio mūsų sveikatai. Tai gali padėti atsipalaiduoti raumenims, gerinti kraujotaką, pagerinti miego kokybę, šalinti toksinus ir netgi sumažinti streso lygį. Medinių pirčių procedūroms dažnai yra naudojami natūralūs eteriniai aliejai arba vaistažolės, kurios dar labiau sustiprina atsipalaidavimo efektą, ar net gali padėti sumažinti kvėpavimo takų problemų simptomus.

Medinės pirtys gali būti naudojamos visiems šeimos nariams, tad jos tampa ne tik sveikatingumo oaze jūsų namuose, bet ir smagiu būdu praleisti laiką kartu su visa šeima. Tokios pirtys yra labai pamėgtos dėl jų puikių savybių, kurios apjungia tradiciją, prabangą ir sveikatingumą. Kiekvienam, kuris ieško būdo atsipalaiduoti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę – medinė pirtis gali būti puikus pasirinkimas, kuris atneš daug naudos ir malonumo jums, jūsų šeimai ir artimiems žmonėms.

 

Ilga medinių pirčių istorija, kuri tęsiasi ir šiandien.

Medinės pirtys turi ilgą istoriją, kuri siekia net šimtmečius atgal. Jos buvo naudojamos daugelyje pasaulio kultūrų kaip gydomasis ir atpalaiduojantis būdas. Graikai ir romėnai daugiau nei 2 tūkstančius metų prieš Kristų jau žinojo apie medinių pirčių privalumus. Tai buvo vieta, kurioje žmonės galėjo atsipalaiduoti, šildyti savo kūnus ir atgaivinti savo protus. Be abejo, pirties dizainas ir funkcionalumas labai pasikeitė per šimtmečius, bet esmė liko ta pati: tai vieta, kurioje galite rasti ramybę ir atsipalaidavimą.

Šiandieniniame gyvenime medinės pirtys yra vis labiau populiarėjančios ir vertinamos dėl savo unikalumo, sveikatos privalumų ir natūralios prabangos pojūčio.


 

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika