Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.3
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis mobilų namelį

Mobilus namelis – praktiškas pasirinkimas norintiems už prieinamą kainą įsirengti patogią kompaktišką erdvę. Mobilus namelis unikalus tuo, kad yra statomas ant polių, o norint – ir ant konstrukcijos su ratais. Tokiu būdu net ir jau užbaigtą statyti namelį galima transportuoti iš vienos vietos į kitą. Lyginant su įprastais namais, mobilūs nameliai turi ne vieną pranašumą, kodėl verta juos rinktis - https://meistronamai.lt/artifacts/mobilus-nameliai/

mobilus namelis

1. Pastatymo greitis

Vienas didžiausių mobilių namų pranašumų – pastatymo trukmė. Kadangi įsigyjamos konstrukcijos, kurias specialistams tereikia sumontuoti, pastatyti mobilų namelį trunka daug trumpiau nei įprastą namą. Žinoma, polių pastatymas bei elektros, vandens, šildymo ar kitų sistemų įrengimas gali užimti nemažai laiko. Tačiau būtent šie darbai ir užtruks ilgiausiai. Tad rinktis mobilų namelį ypač verta, jei esate spaudžiami laiko ir norite kuo skubiau įsirengti naujus namus.

2. Lankstus pritaikymas prie erdvės

Mobilus namelis yra puikus pasirinkimas, jei jūsų turimas sklypas unikalios formos ar riboto dydžio. Individualiai projektuojamų transportuojamų namų įrengimas yra lankstesnio pobūdžio nei įprastų namų, tad šie statiniai gali būti pritaikomi įvairiems sklypams. Neretai tai gali tapti paprasčiausiu ir netgi pigiausiu sprendimu, nei statyti įprastą namą ar pirkti naują sklypą.

3. Kainos ir kokybės santykis

Mobilaus namelio kaina priklauso nuo jo dydžio ir projekto. Paprasčiausias variantas yra statyti namelį pagal jau paruoštą projektą. Siūlome gausų mobilių namelių tipų pasirinkimą, atitinkantį daugelio lūkesčius. Vis dėlto reiktų atkreipti dėmesį, kad mobilaus namelio projektą galima koreguoti pagal savo poreikius. Tokiu atveju pirkėjas moka tik už papildomus elementus, kurių jam reikia, tad namelio savikaina smarkiai neišauga. Individualiai suprojektavus mobilų namelį garantuojama, kad patalpos bus išplanuotos pagal asmeninius reikalavimus, o namelio išvaizda atitiks norimą stilių (modernūs ar klasikiniai elementai, terasos forma, langų dydis ir kita).

4. Nevarginantys leidimai statybai

Kadangi mobilus namelis nėra sudėtingos konstrukcijos statinys, jei jis neviršija 50 m2 ploto, dažniausiai jam nereikia leidimo statyti. Vis dėlto, supaprastinto statinio projekto gali reikti, jei mobilus namelis užima nuo 50 iki 80 m2 ploto. Tokiu atveju reikia gauti teritorijos vyriausiojo architekto raštišką patvirtinimą. Jei mobilų namelį ketinama įrengti valstybės saugomoje teritorijoje ar arčiau nei 25 m iki vandens telkinio, o galbūt žemė yra dujų ar elektros apsaugos zonoje ar kita, privaloma gauti atsakingo savivaldybės administracijos darbuotojo raštišką pritarimą. Siekiant išsiaiškinti statybos leidimo poreikį, reiktų kreiptis į miesto ar rajono, kuriame yra jūsų sklypas, savivaldybę.

5. Aplinkai draugiškesnis pastatymo būdas

Mobilūs nameliai yra gaminami iš natūralaus medžio, tad yra daug draugiškesni gamtai nei, pavyzdžiui, plastikinės konstrukcijos. Be to, mobilaus namelio statyba reikalauja palyginti nedaug laiko, tad erdvė, kur jis statomas, nebus užversta statybinėmis šiukšlėmis, medžiagų likučiais ar kitaip teršiama ilgą laiką. Trumpesnė pastatymo trukmė taip pat lemia, kad išnaudojama mažiau vandens, elektros ir kitų išteklių, tad mobilaus namelio statyba tampa ekologiškesnė.

Atgal

Namų projektai pagal kliento poreikius!

Išsirinkite patikusį projektą arba kartu sukurkime išskirtinį modelį tik Jums.

Susisiekite ir kartu išpildykime Jūsų svajones!

Pateikti užklausą
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika