Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.4
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite
-1680 €
Techninės specifikacijos

Užstatomas plotas

52.33 m2

Naudingas (gyvenamasis) plotas

36.06 m2

Terasos/balkono plotas

17.95 m2

Projekto zonų sk.

3

Miegamieji, sk.

2

WC, sk.

1

Aukštų išmatavimai

1 - 6x7.4

Aukštų sk.

2

Sienos aukštis, mm

0 mm

Sienos storis

90 mm

Langai

3 x 1000 mm x 2100 mm

Durys

Giza

3 zonos(ų)

52 m2

90 mm

23 079 €

21 399 € su PVM

Papildomi pasirinkimai

Silver line durys yra įskaičiuotos į bazinę produkto kainą.

Silver line langai yra įskaičiuoti į bazinę produkto kainą.

Pagaminimas ir pristatymas per 6-8 savaites nuo užsakymo pateikimo.

PROJEKTŲ VADOVĖ
Lina Majauskė
+37065558259 lina@meistronamai.lt
Aprašymas

Į BAZINĘ KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Stogo dangos klojimo kaina

Giza - tai savo eksterjeru unikalus, piramidės formos vasarnamis. Vasarnamio formą sukuria dvišlaitis stogas ir dvi klijuoto rąsto sienos su aukštais vitrininiais langais. Stogas virš terasos ir balkono yra prailgintas, taip sukuriamas papildomas jaukumo jausmas ir apsauga nuo saulės kaitros ar lietaus. Bituminių čerpelių stogo danga yra įskaičiuota į produkto kainą. Gyvenamoji vasarnamio zona padalinta į du aukštus. Pirmajame aukšte numatyta bendra svetainės, virtuvės ir valgomojo zona, laiptinė, kurią galima išnaudoti, kaip sandėliavimo patalpą, taip pat bendras vonios ir tualeto kambarys. Antras aukštas skirtas poilsiui, visoje beveik 12 m² zonoje suplanuotas erdvus miegamasis su vieta kosmetiniam staleliui arba darbo stalui. Miegamajam išskirtinumo suteikia privatus trikampio formos balkonas su pastoge. Vasarnamio grindų plotas kiek didesnis nei 52 m², naudingas gyvenamasis plotas - 36 m², toks medinis vasarnamis geras pasirinkimas dviejų asmenų šeimos poilsiui ar atostogoms toliau nuo miesto šurmulio. Visos internetinėje svetainėje pateiktos projektų vizualizacijos ir jose naudojami namo atributai yra tik komercinės paskirties ir negali būti traktuojami kaip neginčytinas projekto įgyvendinimo pavyzdys. *Šiam modeliui negali būti atliekami jokie planų ir konstrukcijos pakeitimai. Projektui galima pasirinkti papildomą durų ir langų kokybę, sienų, grindų ir stogo apšiltinimą (100 mm apšiltinimas mineraline vata iš namo vidaus)."

Į bazinę kainą įskaičiuota
Sienos, stogo konstrukcijos, gegnės ir grindys

Medinės grindys

Grindys yra pagamintos iš kokybiškos medienos, o lentos yra sukabintos su liežuvėliu ir išfrezavimu, siekiant užtikrinti tvirtesnį lentų sujungimą. Grindų storis yra 19 mm. Speciali grindlenčių sukabinimo technologija padeda sumažinti triukšmą, grindų girgždėjimą ir sukurti lygesnį grindų paviršių. Be to, grindų lentos yra obliuotos, tai suteikia grindims modernią ir elegantišką išvaizdą, kurią lengva priderinti prie bet kokio stiliaus interjero. 

Sienos, stogo konstrukcijos, gegnės 

Pasirinkto storio sienos ir grindys (žr. projekto specifikacijas) yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos. Jei klientas pageidauja 90 mm ar didesnio skerspjūvio pločio sienojaus, paprastai siūlome klijuotą medieną, kuri tokiu atveju yra kokybiškesnė. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir masyvo medieną, kuri pigesnė lyginant su klijuota. Standartiškai stogui naudojamos 17 mm storio stogo lentos. Esant poreikiui, galima rinktis storesnes stogo lentas (19 mm arba 28 mm). Gegnių matmenys namų projektuose priklauso nuo pasirinkto projekto, dažniausiai naudojamos – 44×140 mm gegnės.

Peržiūrėti PDF
Nemokamas pristatymas

Į produkto kainą jau įskaičiuotas pristatymas, todėl jums mokėti papildomai nereikės. 
 

Mediniai langai

Visus medinius langus, kurių kaina yra įskaičiuota į bendrą jūsų pasirinkto projekto kainą, gaminame patys. Standartinėje kainoje yra įskaičiuoti „Silver Line“ langai su atidarymo į išorę funkcija. Langai yra pagaminti iš medžio ir yra tvirti ir patvarūs. Jie turi dviejų stiklų paketą, o tarpas tarp stiklų užpildytas argono dujomis. Jos padeda pagerinti langų šiluminį naudingumą ir sumažina pralaidumą triukšmui. Stiklai yra 14 mm storio (4+6+4), tai – optimalus pasirinkimas kokybiškam ir saugiam naudojimui. Šie mediniai langai yra puikus pasirinkimas norint sukurti jaukią, šiltą ir saugią namų aplinką.

Peržiūrėti PDF
Medinės durys

Gamybos procese naudojame tik aukščiausios kokybės medieną ir dėmesingai ją apdorojame, kad galėtume pasiūlyti jums tvirtas ir ilgaamžes duris. Į standartinę kainą įskaičiuotos „Silver Line“ durys. Šios medinės durys, yra tinkamos montuoti tiek viduje, tiek lauke. Durys yra apsaugotos specialia spyna, kuri suteiks saugumo ir ramybės jausmą. Be to, siūlome galimybę rinktis iš dviejų durų variacijų – pilnai medinių arba medžio ir stiklo paketo derinio. Taigi galite rinktis pagal savo poreikius, skonį ir konkrečių durų funkciją.

Mes tikime, kad mūsų medinės durys yra ne tik praktiškas ir patikimas sprendimas, bet ir puiki interjero detalė, kuri suteiks jūsų namams jaukumo ir šilumos. Visos į projektą įtrauktos durys yra įskaičiuotos į jūsų pasirinkto projekto kainą, todėl jums nereikės rūpintis papildomomis išlaidomis durims.

Peržiūrėti PDF
Namų planai ir modifikacijos

Į standartinį paketą įeina techniniai brėžiniai, visų keturių fasadų vaizdai, grindų planas, surinkimo instrukcija. Užsisakant su vadybininko pagalba – minimalias modifikacijas galima atlikti nemokamai. Minimalios modifikacijos yra tos, kurios nekeičia pastato konstrukcijos – galima pasirinkti pastumti langus, pakeisti minimaliai vidines sienas ar duris, kai tai neturi įtakos konstrukcijai ir pakeitimai nedaromi spynų vietose.

Terasų lentos

Mūsų gaminamoms terasoms naudojame impregnuotas terasų lentas, kurių storis yra 25 mm. Impregnuotos terasų lentos yra ilgaamžės ir reikalauja mažiau priežiūros. Be to, šios terasų lentos yra obliuotos, tai suteikia terasai modernią ir elegantišką išvaizdą.
Terasų lentos yra montuojamos su nuosklembomis. Nuosklembos yra specialios formos lentelės, kurios yra įmontuotos tarp terasų lentų, siekiant užtikrinti geresnį vėdinimąsi ir leisti vandeniui laisvai nutekėti nuo terasos grindų. Taip pat jos padeda išvengti vandens kaupimosi ir pelėsio atsiradimo terasos paviršiuje. 
 

Papildomi pasirinkimai
Sienų storis

Standartinių medinių namų gamybai naudojame keturių storių sienojus: 34 mm, 44 mm, 68 mm ir 90 mm. Sienojaus storis standartiškai pritaikomas atsižvelgiant į projekto specifiką. Ploniausi, 34 mm sienojai, labiausiai tinkami vasaros sezonui perkamiems sodo nameliams, vasarnamiams ir didesniems namams, kuriuose nėra ketinama gyventi ištisus metus. Siekiant užtikrinti namo konstrukcijų kokybę, 34 mm storio sienojai nėra apšiltinami. Apšiltinimo paslauga gali būti atliekama tik namams, kurių sienojaus storis yra ne mažesnis kaip 44 mm. Svarstant apie dviejų aukštų arba sudėtingesnės konstrukcijos namus, rekomenduojame rinktis 68 mm ir storesnio sienojaus sienas. Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir storesnių, 120 mm ir kt., tipo sienojų, klausimą derinant individualiai su pardavimų vadybininku.

Gyvenamųjų namų gamybai naudojama 480 mm sienos konstrukcija, tai visiškai užtikrina šiluminę varžą, kurios reikia A++ klasės namui. Sienos konstrukciją sudaro: konstrukcinė panelė (320 mm), difuzinė plėvelė, vertikalūs ir horizontalūs ventiliaciniai tašeliai, gipso kartonas viduje bei pasirinkta apdaila namo išorėje. 

Durys

Standartiniame namo projekte įskaičiuotos Silver line (ekonominės klasės) durys. Šios durys puikiai tarnaus vasaros sezonui perkamiems sodo nameliams, vasarnamiams ir didesniems namams, kuriuose nėra ketinama gyventi ištisus metus. Asortimentą sudaro tiek vientisos medžio, tiek stiklo ir medžio kombinacijos durys, kurios parenkamos atsižvelgiant į namo projektą standartiškai. Norint name gyventi ištisus metus, apšiltinti sienas, rekomenduojame Superior arba Premium klasės duris, kurios yra ne tik su platesnėmis varčiomis (atsižvelgiant į tai, kad apšiltinant siena tampa platesnė), bet ir storesnės medienos, užtikrina geresnį sandarumą. Daugiau apie mūsų siūlomas duris galite sužinoti čia.

Langai

Trigubo stiklo, į vidų atidaromi langai skirti Europos šalių rinkai atitinka visus reikalaujamus standartus. Kiekvieno medinio lango / durų apatiniai horizontalūs paviršiai, esantys lauko pusėje, yra padengti aliuminėmis nuolajomis (lentomis vandeniui nubėgti). Jos gali būti dažomos bet kokia jums patinkančia spalva. Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projektų vadovu.
 

Panašūs projektai

-1500 €
TOP

3 zonos(ų)

41 m2

44 mm

12 769 €

14 269 €

Plačiau
-2300 €
TOP

4 zonos(ų)

82 m2

44 mm

20 672 €

22 972 €

Plačiau
-1400 €
TOP

3 zonos(ų)

62 m2

34 mm

12 522 €

13 922 €

Plačiau
-1700 €
TOP

2 zonos(ų)

29 m2

68 mm

15 471 €

17 171 €

Plačiau
TOP

4 zonos(ų)

68 m2

68 mm

38 400 €

Plačiau

5 zonos(ų)

81 m2

44 mm

23 625 €

Plačiau

ATSILIEPIMAI

Palikite atsiliepimą!

Įvertinimas

5

Aldan (Apuokas) namas

Rabovičius Arturas

Sveiki,ar turite 2 aukstu namuka,bent lova kad tilptu antram aukste ir kokia kaina +-

5

Kore namas

Rimantas

Noriu 63 kv kiek baigtumo procentų ir kokie langai A++ klases

5

Tomas

Mano patirtis su Meistro namais buvo gera. Jų darbo kokybė ir medinio namo dizainas atitiko mano lūkesčius. Komanda buvo draugiška ir paslaugi, o projektas buvo įgyvendintas laiku. Esu patenkintas galutiniu rezultatu ir rekomenduočiau Meistro namus kitiem.

5

Leda namas

Deividas Alubickas

Sveiki,galima modeliuoti nama

5

Tallinn namas

Renata Zutautiene

Norėčiau išsamiau susipažinti su statymo darbais ir kaina

5

TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika