Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė
Klientų įvertinimas
4.1
Lankstus atsiskaitymas

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mus rasite

Stasiūnų gamybos padalinys

stasiunu gamybos padalinys
stasiunu gamybos padalinys
stasiunu gamybos padalinys
stasiunu gamybos padalinys

Visuose mūsų padaliniuose per metus sunaudojame daugiau nei 20 000 m3 medienos. Taip pat pagaminame daugiau nei 8500 vienetų langų ir durų varčių. Pagrindinė žaliava – skandinaviška eglės mediena, kurią naudojame beveik visų savo namų ir jų detalių gamybos procese. Likusi nedidelė dalis – pušies mediena, kurią naudojame langų ir durų gamybai bei specifinėms detalėms, kur svarbios šios medienos išskirtinės savybės. 


Pasirinkome naudoti išskirtinai skandinavišką medieną (iš Suomijos ir Švedijos), kuri yra vertinama pasaulyje kaip viena geriausių medienų. Mūsų pasirinkti tiekėjai turi FSC sertifikatą, kuris yra laikomas atsakingo miško tvarkymo „auksiniu“ standartu bei užtikrina, kad bus laikomasi aukščiausių standartų visoje tiekimo grandinėje: nuo žaliavų iki pardavimo.


Kiekvienas padalinys specializuojasi tam tikroje srityje. Taip galime sau leisti optimaliai paskirstyti tiek darbuotojus, pagal jų kvalifikaciją, tiek ir įrenginius bei įvairias stakles, reikalingas skirtingoms operacijoms atlikti. Naudojama įranga (pvz., CNC staklės) yra pritaikytos specifiniams mūsų įmonės poreikiams, kad galėtume įgyvendinti sudėtingus techninius ir dizaino sprendimus.

stasiunu gamybos padalinys

Kiti padaliniai

Žaslių gamybos padalinys

Langų/durų gamyba. Įsteigta 2012 m. Gamybos plotas 3500 m²

Plačiau

Žiežmarių gamybos padalinys

Namų gamyba. Įsteigta 2018 m. Gamybos plotas 3400 m²

Plačiau

Kaišiadorių gamybos padalinys

Namams skirtų komponentų gamyba. Įsteigta 2021 m. Gamybos plotas - 6600 m²

Plačiau
meistronamai.lt
TimberCabins

Timber Cabins puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika